050-5232235

הדברות בירושלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברות בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

הדברות בירושלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברות בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

קצת על הדברות בירושלים

הדברה בירושלים היא משימה שמטרתה העיקרית לסייע לנו להפטר ממזיקים בבית ומחוצה לו אשר מהווים מטרד ולא מאפשרים לנו לחיות בשלווה ובשקט. כל מזיק הוא בעל פוטנציאל להפרעה ועל מנת להיפטר ממנו נזמין בדרך כלל מדביר מקצועי שיטפל בבעיה. חברת אפקטיבי הדברות מבצעת הדברות בירושלים ובכל רחבי הארץ וניתן לפנות ולקבל את כל המידע הנחוץ בנושא זה. העיר ירושלים היא אחת הגדולות בארץ ומאכלסת מאות אלפי תושבים. יש להניח שבכל מקום שבו יהיו אנשים יגיעו גם מזיקים. הסיבה היא במקרים רבים שאריות המזון הרבות אשר אנו נוטים להשאיר מאחורינו לאחר הכנת האוכל, ארוחות ודברים נוספים. למעשה לא ניתן להימנע לחלוטין ממזיקים בבית ולמדבירים יש עבודה בכל ימות השנה.

הדברות בירושלים – איך נצמצם את תופעת המזיקים?

כאמור כמעט בכל בית נמצא מזיק זה או אחר אך ניתן בהחלט לצמצם את התופעה על ידי שימוש בכמה כללים פשוטים לאחר הזמנת מדביר בירושלים לבצע הדברה ולאחר מכן את הפעולות הבאות:

• שמירה על ניקיון היא אחד הכללים הפשוטים והידועים ביותר. כל עוד נשמור על ניקיון במטבח ובכל חדרי הבית, נדאג לפנות את האשפה בזמן ונקפיד על שטיפה של הכלים, כך הסיכוי להופעת מזיקים יפחת מאוד.
• שטיפה של הבית אחת לשבוע לפחות עשוי לסייע במיגור של נמלים. כאשר השטח נקי הן לא מוצאות בו עניין והולכות למקום אחר.
• אוורור של החדרים והארונות גם הוא עשוי לסייע בהרחקת מזיקים מהארונות, המדפים והמיטות.
• אם יש לכם חיית מחמד כדאי מאוג להקפיד ולרסס אותן נגד פשפשים, פרעושים ועוד.
• קינים של יונים עשויים להביא לכיני יונים שעלולות להטריד מאוד. כדאי להרחיק את היונים ולא לאפשר להן להקים קינים בקרבת החלונות של הבית.

הדברות בירושלים – מתי כדאי להזמין מדביר?

בדרך כלל עונת הקיץ מאופיינת ביותר חרקים אשר מופיעים ומתנחלים בבית שלנו. הג'וקים למשל אוהבים להתגורר במערכת הביוב, אך בימים החמים הם יוצאים להסתובב ברחבי הבית. מומלץ לבצע הדברות בירושלים והסביבה מעט לפני עונת הקיץ או ברגע שמזהים את המזיק.
לפעמים לא צריך לראות את המזיק שכן הוא משאיר סימנים ברחבי הבית או פשוט עוקץ אתכם במהלך הלילה.

אפקטיבי הדברות מתמחה בכל סוגי ההדברות בירושלים והסביבה נשמח לשלוח אליכם מדבירים מקצועיים שיטפלו בכל בעיית מזיקים בה נתקלתם
ניתן ליצור אתנו קשר ישירות בשיחת חינם: 1800-232-235 או ישירות למדביר: 050-5232235

הדברות בירושלים – שאלות ותשובות

שירותי הדברות בירושלים הם מהשירותים הנפוצים ביותר בעיר. בכל חודשי השנה ישנם מזיקים שונים שעשויים לתקוף אתכם גם בבית הפרטי וגם בעסק. לצערנו הרב לא משנה מה נעשה לא נוכל להיפתר מהם לחלוטין. אולי לכל חיה בטבע יש משמעות אבל כאשר מדובר במזיקים בסביבה הפרטית שלכם הם בהחלט לא רצויים ולכן תרצו להזמין מדביר מקצועי הפועל באזור שיפתור לכם את בעיית המזיקים במהירות, במקצועיות ובמחיר הוגן.

תשובה: עבור רוב המזיקים מדובר בהדברה כימית. כלומר בחומר רעיל במידה מסוימת כדי להיפתר מהמזיקים לחלוטין בסביבה שלכם. עבור מזיקים מסוימים משתמשים בטכניקות הדברה אחרות הומניות יותר.

חומר ההדברה משתנה לרב ממזיק למזיק אך חשוב לזכור במקביל לפעולות ההדברה נבצע אמצעי מניעה במידה וניתן ומלכודות בהתאם לסוג המזיק.

תשובה: לכל סוג הדברה יש את חומר ההדברה המיועד לאותו מזיק. חלקם בעלי רמת רעילות גבוהה יותר וחלקם פחות. המדביר צריך להדריך אתכם במקצועיות ובאחראיות רבה לגבי ההתנהלות במקום בזמן ולאחר ההדברה ומתי תוכלו לחזור לשגרה לחלוטין. וכידוע יש חומרים ידידותיים מאוד וישנם פחות ואף חלקם ללא פינוי דיירים.

תשובה: תרסיס רעיל נגד נמלים שאתם קונים מהסופר זה נחמד אבל זה לא פותר את הבעיה של הנמלים לחלוטין במקרים רבים במיוחד שהבעיה נרחבת ולא נקודתית.  הנמלים חיות בקנים של מאות אלפי פריטים ולכן גם אם הדברתם הרבה נמלים בביתכם אחרות ימשיכו להגיע. כדי להדביר את הנמלים לחלוטין רצוי להזמין מדביר מוסמך בעל ניסיון.

תשובה: התשובה תלויה כמובן בסוג המזיק ומידת המסוכנות של ביצוע ההדברה. ככל שהדברה מסובכת ו/או מסוכנת ומורכבת יותר כך המחיר עולה.

תשובה: הדברות נמלים, הדברות מכרסמים, ג'וקים, פרעושים, פשפשים, טרמיטים ועוד.

לסיכום: הדברות בירושלים הנו שירות שכיח במיוחד בעיר כמו בכל עיר בישראל ואף יותר בשל ריבוי האוכלוסייה בעיר הצפיפות וגודלה יש ביקוש אפילו גדול יותר להדברות מסוגים שונים. אפקטיבי הדברות מספקים שירותי הדברות בירושלים כבר שנים רבות ובעלי ניסיון רב בתחום. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

סרטון תדמית אפקטיבי הדברות: לחצו כאן

דילוג לתוכן