050-5232235

לוכד נחשים בירושלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום לוכד נחשים בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

לוכד נחשים בירושלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום לוכד נחשים בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

לוכד נחשים בירושלים - מקצועי וזריז

הרי ירושלים הם ביתם של בעלי חיים רבים וביניהם השועל המצוי, צב היבשה וחזיר הבר. אל חיות הבר הללו מצטרפים גם כמה סוגים של זוחלים אשר חלקם עשויים להיות ארסיים. היות ושטחים רבים ברחבי הארץ בכלל ובהרי ירושלים בפרט כבר מאוכלסים בבתים, בנייני מגורים ועוד, נדחקו רבים מבעלי החיים משטחי המחייה הטבעיים שלהם ועובדה זו גרמה למקרים רבים של היתקלויות בנחשים גם באזורי מגורים, לכן מומלץ להזמין לוכד נחשים בירושלים במקרה כזה.

מתי כדאי להזמין לוכד נחשים בירושלים

אם נתקלתם בנחש בתוך הבית, במחסן או בעליית הגג זהו בדיוק הזמן להזעיק לוכד נחשים בירושלים. לא כדאי להתחיל לנחש באיזה נחש מדובר וגם ממש לא מומלץ לנסות ללכוד את הנחש בכוחות עצמכם. אמנם רב הנחשים אינם ארסיים אך לא כדאי לבדוק את זה. לוכד נחשים בירושלים מנוסה יגיע לבית עם הציוד הדרוש ויאתר את הנחש בקלות רבה. מאחר ומדובר על העל מקצוע תוכלו לסמוך עליו.

עונת הקיץ היא הזמן שבו הנחשים יוצאים מתרדמת החורף ומתחילים לחפש מזון. בדרך כלל מה שהם יחפשו זה מכרסמים
שונים, אפרוחים וגוזלים וגם חיות גדולות יותר.
בני האדם אינם נכללים ברשימה כך שאתם יכלים להיות בטוחים שאף נחש לא מחפש אתכם על מנת לטרוף אתכם.

איזה לוכד נחשים להזמין

כמו כל מקצוע גם בלכידת נחשים ישנם דרגות שונות. כדאי להיכנס לאתר של בעל המקצוע ולראות מה הניסיון שלו בתחום.
לוכדי נחשים אוהבים להתגאות בסיפורי הלכידה שלהם ולכן לא יהיה קשה לפספס אותם. חשוב לוודא שמדובר בלוכד מוסמך
ולא בחאפר שעלול רק לסבך את העניינים. אפקטיבי הדברות היא חברה שמצוידת בידע המתאים על מנת לפתור אתכם מכל
נחש שיפתיע אתכם.
לוכד נחשים בירושלים ישמח להגיע ולסייע לכם להיפטר מהנחש, בדרך כלל הוא לא יהרוג אותו אלא יתפוס אותו וישחרר אותו במקום רחוק מהבית.

הריגת הנחש היא לא מחייבת וניתן תאפשר לו להמשיך לחיות בשקט הרחק מהבית שלכם בשטח פתוח.
הנחש הוא חיה שתורמת לאיזון האקולוגי. לדוגמא נחש שחור הוא אחד ממבריחי הצפעים היעיל ביותר ואיפה שיש נחש שחור לעולם לא תתקל בצפע. חברת אפקטיבי הדברות – הדברה בירושלים הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר מחזיקה בצוות של לוכדי נחשים מיומנים. התקשרו ונגיע עוד היום.

לוכד נחשים בירושלים – שאלות ותשובות

שירותי הדברות נפוצים בכל חלקי הארץ ויש אינספור שיטות להדברה. חלקן אמורות לחסל את המזיקים וחלקם נוקטים בטכניקות הומניות יותר כמו הרחקה שלהם במקרה של יונים או לכידה שלהם כמו במקרה של נחשים. לוכד נחשים בירושלים הוא אחד האנשים העסוקים ביותר בעיקר בחודשי הקיץ החמים, שבהם הנחשים יוצאים מהמחבוא ומחפשים אחר מזון ומקומות מסתור נוספים. הנה כמה שאלות ותשובות שיעזרו לכם לדעת איך להתנהל בחודשי הקיץ החמים ומה קורה במידה ויש נחש בסביבתכם חס וחלילה.

תשובה: אסור לכם להתקרב אליו או לנסות לתפוס אותו. הנחשים מהירים מאוד וכאשר הם מרגישים מותקפים הם יגיבו במהירות גם אם זו לא הייתה הכוונה שלכם.

תשובה: יש כמה מינים מסוכנים וכמה שאינם מסוכנים אולם מבלי להיכנס עכשיו לפירוט של כל אחד מהסוגים ואיך לזהות אותם, פשוט התרחקו מהם ודאגו לא להתקרב לאף נחש שאתם רואים. הזמינו במהירות לוכד נחשים בירושלים שיגיעו ללכוד אותו.

תשובה: להוציא את כל האנשים ובעלי החיים מהבית וללכת לכמה שעות למקום אחר עד שהמדביר יגיע וילכוד את הנחש ויבדוק שאין עוד נחשים נוספים בסביבה.

תשובה: על אף שמדובר בחיה מסוכנת היא עדיין נחשבת לחיה שמורה ולכן איננו יכולים לחסל אותה אלא ללכוד אותה ולשחררה בטבע רחוק מאוד מכם. אם אתם יכולים להתרחק מהם עד שיגיע המדביר – עשו זאת.

תשובה: או להתקשר למדביר אחר או לפנות את הבית ליום אחד. עדיף לא לישון בבית ביום של הדברה וכן ללכת לישון אצל משפחתכם או חבר קרוב.

חברת אפקטיבי הדברות הנה חברה מקצועית המעסיקה בין היתר גם לוכד נחשים בירושלים והסביבה. אנו מכירים בדחיפות של חלק מההדברות לפני אחרות וכמובן שאם יהיה לקוח שנחש בקרבתו זה יהיה למסוכן ונחוץ יותר מהדברת הנמלים נמלים או מכרסמים אצל לקוח אחר. נספק את השירותים המהירים והטובים ביותר לטובת לקוחותינו.

סרטון תדמית אפקטיבי הדברות: לחצו כאן

דילוג לתוכן