התקשרו בשיחת חינם: 1800-232-235
או ישירות למדביר: 050-5232235

הדברת חולדות

להיפטר מהחולדות ללא סכנה

אף אחד מאיתנו לא אוהב אורחים לא קרואים. גם כשמדובר באנשים שפתאום קופצים בלי להודיע מראש אנו מתקשים לקבלם כרגיל ובוודאי לא ערוכים לכך מבחינת האירוח. ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר באורחים לא רצויים, אורחים שמזיקים לנו ומפחידים אותנו, כמו חולדות. חולדות לא רק מפחידות ומעוררות בנו תחושות לא נעימות, אלא גם גורמות נזק ממשי לבית: ראשית, החולדות מחסלות כמויות גדולות של מזון, אך מעבר לכך, תוך כדי המסע של החולדות אל תוך הבית, הן פוגעות בקירות, בלוחות עץ ואף בחוטי החשמל שקיימים בבית.

הדברת חולדות הדברת חולדות מקצועית

איך מדבירים חולדות?

אף אחד לא רוצה להישאר עם החולדות בבית. כולם רוצים להדביר אותן ולהרחיק אותן באופן מיידי מהבית. השיטה הראשונה להדברת חולדות, שאליה רבים פונים, היא פיזור של רעל. החולדות יאכלו את הרעל הזה ולאחר מכן ימותו, וכך אפשר להיפטר מהן. אך מסתבר שזה לא כל כך פשוט. ראשית, הרעל עלול להיות מסוכן גם עבור חיות אחרות ואפילו עבור ילדים שמשחקים בחוץ. בנוסף, אי אפשר לדעת איפה בדיוק החולדות ימותו וכמה זמן ייקח עד שימצאו את החולדה המתה, ובינתיים מי שגר בסביבה עלול לסבול מריח נוראי ומחיות אחרות שיימשכו לגופה. לכן, כיום ממליצים לפעול בשיטה של הדברת חולדות ירוקה.

מה זה הדברת חולדות ירוקה?

הדברת חולדות ירוקה הינה הדברה של חולדות אשר מתבצעת בלי להשתמש כלל ברעל. חשוב להבין כי הדברת חולדות ירוקה לא מסכנת בני אדם וגם לא חיות אחרות, וישנן אפילו שיטות שלא פוגעות בחולדות אלא רק תופסות אותן ולאחר מכן יש לשחררן במקום מרוחק.

אילו שיטות יש עבור הדברת חולדות ירוקה?

ישנן מספר שיטות עיקריות עבור הדברת חולדות ירוקה. הראשונה כוללת הצבת מלכודות אשר לוכדות את החולדות אך לא הורגות אותן, ולאחר מכן משחררים אותן במקום אחר. כמו כן כיום קיימת הדברה אלקטרונית, העושה שימוש במכשירים שיוצרים רעשים בתדרים שרק החולדות יכולות לשמוע, וכך מרחיקות אותן למקום אחר ומרוחק.

הדברת חולדות הדברת חולדות מקצועית

הדברת חולדות אצל חברת אפקטיבי הדברות

הדברת חולדות אצל אפקטיבי הדברות נעשית בצורה הטובה ביותר על ידי מדביר מקצועי המוסמך לבצע הדברת חולדות, המדביר שלנו ידאג להסביר לכם על שיטות הדברת חולדות, והאם יש צורך בהדברת חולדות ירוקה, ולאחר מכן יבצע הדברת חולדות בביתכם. אנו נעניק לכם אחריות מלאה על הדברת חולדות בביתכם ונדאג לעזור לכם בכך שלא יגיעו חולדות אחרות נוספות אליכם.
התקשרו עוד היום והזמינו הדברת עקרבים אצל חברת אפקטיבי הדברות
שיחת חינם: 1800-232-235 ישירות למדביר: 050-5232235שליחת SMS חינם

נחזור אליכם ב 5 דקות הקרובות

שם:

טלפון:

הרחקת יונים לצמיתות

חדשותמבצע: פיתיון ג'ל להדברת נמלים 15 גרם, לשימוש ביתי, ללא פינוי דיירים וארונות 150 ש"ח כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.

מבצע: מלכודת פיתיון זבובים לחצר 35 ש"ח בלבד בהזמנת הדברה.

מבצע: חרקן למעופפים חשמלי מקצועי מתאים לשימוש בתוך הבית 399 ש"ח כולל מע"מ בלבד, כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.