פרעושים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום פרעושים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

קצת על פרעושים

פרעושים הם בעלי חיים קטנים מאוד שלא תמיד ניתן לראות אותם, וגם כאשר ניתן לראות אותם הם מאוד מהירים ומאוד קטנים כך שהם נעלמים מהר מטווח הראייה דבר המקשה על האופן בו בוחרים לטפל באותה הבעיה, בישראל כיום ידוע על בערך ארבעים מינים וידוע כי כמעט כל המינים ניזונים מדם ולכן הם מציקים ומפריעים לבני האדם, הם גורמים להם לאלרגיות וגרד שאינו נעים לאף אחד אך לעיתים יכולים גם להעביר מחלות.
הדברת פרעושים ע”י אפקטיבי הדברות לשירותכם בכל בעיית מזיקים בה נתקלתם.

אלו מזיקים לרב ליונקים מכיוון שתנאי ההתפתחות שלהם חייבת להיות באיזור לח שקיים לרב בסביבת יונקים ובאזורים לחים אחרים ופחות באזורים בהם גדלים עופות ובעלי חיים אחרים, מכיוון שחסר להם לחות להתפתחות.
מכיוון שאותם פרעושים מזיקים לבני האדם ולחיות הסובבות אותו כמו כלבים וחתולים שהם חיות מחמד, ישנם פתרונות כגון הדברה ותכשירים שונים היכולים להרחיק אותם ולגרום להם לא להזיק ולהציק לכולם.

ישנם פתרונות רבים ומגוונים לבעיית מזיקים אלו ועליכם לעשות סקר שוק ולבדוק מהו הפתרון המתאים ביותר עבורכם והבעיה תוכל להיפטר בקלות , כמובן שכמו בכל בעיית מזיקים ניתן לפתור את הבעיה על ידי הדברה מיוחדת שפועלת להרחקת אותם מזיקים או לעיתים להריגת אותם המזיקים, חשוב לזכור כי הפגיעה של אותם פרעושים בבעלי החיים ובבני האדם היא לעיתים מעבירה מחלות ולכן חשוב להישמר מכל משמר ולבדוק איך פותרים את הבעיה על הצד הטוב ביותר.
מכיוון שאורח חייהם של פרעושים הם סביב פונדקאים עליהם הם נשענים ושם הם גדלים חשוב לזכור כי כאשר מטפלים בבעיית מזיקים מסוג זה יש לטפל גם באותם בעלי חיים המשמשים כפונדקאים ולדאוג בעזרת חומרים מיוחדים כי אותם מזיקים לא יחזרו אליהם ולא יגרמו למפגעים חדשים.

אם אתם זקוקים למדביר שיבצע הדברה בירושלים ? צרו עמנו קשר!
חברת אפקטיבי הדברות מתמחה בכל סוגי ההדברות בירושלים והסביבה אנו נשמח לשלוח אליכם מדבירים מקצועיים שיטפלו בכל בעיית מזיקים.

דילוג לתוכן