050-5232235

הדברת עכברים בירושלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת עכברים בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

הדברת עכברים בירושלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת עכברים בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

מכרסמים שונים ובעיקר עכברים וחולדות נחשבים למזיקים לא קטנים עבור האדם. הם נושאים מחלות, עשויים לעשות נזק לרכוש, אינם אסתטיים במקום, עשויים לעשות צרכים בביתנו או לכרסם במוצר מזון ובכללי אינם רצויים בסביבתנו. כאשר מדובר בבית עסק למשל מפגע תברואתי כזה יכול אפילו לגרום לסגירת העסק, בוודאי אם העסק הוא בענף המזון. אם יש לכם שטח חקלאי, אלה יכולים לגרום נזק ליבול. לכן, אם אתם גרים בירושלים או שיש לכם עסקים במקום ואתם מגלים סימנים לעכברים, צרו עמנו קשר באתר או בטלפון להזמנת הדברת עכברים בירושלים בהקדם.

איך מזהים עכברים במקום?

יש כמה דרכים לזהות עכברים. האופציה הראשונה היא כמובן כאשר אתם מזהים עכבר במו עיניכם – ייתכן מאוד שיש עוד עכברים בסביבה ולכן יהיה עליכם להתחיל לנקוט בצעדים למציאת מקומות המסתור שלהם והדברתם.
ניתן לזהות פעילות של עכברים בביתכם על ידי מציאת צרכים שלכם, גילוי חורים חדשים בקופסאות קרטון בבית או באריזות מזון
בארונות המטבח, על ידי צפיה בעכבות של עכבר על הרצפה/השיש ועוד.

כיצד מבצעים הדברת עכברים בירושלים?

יש כמה וכמה אופציות לבצע הדברת עכברים בירושלים, הדרך המהירה והנפוצה ביותר היא על ידי הנחת פיתיונות רעילים. העכבר יאכל את הפיתיונות הספוגים ברעל מתאים ויחוסל בתוך זמן קצר.
האפשרות השנייה היא על ידי לכידת העכברים ושחרורם בטבע (לא כל מדביר מתעסק עם זה) והאפשרות השלישית היא הדברה
ביולוגית – כלומר אימוץ בעל חיים שהוא הטורף הטבעי של העכבר כמו חתול או תנשמת.

הדברת עכברים בירושלים מידית בעסקים

עכברים זקוקים למזון ולכן נמצאים בקרבתם של בני אדם. בסביבתן של מסעדות ואזורי תעשייה שונים יכולים להיות מצבורים רבים של  זבל. כאשר מדובר במסעדות הרי שמרבית האשפה קשורה גם כן בשארית של מזון ועל כן העכברים מגיחים לשם לעתים קרובות. אלה יכולים למצוא את עצמם בטעות בתוך מטבח המסעדה ואולי אפילו בשטח הסועדים. הימצאות של עכבר במסעדה עשויה לגרום באופן מידי לסגירת העסק ועל כן אסור לקחת סיכון ויש להתקשר למדביר מקצועי שיכול להגיע במהירות לתת לכם שירות ולהדביר את העכברים במקום.
הדברה בירושלים על ידי חברת אפקטיבי הדברות המובילה בתחום הדברות המזיקים.

סרטון תדמית אפקטיבי הדברות: לחצו כאן

הדברת עכברים בירושלים – שאלות ותשובות

עכברים ומכרסמים שונים נחשבים למזיקים ועשויים להוות איום לבני האדם בעיקר בשל העברת מחלות, כינים ווירוסים שונים המגיעים עם העכברים מתעלות הביוב בהם הם חיים בדרך כלל. עכברים אוהבים לחיות בקרב בני אדם כדי ליהנות  ממקור זמין של מזון ומים ומתרבים יחסית במהירות. לעתים עשויים לחיות כמה עכברים בין קירות ביתכם ואתם אפילו לא תהיו מודעים לכך. במידה ואתם מזהים עכבר בסביבתכם קראו למדביר מקצועי ומנוסה בתחום שיבצע את ההדברה על הצד הטוב ביותר ובמהירות ועם המלצות למניעה.

תשובה: ישנן מספר שיטות להדביר עכברים. ראשית ניתן להניח מלכודות שונות, ללכוד את העכברים ולשחרר בטבע רחוק מביתכם. ניתן להשתמש בהדברה ביולוגית שהיא הכנסת ה”טורף” הטבעי של העכבר כדי לאיים על קיומו ולהבריח אותו מביתכם. ניתן לפזר תיבות האכלה רעילות גם לחיסול העכברים אם כי חלק מהלקוחות אינם מעדיפים שיטה זו כיוון שאינם רוצים בחיסול העכברים אלא רק בהרחקתם. כל החומרים הרעילים הנם באישור משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה כמובן ולרב המקרים ללא פינוי דיירים.

תשובה: עכברים הן חיות חכמות מאוד וזה לא פשוט לתפוס עכבר במלכודת. למעשה, גם אם תשימו גבינה בתוך המלכודת ובפעם הראשונה העכבר הצליח להימלט הוא כבר יהיה מספיק חכם לא לחזור לאותה מלכודת פעם נוספת. תפיסת העכבר יכולה לקחת עד 24 שעות בדרך כלל אם מניחים היטב את המלכודות ובמקומות נכונים.

תשובה: העכברים פעילים בעיקר במקומות חשוכים או מוצלים ולא אוהבים לחשוף את עצמם בשעות היום או במקומות מוארים. עם זאת, הם יהיו ממוקדי מטרה למצוא מזון ומים ולחזור למחסה שלהם. אם יש בדירתכם פחים מלאי אשפה פתוחים או שאריות מזון בארונות המטבח זה עשוי להיות מוקד משיכה לעכברים.   בנוסף שינויים במזג אויר יכול להיות גורם משמעותי לחדירת עכברים למבנה.

לסיכום; הדברת עכברים בירושלים על ידי חברת אפקטיבי הדברות יכולה להיות הפתרון הטוב והזמין ביותר עבורכם. במידה וגיליתם עכבר בסביבתכם צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ואנו נשמח להגיע למקום ולטפל בבעיית העכברים שלכם. זכרו לא לגעת בעכברים או בצואה שלהם כיוון שאלה מזוהמים ועשויים להעביר מחלות ווירוסים שונים.

דילוג לתוכן