מחפשים פתרון עבור הדברת טרמיטים?
אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת טרמיטים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.
התקשרו להצעת מחיר וייעוץ חינם

ביצוע הדברת טרמיטים מקצועית

חברת אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת טרמיטים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה ומתן שירותי הדברה מהמתקדמים בישראל.

אנו בעלי רישיון מוסמך (רישיון הדברה מס’ 1138) מטעם המשרד להגנת הסביבה ומומחים בביצוע הדברה בירושלים וברוב חלקי הארץ.

אנו דואגים להתעדכן בשלל החידושים והעדכונים האחרונים בתחום הדברת מזיקים מדי שנה ושומרים על איכות גבוה של מדבירים וחומרי הדברה על מנת לבצע הדברה איכותית.

נשמח לתת שירות ולראותכם בין לקוחותינו.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

קצת על הדברת טרמיטים

ישנן מכות רבות מאוד שיכולות ליפול על חלל המגורים שלכם. קצר חשמלי שיגרום לשריפה, רטיבות באזור התקרה שתגרום לעובש במקרה הטוב ולזליגות במקרה הרע, בעיות אינסטלציה חוזרות, סתימות בביוב וכיו”ב. אחת המכות הנוראיות שיכולות ליפול על בית היא מכת טרמיטים. נכון, אמנם במשך כמה עשורים הם לא היו בכלל במחשבות שלנו, אבל עם הגברת קצב ייבוא הרהיטים מארצות “ברוכות” טרמיטים, כך עשתה התופעה עלייה.

אי לכך הדברת טרמיטים במקביל להגעת היצורים הנוראיים האלה לארצנו הפכה למקצוע נדרש לעתים תכופות. כיום ידועים מספר מינים של טרמיטים שנפוצים בארץ ישראל, בעיקר באזור שפלת החוף, דרום הארץ ומדבר יהודה. נראה למעשה כי הביקוש להדברת טרמיטים קיים בעיקר באזור בת-ים, אשדוד, אשקלון, ישובים שממוקמים במדבר יהודה ובערבה. אזורים אלו סובלים קשות מן התופעה. אם אתם מחפשים מדביר בירושלים הגעתם למקום הנכון.

גלריית הדברת חולדות

הדברת טרמיטים – כל הדרכים

הטרמיטים פשוט אוהבים לאכול עץ וכן מוצרים שמכילים עץ. כמובן שאם יש לכם טרמיט אחד בבית אתם לעולם לא תשימו לב שכן אלו יצורים זעירים, לרוע המזל הטרמיטים הם יצורים מאוד משפחתיים ומושבה בודדת יכולה להתפתח תוך שנים ספורות לחמולה שוקקת שמונה מיליוני חברים.

למרות שכיום ישנן שיטות חדשות למניעת התפשטות המזיקים האלו כבר בשלב בניית הבית שכוללות שימוש בעץ שעבר טיפול מניעה או ריסוס יסודי של השטח טרם התחלת הבנייה עיקר תהליך ההדברה הוא טיפול שבא לתקן ולא למנוע. כיום בשוק ישנן מגוון שיטות להדברת טרמיטים.

ראשית ישנו שימוש בחומרים שיוצרים מחסום כימי שנועד לדחיית המזיקים מן העץ אך ישנם גם חומרים שתפקידם ליצור מחסום פיזי כגון רשתות מתכת. בנוסף לכך ישנה קבוצה גדולה של חומרים שמוספים לפיתיונות אותם מכרסמים הטרמיטים בהנאה עד למותם כתוצאה מהרעלה.

מלבד כל אלה ישנן שיטות ניטור והדברה מתקדמות שבאות בצורות שונות אך מטרתן לכל אלה – חיסול ממוקד ומהיר של המזיקים הרעבים הללו.

הדברת טרמיטים – יותר מהר, יותר טוב

קצב הגידול של הטרמיטים הוא מהיר ביותר. המלכה מזדווגת כל מספר ימים וכאמור היצורים הללו מרגישים הכי בנוח כשהם נעים במיליונים. אי לכך יש להקפיד לבצע בדיקות תקופתיות בבית, במיוחד אם אתם גרים בבית עץ או שיש לכם קומה מרובת עץ. תהליך ההדברה צריך להתבצע במהירות וביעילות כיוון שהטרמיטים לא יודעים שובע ולמשל בארצות הברית נזקי הטרמיטים מדי שנה נאמדים במיליוני דולרים.

זקוקים למדביר שיבצע הדברה בירושלים ? צרו איתנו קשר!