התקשרו בשיחת חינם: 1800-232-235
או ישירות למדביר: 050-5232235

הדברת מזיקים

הדברת מזיקים

עם עליית רמת החיים, איכות הסביבה והדרכים לשמר אותה, ירדה במידה רבה הפגיעה בבני אדם על ידי חרקים ומכרסמים. למעשה הגענו לידי כך, שפעילויות הדברת מזיקים מתרכזות באיתור מקורות התפתחות המזיקים, השתלטות על מוקד התפרצותם. כיום השתנתה ההגדרה של "מזיקים" שהייתה פעם בעיקר בעלת חשיבות רפואית והיא כוללת כיום מזיקים טורדניים. כמו זבובים, יתושים והפרשות של חולדות.

הדברת טרמיטים           הדברת טרמיטיםהדברת נמלים             הדברת נמליםהדברת תיקנים             הדברת תיקנים
הדברת פרעושים            הדברת פרעושיםהדברת קרציות              הדברת קרציותהדברת עכברים            הדברת עכברים

ולכן נעשים מאמצים רבים על ידי הציבור ועל ידי הרשויות המקומיות לפתור בעיה זאת. אך עם זאת עלתה המודעות לסכנה מחומרי הדברה. לכן המשרד לאיכות הסביבה מצמצם את השימוש למדבירים בחומרי הדברה המסוכנים והרעילים לבני אדם. ישנם מדבירים המשתמשים בהדברה ירוקה שהיא ידידותית לסביבה, העשויה מחומרים על בסיס צמחי. ישנם כיום חומרי הדברה שהרעילות שלהם לבני אדם נמוכה ביותר ושואפת ל"אפס" אך מצד שני קטלנית ביותר לחרקים. השמדת והדברת חרקים (הדברת מזיקים), בניגוד לתקנות רישוי עסקים הנה אסורה בתכלית. לכן יש לקבל היתר הדברה מהמשרד הממונה (המשרד לאיכות הסביבה), ורק מדביר מוסמך יכול לעסוק בפעילות הדברה.

פעולות מניעה של מזיקים הינן תנאי מוקדם להדברת מזיקים, ועל ידי נקיטת פעולות אילו אנחנו יכולים לצמצם במידה רבה את הנגע ואת שימוש ברעלים. לרוב, אין סיכוי להתחרות בכושר הרבייה של המזיקים על ידי הדברת מזיקים בלבד. אם לא נפריע להם מלכתחילה ונמנע מהם אפשרות קיום והתרבות, הם יציפו את הסביבה וכל פעולות ההדברה וקוטלי המזיקים יפגעו רק באחוז קטן מהם. לשם כך יש לאתר את הנגיעות/המפגע מבעוד מועד ולגלות ערנות לשיווי המשקל הביולוגי המצמצם את התרבותם, בכדי לחסלם בשלבים מוקדמים וכך להקדים "תרופה למכה". הפעולות המשלימות את ההדברה הן: ניקיון, איטום מבנים, ייבוש מקורות מים עומדים,פינוי גרוטאות ופסולת, טיפול במפגעים במהירות האפשרית ועוד. יש לשאוף לקיצור פרק הזמן מגילוי הנגע עד לטיפול וביצוע ההדברה וליזום ביקורים מיוחדים במקומות הרגישים שיתכן וימצאו במקומות אלו מזיקים.

זקוקים למדביר שיבצע הדברה בירושלים ? צרו איתנו קשר!שליחת SMS חינם

נחזור אליכם ב 5 דקות הקרובות

שם:

טלפון:

הרחקת יונים לצמיתות

חדשותמבצע: פיתיון ג'ל להדברת נמלים 15 גרם, לשימוש ביתי, ללא פינוי דיירים וארונות 150 ש"ח כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.

מבצע: מלכודת פיתיון זבובים לחצר 35 ש"ח בלבד בהזמנת הדברה.

מבצע: חרקן למעופפים חשמלי מקצועי מתאים לשימוש בתוך הבית 399 ש"ח כולל מע"מ בלבד, כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.