050-5232235

הדברת עכבישים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת עכבישים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

מחפשים פתרון עבור הדברת עכבישים?
אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת עכבישים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.
התקשרו להצעת מחיר וייעוץ חינם

ביצוע הדברת עכבישים מקצועית

חברת אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת עכבישים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה ומתן שירותי הדברה מהמתקדמים בישראל.

אנו בעלי רישיון מוסמך (רישיון הדברה מס' 1138) מטעם המשרד להגנת הסביבה ומומחים בביצוע הדברה בירושלים וברוב חלקי הארץ.

אנו דואגים להתעדכן בשלל החידושים והעדכונים האחרונים בתחום הדברת מזיקים מדי שנה ושומרים על איכות גבוה של מדבירים וחומרי הדברה על מנת לבצע הדברה איכותית.

נשמח לתת שירות ולראותכם בין לקוחותינו.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

קצת על הדברת עכבישים

ישנם כ-500 מינים של עכבישים בישראל ולמעלה מ-45 אלף מינים שלהם ברחבי העולם. למרות מה שכולם חושבים, רוב העכבישים בכלל אינם מסוכנים לבני אדם. רק 2 מינים מתוך סוגי העכבישים שהתגלו בישראל הנם מסוכנים והם האלמנה השחורה ושישן החום. הדברת עכבישים נחשבת למאוד נדירה בישראל, כיוון שרק מעט משפחות סובלות מסוג כזה של מטריד בכמות כזו שמצריכה הדברה, אולם במקרה כזה יש להתקשר לחברת הדברות מקצועית שתספק לכם שירות הדברה שבו ייעשו חומרים כימיים מסוכנים ועל כן יהיה לפנות את הבית במהלך ההדברה ואולי מעט אחריה.

האם תמיד צריך להדביר עכבישים?

ישנם אנשים בעלי ארכנופוביה (כלומר פוביה מעכבישים) וכאשר הם יראו עכבישים או שאחד בטעות יטפס עליהם, הם עשויים אפילו לקפוא במקום מבלי להגיב. במקרים קלים יותר הם פשוט ייבהלו עד כדי כך שיזמינו הדברת עכבישים ולחסל את המטרד. בדרך כלל כאשר מדובר בעכביש או שניים אפשר להיפתר מהם באופן עצמאי אם אין לכם פחד מעכבישים, אולם כאשר יש כבר כמה עכבישים המסתובבים בבית כנראה שיש קן עכבישים בבית או בגינה ויש צורך לברר היכן הבעיה ולמגר אותה.

האם כל עכביש הוא סימן שיש מזיקים רבים בבית?

לעכבישים יש יתרונות רבים בכל הקשור לחיסול חרקים ומזיקים שונים המגיעים מחוץ לבית לתוכו. הם עורבים לטרף בתקרה, בחלונות ומאחורי הדלתות, טווים קורים וכך בעצם בונים את המלכודות שלהם. על אף שלא מדובר תמיד במראה האסתטי ולא מומלץ להחזיק אותם בבית, דעו כי גם בזמן שאתם מחכים להדברה אל תיכנסו לפאניקה שכן העכבישים טורפים חרקים, זוחלים ומזיקים אחרים ובכך פותרים אתכם ואת בני הבית מאותם מזיקים שבאמת עשויים להזיק לכם.

מה קורה במקרה של "עקיצה"?

קודם כל נאמר שהעכבישים לא עוקצים אלא נושכים. מרביתם אינם ארסיים ואם כבר ננשכתם חס וחלילה מעכביש ארסי אין מה להיכנס לפאניקה, אולם חשוב למהר לבית החולים לקבל זריקת טטנוס או אנטיביוטיקה כדי לטפל במיגור הרעל.

הדברת עכבישים אצל אפקטיבי הדברות

לביצוע הדברת עכבישים בביתכם או בסביבתכם אנא צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.

דילוג לתוכן