התקשרו בשיחת חינם: 1800-232-235
או ישירות למדביר: 050-5232235

הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית

אחד הפיתוחים האחרונים בתחום של הדברה הוא הדברה ביולוגית. חשוב מאוד להבין תחילה מה היא השיטה של הדברה זו וכיצד היא פועלת.
בפועל, הדברה ירוקה מנצלת יצורים חיים מסוג אחד, דוגמת חיידקים טורפים, לטובת הרחקתם לצמיתות של מזיקים אחרים אשר עלולים לפגוע בצורה משמעותית יותר בבני האדם ובסביבת המחייה שלהם.

לשיטה של הדברה ביולוגית ישנן יתרונות רבים על פני שיטות ההדברה שקדמו לה:

– הדברה זו אינה עושה שימוש בחומרים כימיים כלל וכלל. בכך, היא הופכת לבלתי מזיקה לבני האדם הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. בשל כך, גם במהלך ביצועה של הדברה ביולוגית אין צורך להשבית את המשרד או את בית העסק לאורך שעות רבות.

– שלא כמו הדעה הרווחת, בניגוד להדברה הכימית המוכרת הדברה ביולוגית איננה מלווה כלל בריחות. עובדה זאת הופכת את אותן פעולות הדברה ביולוגיות לבלתי מורגשות וניתן לבצען בכל יום נתון. אם אתם מחפשים מדביר בירושלים אנו חברת אפקטיבי הדברות נשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה ושאלה בה נתקלתם.

– הדברה זו היא זאת הידידותית ביותר לסביבה. היא איננה גורמת להגדלתו של החור באוזון, כפי שגורמת למשל פעולות הדברה כימיות.

בבואנו לבחור את החברה אשר תבצע עבורנו פעולות הדברה ביולוגית יש לבחון את התמונה המלאה. יש לוודא כי אכן מדובר בחברה מיומנת ומוסמכת לכך. גם את הסמכתו של המדביר שנשלח מטעמם יש לוודא היטב. כאשר אין ברשותו המדביר המבצע את הרישיון המבוקש, הדבר מעיד כי החומרים בהם הוא מבצע פעולות הדברה במשרד שלנו אינם נבדקו ואינם בהכרח חומרי ההדברה המתאימים. בסופו של יום, אל לנו להקל ראש בעת ביצועם של פעולות הדברה בכלל וכן ביצוע הדברה ביולוגית בפרט. רק אלו יובילו את הסביבה שלנו להיות סביבה נעימה, נוחה וכן גם יעילה ורווחית יותר.
אצלנו בחברת אפקטיבי הדברות תקבלו שירותי הדברה בירושלים בשיטות מתקדמות ויעילות.שליחת SMS חינם

נחזור אליכם ב 5 דקות הקרובות

שם:

טלפון:

הרחקת יונים לצמיתות

חדשותמבצע: פיתיון ג'ל להדברת נמלים 15 גרם, לשימוש ביתי, ללא פינוי דיירים וארונות 150 ש"ח כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.

מבצע: מלכודת פיתיון זבובים לחצר 35 ש"ח בלבד בהזמנת הדברה.

מבצע: חרקן למעופפים חשמלי מקצועי מתאים לשימוש בתוך הבית 399 ש"ח כולל מע"מ בלבד, כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.