050-5232235

הדברת עכברים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת עכברים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

מחפשים פתרון עבור הדברת עכברים?
אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת עכברים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.
התקשרו להצעת מחיר וייעוץ חינם

ביצוע הדברת עכברים מקצועית

חברת אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת עכברים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה ומתן שירותי הדברה מהמתקדמים בישראל.

אנו בעלי רישיון מוסמך (רישיון הדברה מס' 1138) מטעם המשרד להגנת הסביבה ומומחים בביצוע הדברה בירושלים וברוב חלקי הארץ.

אנו דואגים להתעדכן בשלל החידושים והעדכונים האחרונים בתחום הדברת מזיקים מדי שנה ושומרים על איכות גבוה של מדבירים וחומרי הדברה על מנת לבצע הדברה איכותית.

נשמח לתת שירות ולראותכם בין לקוחותינו.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

קצת על הדברת עכברים

הדברת עכברים יכולה להיות בעייתית במיוחד עבור מדבירים מסוימים. אך עם "אפקטיבי הדברות", הדברת עכברים הופכת לעניין פשוט ומקצועי במיוחד.
אנו משתמשים בחומרים אקולוגיים אשר אינם מזיקים לסביבה או לבני אדם אך הם מאוד אפקטיביים ויעילים עם תוצאות בשטח.
לאחר הכרות עם תנאי השטח ועם צרכי הלקוח אפקטיבי הדברות בוחרים את השיטה המתאימה ביותר על מנת לפתור את בעיית העכברים לצמיתות.

מכרסמים – מטרד ביתי

עכברים ומכרסמים עלולים להוות בעיה עבור כל אדם, בעיקר עבור אנשים המתגוררים בסמוך לשדות ושטחים חקלאיים. אך גם אנשים שגרים בבתים צמודי קרקע סובלים מן התופעה. עכברים אשר מתגנבים לביתם, גורמים נזקים על ידי כרסום, מלכלכים את הבית ועלולים להביא לידי הפצת מחלות על ידי הצרכים שהם משאירים או נשיכות מסוכנות. ללא ספק מדובר במטרד שמעיק על רבים, אך ישנו פתרון. מדביר בירושלים לשירותכם בכל בעיית מזיקים בה נתקלתם.

סוגי מלכודות

– מלכודות דבק או מלכודות "מחיצה". בכל הנוגע לעכברים, ניתן לדעת בוודאות כי מדובר בשיטות הדברה ללא חומרים כימיים. למעשה, המושג הדברה ירוקה מתאים בדיוק לתיאורה.
– הדברה אלקטרונית נמצאת לאחרונה בשימוש רב על ידי חברות ההדברה השונות. מדובר למעשה בתדרים הנשלחים ומרחיקים את המזיקים מן האזור המדובר.
– שיטות הומניות נוספות יכללו לכידת עכברים ושחרורם בטבע, הרחק מבתי מגורים. על ידי כך למעשה גם נמנע מוות מהעכבר וגם אתם לא תצטרכו להישאר עם פגרי עכברים בפינות נסתרות בבית, שיכולות להפיץ מחלות וריחות לא נעימים בכלל.

אל תתנו למטרד להטריד

בסך הכל עכברים הם גם בעלי חיים בעולם, הרבה אנשים חושבים שמגיע להם לחיות ובכל הנוגע לבעלי חיים, אנחנו מסכימים. יחד עם זאת, מכרסמים רבים מהווים מטרד והפרעה, עד רמת שיבוש חיי היום יום של אנשים בבתיהם הפרטיים. אמנם לעכברים מגיע לחיות אך ללא ספק שהרחקתם מבתים במקרים אלה היא הכרחית. על ידי הדברת עכברים בצורה נכונה וחכמה שאינה פוגעת בסביבה, ניתן להפטר מהמטרד בצורה ירוקה ובריאה.
זקוקים למדביר שיבצע הדברה בירושלים ? צרו עמנו קשר!

דילוג לתוכן