050-5232235

הדברת זבובים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת זבובים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

מחפשים פתרון עבור הדברת זבובים?
אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת זבובים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.
התקשרו להצעת מחיר וייעוץ חינם

ביצוע הדברת זבובים מקצועית

חברת אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת הזבובים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה ומתן שירותי הדברה מהמתקדמים בישראל.

אנו בעלי רישיון מוסמך (רישיון הדברה מס' 1138) מטעם המשרד להגנת הסביבה ומומחים בביצוע הדברה בירושלים וברוב חלקי הארץ.

אנו דואגים להתעדכן בשלל החידושים והעדכונים האחרונים בתחום הדברת מזיקים מדי שנה ושומרים על איכות גבוה של מדבירים וחומרי הדברה על מנת לבצע הדברה איכותית.

נשמח לתת שירות ולראותכם בין לקוחותינו.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

קצת על הדברת זבובים

משחר ההיסטוריה למד האדם לחיות עם בעלי חיים שונים. הכלבים שימשו אותו לשמירה, הסוסים למשא והחתולים פטרו אותו מהעכברים המזיקים. ואם כבר מדברים על מזיקים, אם יש מזיק שעמו האדם לא למד לחיות הלוא הוא הזבוב. זבובים מציקים מזמזמים ליד האוזן וחודרים לאוכל, בייחוד אם הוא מתוק. על כן, הדברת זבובים הפכה לפעולה פופולרית בקרב רבים.

מדוע חשוב לבצע הדברת זבובים?

יש שישאלו מדוע חשוב כל כך לקרוא למדבירים מקצועיים על מנת לבצע הדברה נגד זבובים. אחרי הכול, הם לא עוקצים כמו היתושים ולא מפחידים ודוחים כמו עכברים או עכברושים. עם זאת, זבובים רבים מדיי עלולים להעביר מחלות מדבקות, בייחוד בגלל הנטייה שלהם להימצא ליד פחי הזבל.

החברה שעושה את כל ההבדל

מחפשים דרך לבצע הדברת זבובים מקצועית ולא יודעים למי לפנות? בחברת אפקטיבי הדברות תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים לבקשתכם. הצוות המקצועי יגיע אליכם
כדי לפטור אתכם אחת ולתמיד לא רק מזבובים מציקים, אלא גם מיתושים, עכברים, נמלים,
יונים ומזיקים נוספים. מעוניינים בפרטים נוספים? אתם מוזמנים להתקשר אלינו.

יש מדביר באולם?

חשוב לבחור מדבירים מקצועיים על מנת לבצע הדברת זבובים. אלה כמה קריטריונים שיכולים לעזור לכם לבצע את הבחירה:

  • חברה מקצועית ומנוסה – חשוב לבחור בחברה מקצועית שיודעת להשתמש בחומרי ההדברה בזהירות. לחברה זו ניסיון רב והצוות שלה יכול למצוא פתרונות לבעיות מורכבות בשטח.
  • לא רק חומרים כימיים – חברה מנוסה יודעת לשלב בין הדברה ירוקה להדברה הכימית הרגילה. ההדברה הירוקה ידידותית יותר לסביבה ומונעת פגעים. כך לדוגמה, אם יש צורך לפטור את דיירי הבית מזבובים מציקים במטבח או בחד השינה, כדאי להשתמש בהדברה ירוקה.
  • מחיר – אחת השאלות הראשונות שעולות בעת הדברה היא "כמה זה עולה?". מצד אחד, חשוב לשמור על הכיס הפרטי, ומצד שני אתם מעוניינים שפעולת ההדברה תתבצע על הדרך הטובה ביותר. משום כך, לא מומלץ לבחור את חברת ההדברות רק לפי המחיר. התעניינו גם באיכות השירותים. גם אם החברה מציעה מחיר יקר יותר, ייתכן שהוא משתלם בהחלט ומביא לתוצאות מהירות.
דילוג לתוכן