התקשרו בשיחת חינם: 1800-232-235
או ישירות למדביר: 050-5232235

חומר הדברה

חומר הדברה

בחירת חומר הדברה לביצוע הדברה בביתנו הפרטי או בבית העסק שברשותנו הוא לא עניין של מה בכך . בהתאם לאותו חומר זה שנבחר ייקבעו מספר פרמטרים חשובים מאוד בהמשך. ראשית, בין חומר הדברה אחד למשנהו יש הבדלים בריח. אולם בניגוד לדעה הרווחת חומר הדברה יעיל ואפקטיבי איננו בהכרח מלווה בריח רע . בפועל, כיום ניתן למצוא חומר להדברה שאינו מלווה בריח לוואי ואינו פוגם במהלך העבודה התקין. שנית, יעילותו של חומר זה תלויה גם בסוג הפעילות אשר באמצעותה הוא עתיד להרחיק את המזיקים משטחנו . חומר זה מהסוג המסורתי יפעל בשיטה כימית בעוד שלעומתו חומר הדברה חדשני יותר יפעל בדרך כלל בדרך הביולוגית.
אם אתם מחפשים מדביר בירושלים צרו קשר עוד היום עם חברת אפקטיבי הדברות בירושלים.

בין יתרונותיו של חומר הדברה ביולוגי ניתן למנות את משך הזמן הרב ובו הוא ימשיך לפעול וכן את רמת הנזק הנמוכה במיוחד שאותו חומר זה יגרום לחיות המחמד או גרוע מכך, לבני האדם הנמצאים באותו האזור המודבר. שלישית, בשנים האחרונות, גם בתחום ההדברה הולך ונפוץ יותר ויותר העניין של ידידותיות לסביבה. אם בעבר ביצוע של פעולות הדברה היוו בהכרח נזק סביבתי משמעותי, כיום ניתן לבצע הדברה גם באמצעות חומר הדברה ידידותי לסביבה כמו למשל : הדברה ביולוגית או הדברה ירוקה . פירושו הישיר של עניין זה יהיה חומר זה שאינו מזהם את הסביבה ואינו גורם להגדלתו של החור באוזון.

כלל, בחירתה של חברה מיומנת המנוסה לטובת ביצוען של פעולות הדברה יהוו פרמטר ראשוני בחשיבותו להצלחתה. חברת אפקטיבי הדברות היא בהחלט חברה מהסוג הזה. שנית ארוכות של וותק וניסיון בתחום הובילו את חברת אפקטיבי הדברות להתאים את פעולת ההדברה היעילה והכדאית ביותר עבור כל סביבה ועבור כל לקוח. כל זאת, תוך התחייבות לתוצאות ארוכות טווח וכן מתן שירות אדיב ומקצועי .

חומר הדברה חומר הדברה מקצועי

הדברה בירושלים מקצועית על ידי חברת אפקטיבי הדברות כאן לשירותכם לכל בעיה או שאלה בה נתקלתם.שליחת SMS חינם

נחזור אליכם ב 5 דקות הקרובות

שם:

טלפון:

הרחקת יונים לצמיתות

חדשותמבצע: פיתיון ג'ל להדברת נמלים 15 גרם, לשימוש ביתי, ללא פינוי דיירים וארונות 150 ש"ח כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.

מבצע: מלכודת פיתיון זבובים לחצר 35 ש"ח בלבד בהזמנת הדברה.

מבצע: חרקן למעופפים חשמלי מקצועי מתאים לשימוש בתוך הבית 399 ש"ח כולל מע"מ בלבד, כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.