050-5232235

מדביר בירושלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום מדביר בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

מדביר בירושלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום מדביר בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

איך נבחר מדביר בירושלים?

לרוב, כשאנו בוחרים בעל מקצוע ובפרט מדביר נבסס את הבחירה על פי המלצות ובמיוחד כשמדביר זה עניין גם מקצועי וגם בטיחותי. בנוסף, להמלצות חשוב שיהיה למדביר וותק וניסיון כך שהפתרון לבעיה יהיה ב- 100% הצלחה.
 
הוותק במקרה של המדבירים נראה גם לפי מס היתר ההדברה, ככל שהמדביר עם יותר וותק גם ההיתר שלו מוגדל לביצוע עבודות הדברה מורכבות כמו פשפש המיטה וטרמיטים.
 
דבר מאוד חשוב שהלקוחות לא תמיד שמים לב זה שהמדביר יהיה מאזור ירושלים במקרה שלנו, וכך השירות יהיה יותר מהיר. במידה של הדברה חוזרת הסיכויים גבוהים יותר כשהמדביר הירושלמי יתן מענה מושלם. דרשו לדבר עם המדביר לפני הגעתו ולא עם מתווכים.

מדביר בירושלים מקצועי לשירותכם

אף אחד לא אוהב לגלות שיש לו מזיקים בבית או במשרד, לא בקיץ ולא בחורף. ברגע שמגלים שיש בעיה – חשוב כבר להתחיל לחפש פתרון. בעצם, למה להתחיל לחפש? אפשר פשוט למצוא את הפתרון, מיד וללא מאמץ. הבית, וגם מקום העבודה, אמור להיות מקום בטוח בו מרגישים בנוח ולא לדאוג שיש בו אורחים לא קרואים. באפקטיבי הדברות אנחנו מבינים אתכם ופועלים במקצועיות כדי לחסל כמה שיותר מהר את המזיקים כדי שתוכלו לחזור להרגיש שאתם נמצאים במקום בטוח ולא מאיים.

מחפשים מדביר בירושלים? אנחנו הכתובת

כשאתם מחפשים מדביר בירושלים חשוב לשים לב שהמדביר יהיה מקצועי, אדיב, ויכיר היטב את המקצוע. הדברה רגילה משתמשת בחומרים מסוכנים ולא כדאי לקחת סיכון ולהזמין מישהו שישתמש בחומרים שלא אושרו לשימוש. כמו כן גם בחומרים שמאושרים לשימוש יש דרך נכונה להשתמש בהם ויש דרך מסוכנת. כשאתם מזמינים מדביר בירושלים חשוב שתרגישו בנוח ותוכלו להיות רגועים שהוא לא ישחק רולטה עם החיים והבריאות שלכם.

הדברה מקצועית

אנחנו דואגים קודם כל לבריאות שלכם, ולעולם לא נשחק באש. כשאתם מחפשים מדביר בירושלים ומזמינים אותנו, תוכלו לדעת שכל מה שייעשה יהיה רק בהסכמתכם ושאתם הולכים לקבל הסבר על כל שלב וגם דף מסכם פעולות. כשיש כמה אפשרויות להדברה, אנחנו נסביר לכם את היתרונות והחסרונות של כל אפשרות וניתן לכם להחליט מה ברצונכם לעשות.

אפקטיבי הדברות אנחנו דואגים שהמזיקים לא יחזרו אליכם

הרבה פעמים אנשים מזמינים מדביר או משתמשים בחומר הדברה, רואים שהמזיקים נעלמו, וחושבים שנגמר הסיפור. אך כעבור כמה חודשים, פתאום הם מגלים שהמזיקים חזרו, ולא רק שחזרו – התרבו. תופעה זו היא תוצאה של הדברה לא יעילה, שגרמה למזיקים "לעבור דירה" באופן זמני אך כשהדירה החדשה לא התאימה להם והרעל כבר לא היה פעיל – הם חזרו לדירה שלכם, הדירה המקורית שלהם. באפקטיבי הדברות אנחנו לא רק דואגים להדביר את המזיקים. אנחנו גם דואגים שהם לא יחזרו אליכם יותר!

זקוקים למדביר שיבצע הדברה בירושלים ? אפקטיבי הדברות מתמחה בכל סוגי ההדברות בירושלים והסביבה נשמח לשלוח אליכם מדבירים מקצועיים שיטפלו בכל בעיית מזיקים בה נתקלתם.

ניתן ליצור קשר ישירות עם המדביר בנייד: 050-5232235

מדביר בירושלים – שאלות ותשובות

שירותי מדביר בירושלים הנם שירותים שכיחים מאוד בעיר. ישנם כמה וכמה מזיקים הנפוצים מאוד בעיר ברוב חודשי השנה ובעיקר בחודשי הקיץ. החל מנמלים, תיקנים, מכרסמים ועד לטרמיטים, קרציות, דבורים ועוד. עיר הקודש הנהדרת שלנו לא חפה ממזיקים שונים ולכן אם אתם נתקלים במזיקים שונים בסביבתכם צרו עמנו קשר באפקטיבי הדברות ואנו נשמח להגיע במהירות ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

תשובה: כמובן. מדביר מוסמך הוא מדביר שעבר הכשרה מקצועית בתחום וקיבל היתר מיוחד מהמשרד להגנת  הסביבה לעסוק בתחום. לכל מדביר יש מספר רישיון מדביר ואתם יכולים לבדוק באמצעות האינטרנט האם מדובר במדביר מורשה או מזויף. יתרה מזאת ישנו מדביר דירות שהם בד"כ המדבירים המתחילים שמורשים לבצע הדברות בסיסיות ומוגבלים בסוגי ההדברות ויש מדביר שטח פתוח שיש להם היתר להדברות גם יותר מורכבות כמו פשפש מיטה טרמיטים עסקי מזון ועוד….

תשובה: מרבית סוגי ההדברות הן במחיר של כמה מאות שקלים להדברה. כמובן שזה תלוי בסוג המזיק, רמת הסיכון, מורכבות העבודה מיקום ההדברה ועוד.

תשובה: כמובן שכדאי לוודא באיזה תכשיר השתמש המדביר על מנת לוודא שאכן מדובר בחומר ידידותי לסביבה ולא מסוכן לבני אדם או לבעלי החיים שאנו מגדלים בבית ואם כן כיצד להתנהל. מדביר מוסמך עם רישיון אמור להשאיר לכם העתק של רישום העבודה/תעודה שביצע עם התכשיר שבו עשה שימוש, סוג המזיק שהדביר, שם החומר שבתרסיס וכמובן חתימה על ההדברה.

תשובה: ישנם מזיקים הנחשבים למסוכנים ואסור להתקרב אליהם. במידה ומזיק כזה נמצא בתוך ביתכם השתדלו להתרחק ממנו ואף לצאת מהבית לכמה שעות או יום אחד אם אתם יכולים עד שהמדביר יגיע ויטפל בבעיה. חשוב לוודא כמה מן המזיקים הללו באמת נמצאים בבית ולתת למדביר מקצועי לבצע את העבודה.

לסיכום; מדביר בירושלים הוא איש מקצוע העוסק בתחום ההדברה ומספק שירותיו לתושבי העיר והסביבה כנגד מזיקים שונים. חלק מן המזיקים יהיו מסוכנים ונחשבים למקרים דחופים יותר ואילו מזיקים אחרים ייתכן וייעלמו מעצמם גם ללא עזרת מדביר. כך או כך תמיד טוב שיהיה לכם את הטלפון של אפקטיבי הדברות בספר הטלפונים שלכם שתוכלו להתקשר במידת הצורך ולקבל שירות מקצועי ומהיר.

סרטון תדמית אפקטיבי הדברות: לחצו כאן

בחירת מדביר בירושלים

בחירת מדביר לביצוע הדברה בירושלים תתתבצע לאחר כמה עקרונות חשובים:
1. בחרו מדביר עם וותק וניסיון שידע לפענח את הבעיה לשם כך אתם זקוקים להדברה בירושלים, זיכרו תמיד מדביר בעל ניסיון ומקצוען יתן לכם פיתרון מהיר ומושלם,
מספר רישיון מדביר מעיד בין השאר על וותק המדביר. בנוסף לזאת ישנם הדברות שרק מדבירים מסויימים מורשים לבצע כגון הדברת טרמיטים והדברת פשפש מיטה.

2. בחרו מדביר בעל המלצות ומאיזור מגוריכם במקרה זה מאיזור ירושלים, נותן שירות שגר בסביבה שלכם יהיה יותר זמין לתת שירותי הדברה ובמקרה של תקלה או שירות חוזר בגדר האחריות הלקוח יכול ליהיות שקט מבחינת זמינות.

3. בקשו לדבר ישירות עם המדביר בעצמו בכדי שתקבלו מענה מדוייק ונכון.
באפקטיבי הדברות תקבלו שירות ישיר ללא תיווך עם מיטב מדבירים בעלי ניסיון וותק של המון שנים מאיזור ירושלים.

דילוג לתוכן