התקשרו בשיחת חינם: 1800-232-235
או ישירות למדביר: 050-5232235

הדברת כיני יונים

המילה יונה מעלה בראשנו אסוציאציות חיוביות לצד אסוציאציות שליליות. במידה ולא נכוויתם בעבר מיונים, ייתכן ולמשמע השם יונה עולה ברוחכם יונה לבנה עם עלה של זית או יונת דואר מבויתת וחכמה שעל רגלה טוטפת עם מסר חשוב. במידה וסבלתם מיונים ברוחכם עולה דמותה של חיה עקשנית שנוטה ללכלך את סביבתה שנושאת על גופה טפילים שונים והינה מפגע בריאותי מהמדרגה הראשונה. בין כך ובין אם כך הדברת כיני יונים הוא מקצוע חשוב שאין להקל בו ראש. כיני היונים הם טפילים אותם נושאות היונים שבקלות יכולים לעבור לאדם ולגרום לו לתחלואות שונות. מאחר והיונה היא ציפור חכמה יחסית, ההדברה שלה אינה פשוטה, אי לכך הדברת כיני יונים נחשבת לעסק למקצוענים בלבד.

הדברת כיני יונים – עוד היום

היונים מקננות לרוב במקומות שלא פשוט להגיע אליהם כגון גגות בתים, מרזבים וכיו"ב. בנוסף לכך מטרת ההדברה היא לא חיסול היונים אלא הרחקתם לצמיתות. לכן כאשר אתם מבצעים הדברת כיני יונים יש לדאוג לעשות זאת אצל מדביר שמספק אחריות לפעולת ההדברה. כמו כן כיני היונים הם יצורים זעירים שמתחבאים מתחת לכנפיהן של היונים אך בקלות יכולים לפלוש לתוך דירת המגורים על כן הדברה עצמאית ללא פנייה למומחים היא בגדר פעילות חסרת סיכוי. הדברת כיני יונים היא בגדר חובה לכל מי שיונים מקננות בסמוך לביתו שכן המחלות שמועברות על ידי כיני היונים מסוכנות מאוד לאדם ועלולות לגרום לפריחה מגרדת ואף לדלקות שונות. אי לכך, במידה ויונים מקננות בסמוך למקום מגוריכם, אל תתמהמהו והזמינו הדברת כיני יונים בהקדם האפשרי. מחפשים מדביר בירושלים? אפקטיבי הדברות מתמחה בכל סוגי ההדברות בירושלים והסביבה נשמח לשלוח אליכם מדבירים מקצועיים שיטפלו בכל בעיית מזיקים בה נתקלתם.

אפקטיבי הדברות וכיני יונים

ישנן דרכים רבות להדברת כיני יונים וחברת אפקטיבי הדברות מתמחים בתחום זה כבר למעלה משלושים שנים. אל תשאירו את העבודה הלא פשוטה הזו לשרלטנים או למדבירים חסרי ניסיון. הדברת כיני יונים היא עבודה למדבירים מנוסים בלבד שיספקו לכם אחריות. אצלנו תקבלו שירותי הדברה בירושלים בשיטות יעילות ומתקדמות.שליחת SMS חינם

נחזור אליכם ב 5 דקות הקרובות

שם:

טלפון:

הרחקת יונים לצמיתות

חדשותמבצע: פיתיון ג'ל להדברת נמלים 15 גרם, לשימוש ביתי, ללא פינוי דיירים וארונות 150 ש"ח כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.

מבצע: מלכודת פיתיון זבובים לחצר 35 ש"ח בלבד בהזמנת הדברה.

מבצע: חרקן למעופפים חשמלי מקצועי מתאים לשימוש בתוך הבית 399 ש"ח כולל מע"מ בלבד, כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.