הדברת עכברים בירושלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת עכברים בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

מכרסמים שונים ובעיקר עכברים וחולדות נחשבים למזיקים לא קטנים עבור האדם. הם נושאים מחלות, עשויים לעשות נזק לרכוש, אינם אסתטיים במקום, עשויים לעשות צרכים בביתנו או לכרסם במוצר מזון ובכללי אינם רצויים בסביבתנו. כאשר מדובר בבית עסק למשל מפגע תברואתי כזה יכול אפילו לגרום לסגירת העסק, בוודאי אם העסק הוא בענף המזון. אם יש לכם שטח חקלאי, אלה יכולים לגרום נזק ליבול. לכן, אם אתם גרים בירושלים או שיש לכם עסקים במקום ואתם מגלים סימנים לעכברים, צרו עמנו קשר באתר או בטלפון להזמנת הדברת עכברים בירושלים בהקדם.

איך מזהים עכברים במקום?

יש כמה דרכים לזהות עכברים. האופציה הראשונה היא כמובן כאשר אתם מזהים עכבר במו עיניכם – ייתכן מאוד שיש עוד עכברים בסביבה ולכן יהיה עליכם להתחיל לנקוט בצעדים למציאת מקומות המסתור שלהם והדברתם.
ניתן לזהות פעילות של עכברים בביתכם על ידי מציאת צרכים שלכם, גילוי חורים חדשים בקופסאות קרטון בבית או באריזות מזון
בארונות המטבח, על ידי צפיה בעכבות של עכבר על הרצפה/השיש ועוד.

כיצד מבצעים הדברת עכברים בירושלים?

יש כמה וכמה אופציות לבצע הדברת עכברים בירושלים. הדרך המהירה והנפוצה ביותר היא על ידי הנחת פיתיונות רעילים. העכבר יאכל את הפיתיונות הספוגים ברעל מתאים ויחוסל בתוך זמן קצר.
האפשרות השנייה היא על ידי לכידת העכברים ושחרורם בטבע (לא כל מדביר מתעסק עם זה) והאפשרות השלישית היא הדברה
ביולוגית – כלומר אימוץ בעל חיים שהוא הטורף הטבעי של העכבר כמו חתול או תנשמת.

הדברת עכברים בירושלים מידית בעסקים

עכברים זקוקים למזון ולכן נמצאים בקרבתם של בני אדם. בסביבתן של מסעדות ואזורי תעשייה שונים יכולים להיות מצבורים רבים של  זבל. כאשר מדובר במסעדות הרי שמרבית האשפה קשורה גם כן בשארית של מזון ועל כן העכברים מגיחים לשם לעתים קרובות. אלה יכולים למצוא את עצמם בטעות בתוך מטבח המסעדה ואולי אפילו בשטח הסועדים. הימצאות של עכבר במסעדה עשויה לגרום באופן מידי לסגירת העסק ועל כן אסור לקחת סיכון ויש להתקשר למדביר מקצועי שיכול להגיע במהירות לתת לכם שירות ולהדביר את העכברים במקום.
הדברה בירושלים על ידי חברת אפקטיבי הדברות המובילה בתחום הדברות המזיקים.