050-5232235

הדברת נדלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת נדלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

מחפשים פתרון עבור הדברת נדלים?
אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת נדלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.
התקשרו להצעת מחיר וייעוץ חינם

ביצוע הדברת דבורים מקצועית

חברת אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת נדלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה ומתן שירותי הדברה מהמתקדמים בישראל.

אנו בעלי רישיון מוסמך (רישיון הדברה מס' 1138) מטעם המשרד להגנת הסביבה ומומחים בביצוע הדברה בירושלים וברוב חלקי הארץ.

אנו דואגים להתעדכן בשלל החידושים והעדכונים האחרונים בתחום הדברת מזיקים מדי שנה ושומרים על איכות גבוה של מדבירים וחומרי הדברה על מנת לבצע הדברה איכותית.

נשמח לתת שירות ולראותכם בין לקוחותינו.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

קצת על הדברת נדלים

ישנם סוגים רבים של חרקים ומזיקים כאשר לכל אחד מהם מותאמת שיטת הדברה שונה שפותחה לאחר מאמצים ומחקרים רבים. הדברת נדלים נחשבת למורכבת למדי ואפילו מאתגרת. בדרך כלל נפגוש בנדל באזורי ההרים או בשטחים חקלאיים ברחבי הארץ. באזורים עירוניים הם יחסית נדירים ולא ניתקל בהם לרב. הנדל הוא חרק אשר נוטה להתייבש במהירות ולכן הוא חייב לשהות באזור שיש בו אדמה לחה בה הוא יוכל להתחפר ולשאוב לחות. התייבשות עלולה להביא למותו ובכל מקרה להפוך את חייו לקשים מאוד.

הדברת נדלים – מה ניתן לעשות?

אם בכל זאת התגלו נדלים באזור לא אופייני כמו למשל בדירה שממוקמת בעיר, יש לפנות למדביר מקצועי שיגיע ויטפל במצב במהירות. ניתן לבחור בהדברה ירוקה אשר אינה פוגעת בסביבה ועושה עבודה טובה למדי. יש לציין כי רב הנדלים אינם ארסיים ולא מסוכנים כלל. אמנם ניתן להבין את אלו אשר מגלים נדל שמסתובב בבית אך למעשה אין כל צורך להיבהל.

מאידך כדאי שלא לנסות לטפל בנושא באופן עצמאי ועדיף להזמין מדביר מיומן שיאבחן
את הנדל ויפעל למיגורו. גם אם תצליחו להרוג נדל אחד הרי סביר להניח שישנם עוד כמה בשטח ולכן אין מנוס מהזמנת מדביר מקצועי. המדביר יעשה שימוש בחומרים ייעודיים שיפגעו רק בנדלים ולא יזיקו לסביבה הקרובה.

הדברת נדלים – כיצד מאתרים?

הנדלים יתרכזו בדרך כלל במקומות פוטנציאליים שיש בהם לחות רבה, חדרי אמבטיה, כיור המטבח ועוד. המדביר יפזר את חומר ההדברה בצורה נקודתית. במידה ופניתם למדביר מקצועי תתבצע המשימה במהירות וביעילות כך שתיפטרו מהנדלים תוך זמן קצר.

הנדל הוא חרק די נדיר באזורים עירוניים ולכן רבים מהמדבירים לא מכירים אותו היטב. אפקטיבי הדברות מחזיקים צוות של מדבירים מקצועיים ומנוסים אשר מכירים את כל סוגי המזיקים וידעו לטפל בכל בעיה שתתעורר. אם נתקלתם בנדלים, ג'וקים, נמלים, יתושים או כל חרק מזיק אחר מומלץ לפנות ולקבל מידע על הנושא. לא כדאי לפנות למדביר שמראש לא מכיר את החרקים היטה שכן הוא עלול לבצע פעולות שלא יהי בהן צורך ואף להזיק לסביבת הבית.
אפקטיבי הדברות מבצע הדברה בירושלים באופן איכותי ומקצועי.

דילוג לתוכן