התקשרו בשיחת חינם: 1800-232-235
או ישירות למדביר: 050-5232235

הדברה ירוקה

כאשר אנו מדברים על הדברה ירוקה אנו מתכוונים לאורח החיים שהחל לחלחל בשנים האחרונות לכל שכבות האוכלוסייה, ומכיל בתוכו את כל המרכיבים היום יומיים שלנו. בכל מקום שאנו פונים אליו אנו נתקלים במודעות גבוהה יותר ויותר לאיכות הסביבה, והדרישה היא תמיד שתהיה פגיעה מינימלית בסביבה, אם בכלל.

מהי הדברה ירוקה

הדברה ירוקה היא אחד הפרמטרים המשמעותיים ביותר של החברה להתייחסות נכונה וטובה לאקולוגיה. בעבר היו מדבירים משתמשים בחומרים רעילים ביותר, שהיו מזיקים גם לחרקים שרצינו להדביר, אבל גם מזיקים לנו. כיום השימוש הוא בחומרים יעילים לא פחות, אך בעלי תו תקן מאוד מחמיר.
מדביר בירושלים על ידי חברת אפקטיבי הדברות כאן לשירותכם לכל בעיה ושאלה בה נתקלתם ורציתם לדעת.

מהם יתרונות של הדברה ירוקה

הדברה ירוקה עוסקת בחומרים שלא נשאר מהם זכר לאחר השימוש.

הם מתנדפים או מתמוססים ואינם נשארים יותר מדי זמן במקום שבו פוזרו.

האיכות של הדברה זו היא איכות מאוד גבוהה ומאוד אפקטיבית, וכל מדביר מקצועי היום יוכל לומר כי המעבר לחומרים ידידותיים יותר לסביבה הוא עניין מאוד נכון ומאוד הגיוני.

כאשר אנו רוצים להזמין חברת הדברה לצורך עבודה כזו או אחרת, כדאי מאוד לשאול ולהתייעץ לגבי ההדברה הירוקה, ויש להבין שהדברה מסוג זה בהחלט הרבה יותר טובה למי שיש להם ילדים קטנים בבית, או חיות מחמד שלא רוצים לפגוע גם בהן. אם בעבר התפיסה האקולוגית הייתה נחשבת לטרנד של יחידים, היום זו בהחלט מגמה מאוד ברורה וממוסדת, שעיקרה הוא לתת למחשבה האקולוגית להוביל את דרכי הפעולה הנגזרות מתוך כך.

הדברה ירוקה – רק אפקטיבי הדברות

חברת אפקטיבי הדברות היא חברה בעלת מוניטין של 30 שנה, בהן היא הצליחה לרכוש את אמון הלקוחות שלה, על ידי איכות בלתי מתפשרת. החברה בעלת רישיון מוסמך מטעם המשרד לאיכות הסביבה ומתעדכנת מדי תקופה לגבי החידושים האחרונים בתחום חומרי הדברה ושיטות ההדברה השונות.
צרו קשר עם חברת אפקטיבי הדברות משום שאצלנו תקבלו שירותי הדברה בירושלים בצורה הכי מתקדמת ונכונה ביותר.שליחת SMS חינם

נחזור אליכם ב 5 דקות הקרובות

שם:

טלפון:

הרחקת יונים לצמיתות

חדשותמבצע: פיתיון ג'ל להדברת נמלים 15 גרם, לשימוש ביתי, ללא פינוי דיירים וארונות 150 ש"ח כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.

מבצע: מלכודת פיתיון זבובים לחצר 35 ש"ח בלבד בהזמנת הדברה.

מבצע: חרקן למעופפים חשמלי מקצועי מתאים לשימוש בתוך הבית 399 ש"ח כולל מע"מ בלבד, כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.