צריכים ריסוס?
אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע ריסוס בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.
התקשרו להצעת מחיר וייעוץ חינם

ריסוס לפרטיים ולעסקים

חברת אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע ריסוס ללקוחות פרטיים ולעסקים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה ומתן שירותי הדברה מהמתקדמים בישראל.

אנו בעלי רישיון מוסמך (רישיון הדברה מס' 1138) מטעם המשרד להגנת הסביבה ומומחים בביצוע הדברה בירושלים וברוב חלקי הארץ.

אנו דואגים להתעדכן בשלל החידושים והעדכונים האחרונים בתחום הדברת מזיקים מדי שנה ושומרים על איכות גבוה של מדבירים וחומרי הדברה על מנת לבצע הדברה איכותית.

נשמח לתת שירות ולראותכם בין לקוחותינו.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

קצת על ריסוס

מגיע השלב בשנה שבו אנו חושבים על ריסוס, ולא רק משום שפתאום אנו רואים ג'וק שמסתובב לו בחצר הבית או שיירת נמלים שמתהלכת לה בקרבת מקום. מרבית מהאנשים אינם אוהבים ג'וקים ואף סולדים מהם ולא רוצים להיכנס לעימות עם נמלים שגילו את מצבור הסוכר שבמטבח. לכן אנו חושבים על ריסוס, בין אם לבד ובין אם על ידי חברת הדברה מקצועית. יש מי שאינו רואה את החשיבות הגדולה של שירותי הדברה מקצועיים ורוכש את חומר הריסוס הסטנדרטי שמוכרים בסופרים. מי שרוצה פעולת ריסוס אפקטיבית יותר, וכנגד כל מיני מזיקים, מוזמן לשכור את שירותיה של חברת הדברה מוסמכת, שמבינה את החשיבות של הדברה ויודעת כיצד למגר כל מזיק שיכול להפריע ולהזיק, כשמו כן הוא.

פעולת ריסוס אפקטיבית

פעולת הריסוס היא לכאורה פעולה מאוד פשוטה, אך יש בהחלט לדעת כיצד לעשות אותה, על מנת שלא ייגרם נזק מקיף למקום הריסוס עצמו. כאשר אנו מזמינים את שירותיה של חברת הדברות מקצועית אנו מזמינים בעלי מקצוע שיודעים באיזה חומר להשתמש, באיזו מידה ועוד. הבחירה של חברת הדברה צריכה להיעשות על פי מספר פרמטרים מאוד ברורים וידועים. הראשון הוא ההמלצות שיש לחברה. ברגע שיש לחברה לקוחות שממליצים, זוהי תעודת היושר הטובה ביותר. כמו כן, בשביל ריסוס צריך להשתמש בחומרים מסוימים, וחשוב לכל לקוח לדעת באלו חומרים משתמשים המדבירים. הריסוס על ידי חומרים רעילים ומזיקים לסביבה צריך להיות מבוקר ומוסבר, משום שכיום יש חשיבות מאוד גדולה להגנה על הסביבה.

אפקטיבי הדברות - המובילים בריסוס

אפקטיבי הדברות היא חברה בעלת רישיון של הסמכה מטעם המשרד לאיכות הסביבה ובעלת מוניטין של איכות ואמינות מזה שלושים שנה. החברה היא עסק משפחתי ומשתמשת בחומרים עם תווי התקן המחמירים ביותר שקיימים כיום בשוק.
אין כמעט בית בישראל שלא נעזר מדי פעם בשירותיו של מדביר בירושלים.

סרטון תדמית אפקטיבי הדברות: לחצו כאן