הדברת נמלים בירושלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת נמלים בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

גם אם אתם גרים בקומה 5 בבניין מגורים עדיין יש סיכוי טוב שגם אתם תמצאו נמלים בבית שלכן. אלה חיות בקרב בני אדם, ניזונות משארית מזון שהאדם משאיר בביתו, קופסאות מזון פתוחות, מזון שהוא משאיר בסמוך לפח האשפה ועוד. הנמלים חיות בקנים של מאות אלפי ואף מיליוני פריטים ויכולות להגיע אלינו מהאדמה שמחוץ לבית וכאשר מדובר בבניין הרי שגם דרך קירות הבניין.
הנמלים בישראל, לעומת זנים אחרים בעולם, אינן מסוכנות בדרך כלל אולם מהוות מפגע תברואתי ואסתטי לא רצוי, לא בבית שלנו ולא בבית העסק שלנו. על כן אם אתם גרים בירושלים ונמלים פוקדות את השטח שלכם כדאי להזמין הדברת נמלים בירושלים בהקדם.

טיפים לטיפול בנמלים

  • ניקיון – שמירה על ניקיון הבית תסייע לכם להימנע מהגעת הנמלים אליכם והליכה בבית. זוהי הסיבה מדוע גם תראו מכרים
    שלכם שהנם “חולי ניקיון” שאין להם נמלים בבית באף עונה במהלך השנה. לא שאנו מעודדים להיות חולי ניקיון אולם הקפדה על ניקיון הבית לעתים הקרובות ושמירה על איטום מוצרי מזון ותבלינים פתוחים בקופסאות איטום יכולה לסייע לכם להימנע ממפגע נמלים בביתכם.
  • אדניות ופרחים – באדניות שבהן מגדלים פרחים יש אדמה, באדמה הזו הנמלים יכולות להתחבא, להקים קן ולפתח אותו מתוך מחשבה שמדובר באדמה האינסופית שיש בגינה בחוץ או בשטח פתוח. על כן כדאי לשים לב שאלה לא מגיעות משם.

מציאת הקן – במידה ומדובר בבית קרקע למשל, סביר להניח שהקן נמצא איפשהו בגינה ועל כן כדאי לעקוב אחר שבילי הנמלים בבית כדי לזהות היכן הן הולכות ומהיכן מגיעות.
אם תזהו את הקן תוכלו להדביר אותו לפתור את הבעיה שלכם. במידה ולא, תצטרכו לנסות לפחות לזהות שבילי נמלים ולהדביר אותם.

הדברת נמלים בירושלים על ידי מדביר מקצועי

אפקטיבי הדברות הנה חברת הדברות מקצועית ומנוסה המספקת שירותי הדברה בירושלים ובסביבה. החברה מתמחה בכל סוגי ההדברות לרבות הדברת נמלים מסוגים שונים.
חשוב להכיר את אורח חיי הנמלה, לבצע הדברה נכונה ולמגר את הבעיה מהשורש ולא לבצע סתם ריסוס שעשוי לגרום לנמלים
לחזור תוך מספר ימים.
לפרטים נוספים והדברת הנמלים אצלכם צרו קשר ונשמח לתת לכם שירות.

דילוג לתוכן