050-5232235

הדברת פשפש המיטה בירושלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת פשפש המיטה בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

הדברת פשפש המיטה בירושלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת פשפש המיטה בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

איך להזמין הדברת פשפש מיטה בירושלים?

מי שגר בירושלים יודע שהקור גורם לכולנו לרצות בסוף יום להיכנס למיטה החמה וליהנות משינה טובה וחמימה. אנחנו מתקשים לעבור את היום בלי שינה טובה, ולכן חשוב מאוד לדאוג שסביבת השינה תהיה נקייה ונעימה. במידה וקמתם עקוצים, מתגרדים, ואתם לא מוצאים את הסיבה לכך, יכול להיות שנטפלו אליכם פשפשי המיטה וכדאי להזמין הדברת פשפש המיטה בירושלים, על מנת שיגיעו אליכם במהירות האפשרית ויפתרו לכם את הבעיה המטרידה הזו. חיפוש פשוט באינטרנט יראה לכם תוצאות רבות אודות הזמנת הדברת פשפש מיטה בירושלים, ומומלץ לפנות לטובים ביותר בתחום. אפקטיבי הדברות ידאגו להגיע אליכם במהירות האפשרית ולפתור לכם את בעיית פשפשי המיטה באופן היסודי ביותר. אל תהססו ואל תחכו, התקשרו לאפקטיבי הדברות ותיהנו משירות מקצועי שיעזור לכם לישון יותר טוב בלילה.

הזמנתי הדברת פשפש מיטה בירושלים, באילו אמצעים עליי לנקוט אחר כך?

אם כבר הזמנתם הדברת פשפש מיטה בירושלים ואתם מעוניינים להימנע מלהיכנס לאותו מצב ולהיות בטוחים שנפטרתם מפשפשי המיטה לחלוטין, יש לנקוט במספר שלבים. ראשית, לאחר הדברת פשפשי המיטה יש לכבס את הבגדים איתם אתם נוהגים לישון מהחשש שפשפשי המיטה הגיעו לבגדיכם. הרתיחו את הבגדים על מנת להיות בטוחים שהרחקתם מבגדיכם את פשפשי המיטה. אל תייבשו במייבש רגיל – כדי להיות בטוחים שנפטרתם מפשפשי המיטה, מומלץ לתלות את הכביסה הרטובה בשמש. פשפשי המיטה יתרחקו מהבגדים שלכם בגלל האור המרחיק אותם.

מלבד פעולות אלו, כדי להימנע מחזרה לאותו מצב מתסכל של פשפשי מיטה, ולא להגיע למצב שצריך להזמין שוב הדברת פשפשי מיטה, בדקו את הרהיטים שאתם מכניסים הבייתה טרם הכנסתם אותם. בדקו שהם נקיים ודאגו לנקות אותם לפני שאתם מכניסים אותם אליכם הבייתה. בדקו האם יש קני ציפורים בקרבת חלונות ביתכם, שכן הציפורים יכולות להפיץ את פשפשי המיטה ולגרום לחזרתם אליכם הביתה.

הדברת פשפש מיטה בירושלים באמצעות אפקטיבי הדברות

אז אחרי שהבנתם מה צריך לעשות, פנו לאפקטיבי הדברות וספרו להם אודות מצבכם. השירות הטוב ביותר יגיע אליכם עד הבית ויטפל לכם בבעיה.

אנו באפקטיבי הדברות, הדברה בירושלים, מתמחים בהדברה מקצועית לכל הסקטורים במשק.
ביצוע העבודה מתבצע ע"י מיכשור מתקדם בשילוב חומרים ברמה גבוה וכמובן עם ידע וניסיון רב.

מהו פשפש מיטה?

פשפש מיטה הוא חרק ממשפחת הציקדות והכנימות. פשפי המיטה הם טפילים מוצצי דם הנטפלים לאדם. ישנם כמה סוגים לפשפש המיטה אך הזן הנפוץ התגלה באוסטרליה. גודלו של פשפש המיטה הוא בין מילימטר אחד ועד לשישה מילימטרים, כאשר מפוטמים בדם מסוגלים להגיע עד לסנטימטר. פשפשים אלה פועלים בלילה ובשאר הזמן הם מתחבאים בחורים של מזרנים, מיטות, לוחות וכו'.

מבנה גופו של פשפש המיטה

מבנה גופו של פשפש מיטה הוא דק ודחוס, כלומר, הגב צמוד לבטן. מבנה זה מאפשר לפשפש המיטה לחדור למקומות צרים ולמצוא מקומות מסתור במיטות, ברהיטים ומקומות נוספים.

מהיכן מגיעים פשפשי המיטה אליכם הביתה?

ברוב המקרים כנראה שפשפשי המיטה עברו אליכם ממיקום שהייתם למשל:
– השתחררתם מהצבא? בעת האריזה של התיק והמדים יכול להיות שנכנסו פשפשי מיטה.
– הייתם בטיול במזרח? יכול להיות שפשפי מיטה נכנסו לתיק הטיולים שלכם.
– קניתם ריהוט עתיק / יד שנייה / מיושן? יכול להיות שבבקיעים של העץ נמצאים פשפשי מיטה.
– קניתם או קיבלתם מזרן יד שנייה? כנראה שבחורים הקטנים של המזרן היו פשפשי מיטה.

אלו רק דוגמאות פשוטות ומצומצמות של דרכי ההגעה של פשפשי המיטה אליכם הביתה, כמובן שיש עוד המון דרכים פשוטות שהם מגיעים.

התנהגות פשפש המיטה

פשפשים מעדיפים לשהות בקבוצות, במקומות מסתור, מסתתרים במקום לינת האדם, אך ייתכן שימצאו גם כ- 6 מטר ממנו.

עקיצת פשפש מיטה

פשפש המיטה מאלחש את מקום העקיצה ובזמן העקיצה הקורבן אינו מרגיש את העקיצה עצמה. לאחר כמה שעות מופיעה נפיחות וסימן אדום המלווה בגירודים. בנוסף, ישנם אנשים אשר אינם אלרגים לעקיצות אלה ולא מופיע אצלם שום סימן לעקיצה של פשפש מיטה כלשהו. עצם כך שפשפש המיטה עוקץ ואינו שוהה על האדם באופן קבוע, בני האדם אינם יודעים שיש אצלם פשפשי מיטה. לאחר המון חודשים שחוו תופעות אלה בני אדם מחליטים להתייעץ עם מדביר מוסמך ומקצועי ורק לאחר שמתייעצים עם מדבירים מומכם אשר מנוסים בתופעות אלה, ניתן לזהות אכן שזהו פשפש מיטה.

טיפול ומניעה

על מנת לזהות אם קיים פשפש מיטה ניתן להסתכל על הסדינים ולראות סימני דם זעירים. כתמים אלה נוצרים כתוצאה מעקיצה של האדם.
על מנת לבצע טיפול, דרוש לבצע הדברת פשפש מיטה וכך להתפטר מפשפשים אלו.

לאחר ההדברה

בעת השתהות פשפשי המיטה אצלכם במיטה, ברהיטים, בסדקים ומקומות צרים, מטילים פשפשי המיטה הבוגרים ביצים אשר מוגנות מפני ריסוס, הביצים מוגנות על ידי מעטפת קשיחה ובלתי חדירה וכך בעצם שומרים על פשפשי המיטה שבפנים. לכן, יכול להיות שלאחר כמה חודשים תבוצע הדברה נוספת אשר תיפטר לאלתר מכל פשפשי המיטה הקיימים.

הדברת פשפש מיטה אצל אפקטיבי הדברות

הדברת פשפש מיטה בירושלים אצל אפקטיבי הדברות נעשית בצורה הטובה ביותר, אנו נשלח אליכם מדביר מוסמך אשר יבצע הדברת פשפש מיטה ולאחר כמה הדברות, יסולקו פשפשי המיטה הללו.
המדביר שלנו מוסמך ומוכשר לבצע הדברות על ידי המשרד לאיכות הסביבה של מדינת ישראל, היתר הדברה מספר 1138.
מדביר זה יגיע ויסביר לכם אודות פשפש מיטה, מהיכן הגיעו פשפשי המיטה, היכן מסתתרים פשפשי המיטה, מה המחלות ומבנה גופם של פשפשי המיטה, לאחר מכן יבצע הדברת פשפש מיטה איכותית ומקצועית אשר מאופיינת לחברת אפקטיבי הדברות.

סרטון תדמית אפקטיבי הדברות: לחצו כאן

הזמינו עוד היום שירות הדברת פשפש מיטה:
שיחת חינם: 1800-232-235 ישירות למדביר: 050-5232235

הדברת פשפש מיטה בירושלים – שאלות ותשובות

פשפש המיטה הוא חרק קטן מאוד שגודלו כ-2 מ"מ ועד 5 מ"מ הפשפשים בד"כ מגיעים אלינו לבית ע"י העברתם בתיקים או מזוודות אם הבאנו אותם ממלון אחסניה או חו"ל ועוד. הדברת פשפש המיטה בירושלים נעשית בצורה מקצועית וכל ניסיון להדביר אותם עם חומרי הדברה פשוטים שאתם משתמשים בהם לנמלים או ג'וקים עשויים לאכזב אתכם ואף להרוס את המיטה ו/או הסדינים. ישנן דרכים מתקדמות לטפל בפשפש המיטה וחשוב לזכור כי אלה מטילים את הביצים שלהם הנמצאים בין סיבי המזרון בחריצים במיטות פנלים שקעים ועוד ולכן באמצעים רגילים קשה מאוד להיפתר מהם.

תשובה: אנו דוגלים בדרך כלל בפעילות מניעה קודם כל. במידה ואתם מזהים סימנים של פשפש מיטה כמו הפרשות וכתמי דם לאחר לילה של עקיצות התייעצו אתנו בכדי לא להרחיב ולהעמיק את הבעיה ובוודאי לא להכניס רהיטים או מיטות חדשות טרם בוצע טיפול מיוחד לפשפש המיטה.

תשובה: יש כמה דרכים לעשות זאת. השלב הראשון יהיה שימוש בשואב אבק חזק ומיוחד לצורך שאיבת הפשפשים הגלויים. שואב זה לא מספיק כדי לטפל בבעיה לבד כיוון שעדיין ימצאו פשפשים וביצים על המיטה. לכן חשוב גם לעשות שימוש בשיטות טיפול מיוחדות לפני ביצוע  הדברת פשפש המיטה בירושלים באמצעות קיטור יבש שמגיע לטמפרטורות של 180 מעלות ורק לאחר מכן תתבצע הדברה מקצועית לפשפש המיטה ע"י חומרים מתקדמים ומיקרוקפסולרים.

תשובה: חשוב להבין שפשפשים המרגישים בחוסר נוחות (נניח בעקבות תרסיס לא יעיל שריססתם עליהם) הם יברחו ויחפשו מקומות אחרים להתרוצץ ולהתרבות בהם בביתכם. כלומר זה יכול לעשות יותר נזק מתועלת. כדאי להשתמש בשיטות הדברה מהירה לחיסול הפשפשים לפני שאלה מצליחים לברוח. חשוב גם למגר את בעיית הביצים שאנו לא רואים לעין כמעט כדי לפתור את הבעיה לחלוטין.

תשובה: גם אם טרם יצא לכם להיתקל בפשפש המיטה או שאתם ממש עכשיו סובלים ממנו דעו כי אתם לא לבד. אלפי משפחות בישראל סובלות מפשפשי מיטה בו זמנית וגם כשמטפלים בהם במקום אחד צצים פשפשי מיטה במקומות אחרים. הם לא נפוצים יותר מנמלים או תיקנים אך ללא ספק יכולים למצוא את עצמם בכל דירה, במיוחד אם יש לכם בעלי חיים שאתם מסתובבים עמם בחוץ או שאתם בעצמכם אוהבים לשבת בדשא בחוץ או לעשות הליכות בטבע.

תשובה: פשפשי המיטה בעלי צריך עגלגלה של ביצה, הם קטנים מאוד בגודל של זבוב לערך והם בצבע חום אדמדם בדרך כלל. אלה יכולים להתחבא באזורים שונים בבית ולא רק על המיטה אך נפוצים מאוד במיטות, ספות ובין הסדינים. הם גם יכולים להגיע לארון שלכם. אם לא תזהו אותם פיזית תוכלו לזהות אותם על ידי כתמי דם על המיטה או עקיצות שונות בגופכם שעוררו אדמומיות וגירודים.

תשובה: הדברת פשפש המיטה בירושלים היא הדברה מורכבת ולא פשוטה. קשה מאוד להיפתר ממזיק זה בשל העובדה שקשה לראות אותו, הוא מתרבה במהירות ויכול להתחבא בכל אזור בבית למעשה, בין הקירות ושקעי החשמל ואפילו בין הבגדים שלכם בארון. ההדברה אורכת מספר שלבים הכוללים שאיבה, הדברה באמצעות מכונת קיטור ולבסוף ריסוס חומר מעכבי גדילה והתרבות.

תשובה: בדרך כלל 2 ביקורים. הביקור הראשון בו מתבצעת רוב העבודה. הביקור השני לאחר שבועיים בו מתבצע החלק השני של ההדברה ובדיקה סופית לגבי מצב הפשפשים בבית. במידת הצורך ובמסגרת האחראיות עדיין קיימים פשפשים יגיע המדביר לביקור שלישי.

תשובה: באזור 1200-1500 ש"ח ולעתים יכול להגיע גם ל-1800 ש"ח. המחיר הינו לחדר בדרך כלל. הסיבה לכך היא בשל העבודה הרבה הנדרשת, כמה ביקורים הנדרשים לביצוע העבודה, חומרי גלם וכלי עבודה שונים שיש להביא לצורך ההדברה, אחראיות הניתנת על ההדברה ועוד.

לסיכום; כאשר מדובר על הדברת פשפש המיטה בירושלים כדאי לתת למדביר מקצועי מחברת אפקטיבי הדברות לטפל במקרה. שימוש בחומרים כימיים שקניתם בסופר עשויים לעשות נזק למזרן לריהוט שלכם, לגרום לנזק בריאותי ולהבריח את הפשפשים למקומות נוספים בבית.

טעות נפוצה ושכיחה אצל הלקוחות שזורקים רהיטים ישנים נגועים ומחליפים בחדשים ללא טיפול ואז פשפש המיטה עובר לרהיטים החדשים זהו טיפ קטן ששווה כסף גדול לא להכניס רהיטים טרם ביצעתם הדברת פשפש המיטה בירושלים.

דילוג לתוכן