050-5232235

הדברת תיקנים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת תיקנים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

מחפשים פתרון עבור הדברת תיקנים?
אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת תיקנים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.
התקשרו להצעת מחיר וייעוץ חינם

ביצוע הדברת תיקנים מקצועית

חברת אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת תיקנים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה ומתן שירותי הדברה מהמתקדמים בישראל.

אנו בעלי רישיון מוסמך (רישיון הדברה מס' 1138) מטעם המשרד להגנת הסביבה ומומחים בביצוע הדברה בירושלים וברוב חלקי הארץ.

אנו דואגים להתעדכן בשלל החידושים והעדכונים האחרונים בתחום הדברת מזיקים מדי שנה ושומרים על איכות גבוה של מדבירים וחומרי הדברה על מנת לבצע הדברה איכותית.

נשמח לתת שירות ולראותכם בין לקוחותינו.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

קצת על הדברת תיקנים

אחד המזיקים שמעוריים את שאט הנפש הגולה ביותר בקרב בני אדם הוא התיקן. אי לכך הדברה נגד תיקנים היא פעולה נפוצה ופופולארית בין אם במקרה של מעבר לדירה חדשה ובין אם במקרה בו נצפה תיקן סורר בדרכו לאכול את ארוחת הערב שלו.

החוק הבסיס אומר שבמידה וראית תיקן אחד, ככל הנראה ישנם כמה מאות נוספים שאינך רואה אותם, אך הם קיימים. התיקנים הביתיים נהנים משפע המזון שאנו משאירים להם לא כוונה תחילה כמו גם מהטמפרטורות הנוחות שוררו בביתנו. וכבר אמר חכם שיני עתיק כי התיקן הראשון בבית מסמל את תחילתו של הקיץ.

אי לכך הדברת תיקנים היא מקצוע עתיק יומין שכיום עושה שימוש במיטב החידושים הטכנולוגיים. אם עוד לא מצאתם מדביר בירושלים הגעתם למקום הנכון.

הדברת תיקנים – עסק למקצוענים

למרות שכיום ישנם בשוק לא מעט חומרי ריסוס ביתיים שמיועדים להדברת תיקנים, הרי שהדברה יסודית של המזיקים הללו היא עניין לבעלי מקצוע בעלי ניסיון וידע. את תופעת התיקנים יש לעקור מן השורש והתרסיסים שנמכרים בשווקים יכולים במקרה הטוב רק לדחות אותם לזמן מה אך לעולם לא להדבירם לחלוטין. הדברה נגד התיקנים, או ג'וקים בשפת העם כוללת זיהוי סוג התיקן ואיתור המקורות שלו בבית. המדביר המקצועי ידאג במקביל להדברה עצמה גם לאיטום המומות דרכם חודרים המזיקים לבית על מנת שהבעיה לא תישנה. המדבירים המקצועיים עושים שימוש בחומרים חזקים שמבצעים את העבודה בצורה הטובה ביותר תוך התחשבות בסביבה ובבני הבית.

הדברת תיקנים עם אפקטיבי הדברות

אמנם ביתה של החברה "אפקטיבי הדברות" ממוקם בירושלים, היא פועלת בכל חלקי הארץ. כמו כן "אפקטיבי הדברות" מתגאים ברישיון מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה והחומרים בהם נעשה שימוש במסגרת הדברת התיקנים הם חומרים ירוקים שלא גורמים נזק לסביבה או לבני הבית אך מבצעים את ההדברה על הצד הטוב ביותר. אפקטיבי הדברות מבצעים הדברות עבור בתים פרטיים אך החברה בעלת ניסיון רב גם בהדברת תיקנים עבור מסעדות שסובלות לעתים תכופות מהבעיה, עבור בתי מלון, בתי ספר, משרדים וכיו"ב.
אפקטיבי הדברות – הראשונים והאיכותיים ביותר בהדברת תיקנים.

זקוקים למדביר שיבצע הדברה בירושלים? צרו עימנו קשר.

דילוג לתוכן