התקשרו בשיחת חינם: 1800-232-235
או ישירות למדביר: 050-5232235

הדברת עקרבים

הדברת עקרבים יכולה להופיע בכל מקום ולכן נדרש לבצע הדברת עקרבים. לעקרב 2 צבעים עיקריים: צהוב ושחור. העקרב הצהוב הינו עקרב קטלני אשר יכול להרוג אדם בעזרת עקיצה אחת. העקרב השחור הוא לא ארסי ולכן עקיצתו לא יכולה להרוג אדם, אך גם היא לא נעימה במיוחד. חייבים לבצע הדברת עקרבים מאחר והם נחשבים כחיה קטלנית אשר מסוכנת לאדם ויכולה להביא למצבים קריטיים של נטילת חיי אדם.

איפה חיים העקרבים?

העקרבים נמצאים לרוב במקומות חשוכים אשר נמצאים במקום מסתור, כמה דוגמאות למקומות מסתור: מתחת לאבנים, מחילות, לרוב זה יהיה בשטחים פתוחים. פעילות העקרבים נעשית בלילה והם אוהבים יובש ולחות, הם נמשכים לחום ולאש. מכיוון שהעקרבים נמצאים מתחת לאבנים למשל, כאשר מבצעים ריסוס, זה לא מגיע אליהם וכך הם נשארים בחיים.

הדברת עקרבים והאדם?

אז אתם שואלים את עצמכם, אם הם חיים בשטחים פתוחים איך זה מגיע אליכם? במידה ויש לכם גינה או חצר, רוב הסיכויים שיש בה אבנים ליופי, טוף, ועוד סוגי אבנים שונים, ולכן גם אליכם יכול להגיע העקרב, וכאן אנו נכנסים לתמונה, חברות ההדברה ממליצות לבצע הדברת עכברים בבתים פרטיים על מנת להגן על ילדיכם ועליכם מפניהם ומפני הסכנה של נטילת חיי אדם על ידי עקרב צהוב. הדברה עקרבים היא חשובה מכיוון שאף אחד לא רוצה להיעקץ על ידי עקרב צהוב, או שהילד שלו, השכן, ההורים יעקצו בעצמם.

שיטות להרחקת עקרבים

ישנם כמה שיטות להרחקת עקרבים מאזור מגוריכם, הראשונה היא למזער את אמצעי המסתור באזורכם, כמו למשל, אבנים בגינה, מסתורים בחצר וכו', במידה ואינכם יכולים או לא רוצה להוציא את האבנים בגינה מכיוון שחשוב לכם גם היופי, השתמשו בשיטה השנייה, איטום מוחלט של הפתחים בבית, כך תדאגו שהעקרב לא יוכל להיכנס אליכם.

אך לא נשכח כי בסין העקרב הוא מעדן

נכון שהעקרב נחשב למסוכן מאוד, במידה ונעקצים מעקרב צהוב, אך יש מדינות כמו סין למשל, כי העקרב נחשב למעדן בשבילם, ולמאכל מאוד אהוד ואהוב, לכן כאשר שם תופסים עקרבים, הם מחיוכים ושמחים עד השמיים!

הדברת עקרבים אצל חברת אפקטיבי הדברות

הדברת עקרבים אצל אפקטיבי הדברות נעשית בצורה הטובה ביותר על ידי מדביר מקצועי המוסך לבצע הדברת עקרבים, המדביר שלנו יסביר לכם על צורת ההדברה, שיטות להרחקת העקרבים, על הסיכון בעקרבים באזורכם ולאחר מכן יבצע הדברת עקרבים מקצועית אשר תדאג להוריד את הסיכון הזה מביתכם. כמובן שאנו נעניק לכם אחריות מלאה על ההדברה ונדאג לעזור לכם לאטום את הבית כדי למזער כניסות של עקרבים נוספים לביתכם.

התקשרו עוד היום והזמינו הדברת עקרבים אצל חברת אפקטיבי הדברות
שיחת חינם: 1800-232-235 ישירות למדביר: 050-5232235שליחת SMS חינם

נחזור אליכם ב 5 דקות הקרובות

שם:

טלפון:

הרחקת יונים לצמיתות

חדשותמבצע: פיתיון ג'ל להדברת נמלים 15 גרם, לשימוש ביתי, ללא פינוי דיירים וארונות 150 ש"ח כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.

מבצע: מלכודת פיתיון זבובים לחצר 35 ש"ח בלבד בהזמנת הדברה.

מבצע: חרקן למעופפים חשמלי מקצועי מתאים לשימוש בתוך הבית 399 ש"ח כולל מע"מ בלבד, כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.