התקשרו בשיחת חינם: 1800-232-235
או ישירות למדביר: 050-5232235

הדברת דבורים

דבורים חיים בכל העולם, ובארץ בלבד ישנם יותר מ-1000 סוגים שונים ומגוונים של דבורים. הנפוצים מביניהם בארץ הם: דבורת הדבש ובומבוס האדמה. הדבורים מטבעם חיים בלהקות ובונים לעצמם כוורת כאשר בתוך הכוורת נמצאת מלכת הדבורים ושאר הדבורים דואגים להביא דבש לכוורת על ידי לקיחת צוף מפרחים בטבע.

עקיצת הדבורים

דבורה יכולה לעקוץ פעם אחת בלבד, וזאת מכיוון שכאשר דבורה עוקצת, העוקץ שלה, שנמצא בחלק האחורי של גופה, נתלש יחד עם איברים אחרים ונשאר בתוך האדם או החיה אשר אותו עקצה הדבורה. לכן בעצם, דבורה יכולה לעקוץ פעם אחת בלבד, וגם בעקיצה זו היא נידונה בעצמה למוות.
מכיוון שהעקיצה כלפיי אדם יכולה להיות לעיתים מסוכנת ולכן יש לבצע הדברת דבורים בקרבת ביתכם.

יתרונם של הדבורים

אל נשכח כי הדבורים הם טובים גם לאדם, אנו משתמשים בדבש שהם יוצרים ואוכלים אותו ולכן אנו בעצם משתמשים בדבורים אלה גם לעצמנו. חשוב שהדבורים יהיו קיימים אך במקומות אשר בהם יש השגחה עליהם וכך בעצם הם לא פוגעים באף אחד אלא שוקדים בעבודתם. לכן הדברת דבורים נעשית בבית, כדי להגן על האדם מפני עקיצת דבורים שלא כל כך נעימה ויכולה להיות מסוכנת גם.

שיטות הדברת דבורים

הדברת דבורים חייבת להיות מבוצעת על ידי מדביר מקצועי המוסמך על פי חוק לבצע הדברה זו, מפני שמדביר מוסמך יודע היכן הן יכולות להימצא ויודע להשתמש בכלים המקצועיים בשביל ביצוע הדברת דבורים. שיטה ראשונה היא הדברה כימית בקן של הדבורים, צריכים למצוא את הקן שלהם ולאחר מכן לבצע את ההדברה הכימית בחומרים אשר מאושרים על פי חוק ולא פוגעים באדם. שיטה נוספת היא הצבת פיתיונות רעילים לדבורים וכך בעצם לגרום להם לצאת מהקן היישר לפיתיונות וכך הם ימותו, שיטה שלישית גם היא הצבת פיתיונות, אך לא רעילים, בפיתיונות אלה נציב מזון לדבורים וברגע שהם יכנסו, הם לא יוכלו לצאת, כך בעצם תוכלו להעביר אותם למקום מסודר אשר בו יש דבורים רבים אשר משיגים לנו את הדבש. לאחר ההדברה הראשונה, אנו דואגים גם להדברה בעתיד, כדי שלא יוקם שוב קן דבורים, אנו דואגים לשים מלכודות שונות, כמו מלכודת אלקטרונית וכו' וכך בעצם דואגים שבעתיד לא יוקם קן דבורים חדש.

הדברת דבורים אצל חברת אפקטיבי הדברות

הדברת דבורים אצל אפקטיבי הדברות נעשית בצורה הטובה ביותר על ידי מדביר מקצועי המוסמך לבצע הדברת דבורים, המדביר שלנו ידאג להסביר לכם על שיטות הדברת דבורים, ולאחר מכן יבצע הדברת דבורים באזורכם. אנו נעניק לכם אחריות מלאה על הדברת דבורים בביתכם ונדאג לעזור לכם בכך שלא יגיעו דבורים אחרים נוספים אליכם.

התקשרו עוד היום והזמינו הדברת עקרבים אצל חברת אפקטיבי הדברות
שיחת חינם: 1800-232-235 ישירות למדביר: 050-5232235שליחת SMS חינם

נחזור אליכם ב 5 דקות הקרובות

שם:

טלפון:

הרחקת יונים לצמיתות

חדשותמבצע: פיתיון ג'ל להדברת נמלים 15 גרם, לשימוש ביתי, ללא פינוי דיירים וארונות 150 ש"ח כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.

מבצע: מלכודת פיתיון זבובים לחצר 35 ש"ח בלבד בהזמנת הדברה.

מבצע: חרקן למעופפים חשמלי מקצועי מתאים לשימוש בתוך הבית 399 ש"ח כולל מע"מ בלבד, כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.