התקשרו בשיחת חינם: 1800-232-235
או ישירות למדביר: 050-5232235

אודות אפקטיבי הדברות

אודות אפקטיבי הדברות, הדברה היא אחד התחומים שהכי הרבה צריך להיזהר בהם כאשר מתעסקים איתם. יכולה להיווצר סיטואציה שבה אנו מגלים שיש מתקפת מזיקים גדולה שעלינו להיפטר ממנה, והכוונה למתקפת מזיקים יכולה להיות גם שורות של נמלים שבאות והולכות ואין דרך להיפטר מהן, או יציאה מאסיבית של ג'וקים מן הביובים וכיוצא בזה. מתקפות כאלה ואחרות צריכות שירותי הדברה טובים ויעילים. אנו צריכים לדעת מהי הדברה טובה וכיצד בוחרים את המדביר הטוב ביותר. ראשית, חשוב לדעת שכל חברת הדברה שאת שירותיה אנו רוצים לשכור, היא חברה מוכרת ומאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה ומשתמשת בחומרים שהיא מוסמכת לעבוד איתם.
מכיוון שיש סוגים רבים של מזיקים וצריך לדעת כיצד להתמודד עם כל אחד מהם, מומלץ מאוד להתייעץ עם חברת הדברה מוסמכת, בעלת ותק וניסיון בעבודה הזו. אם נתקלנו, לדוגמה, במכה מאוד גדולה של התרבות חולדות במקום שבו אנו גרים או עובדים, צריך לדעת כיצד לטפל בעניין בצורה היעילה ביותר ובטווח הזמן הקצר ביותר, ולכן יש צורך בשיטה יעילה וטובה למגר את התפשטות החולדות. כך ניתן לומר גם לגבי המזיקים האחרים והטפילים האחרים שיכולים להפוך את חיים לסיוט של ממש. אם רוצים לבחור מדביר שיודע את העבודה, חשוב לבדוק גם מהן ההמלצות של המדביר המבוקש, והאם הוא גם התנסה בעבודה מן הסוג הזה, ומודע לסכנה שבעבודה עם חומרים מסוכנים בקרבת בני אדם.

כיצד מבצעים הדברה ?

ראשית עלינו להחליט כי אנחנו מבצעים הדברה בביתנו. לאחר מכן עלינו לחשוב על האם ישנם חדרים בהם אנחנו מעוניינים הדברה מסוג אחר או הדברה רגישה יותר וחשוב לציין זאת בטלפון כאשר אנחנו מתקשרים לתאם הדברה. לאחר מכן ניתן לקבוע פגישה עם מדביר אשר נשמע לנו נחמד בטלפון והוא יוכל להגיע לביתנו ולבחון את המזיקים והחרקים השונים שהוא נתקל בהם בבית שלנו, בחצר שלנו, במרפסת שלנו או בסביבה שלנו וזאת כדי לאמוד את מצב המזיקים, הכמות של המזיקים, משך התקופה שהוא מאמין שההדברה צריכה להחזיק בהתאם למקומות הגידול והריבוי של המזיקים, וכך הוא מבין אילו חומרים הוא זקוק להם בשירות הדברה שהוא יציע לכם וכך הוא יכול גם לגבש הצעת מחיר. כמובן כי הצעת המחיר שתינתן תהיה תלויה גם בגודל הבית ובקלות שבה ניתן לרסס ולהדביר את המקום המדובר – באם יש הרבה חלונות ואדני חלונות, באם יש כמה מקומות חיצוניים בהם יש לרסס כמו חצר קדמית או חצר אחורית, באם יש הרבה כיורים וצנרות ביובים, באם יש חדר מדרגות או מדרגות בתוך הבית עצמו, וגורמים נוספים.
לאחר מכן ניתן לקבוע את המועד של אותה הדברה מיועדת תאריך ושעה אשר יהיו מתאימים גם למדביר וגם לכם.

לסיכום

אודות אפקטיבי הדברות, לסיכום חברת אפקטיבי הדברות היא החברה המובילה בתחום של הדברות ולמה כדאי להזמין את חברת אפקטיבי הדברות? משום שחברת אפקטיבי הדברות תבצע את אותה הדברה בצורה מושלמת תוך תשומת הלב על החדרים הרגישים יותר בבית כמו חדרי ילדים, תוך כמובן מתן אחריות על אותה הדברה, תוך מתן כל אמצעי הבטיחות כמו זמן יציאה מן הבית ואוורור נכון של הבית כמו גם שטיפה נכונה בימים הראשונים ולכן חברת אפקטיבי הדברות היא החברה הטובה ביותר לביצוע הדברה בביתכם.שליחת SMS חינם

נחזור אליכם ב 5 דקות הקרובות

שם:

טלפון:

הרחקת יונים לצמיתות

חדשותמבצע: פיתיון ג'ל להדברת נמלים 15 גרם, לשימוש ביתי, ללא פינוי דיירים וארונות 150 ש"ח כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.

מבצע: מלכודת פיתיון זבובים לחצר 35 ש"ח בלבד בהזמנת הדברה.

מבצע: חרקן למעופפים חשמלי מקצועי מתאים לשימוש בתוך הבית 399 ש"ח כולל מע"מ בלבד, כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.