050-5232235

הדברת מזיקים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת מזיקים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

מחפשים הדברת מזיקים?
אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת מזיקים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.
התקשרו להצעת מחיר וייעוץ חינם

הדברת מזיקים בירושלים

חברת אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת מזיקים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה ומתן שירותי הדברה מהמתקדמים בישראל.

אנו בעלי רישיון מוסמך (רישיון הדברה מס' 1138) מטעם המשרד להגנת הסביבה ומומחים בביצוע הדברה בירושלים וברוב חלקי הארץ.

אנו דואגים להתעדכן בשלל החידושים והעדכונים האחרונים בתחום הדברת מזיקים מדי שנה ושומרים על איכות גבוה של מדבירים וחומרי הדברה על מנת לבצע הדברה איכותית.

נשמח לתת שירות ולראותכם בין לקוחותינו.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

קצת על הדברת מזיקים

עם עליית רמת החיים, איכות הסביבה והדרכים לשמר אותה, ירדה במידה רבה הפגיעה בבני אדם על ידי חרקים ומכרסמים. למעשה הגענו לידי כך, שפעילויות הדברת מזיקים מתרכזות באיתור מקורות התפתחות המזיקים, השתלטות על מוקד התפרצותם. כיום השתנתה ההגדרה של "מזיקים" שהייתה פעם בעיקר בעלת חשיבות רפואית והיא כוללת כיום מזיקים טורדניים כמו זבובים, יתושים והפרשות של חולדות.

נעשים מאמצים רבים ע״י הציבור והרשויות לפתירת בעיית המזיקים

אך עם זאת עלתה המודעות לסכנה מחומרי הדברה. לכן המשרד לאיכות הסביבה מצמצם את השימוש למדבירים בחומרי הדברה המסוכנים והרעילים לבני אדם. ישנם מדבירים המשתמשים בהדברה ירוקה שהיא ידידותית לסביבה, העשויה מחומרים על בסיס צמחי. ישנם כיום חומרי הדברה שהרעילות שלהם לבני אדם נמוכה ביותר ושואפת ל"אפס" אך מצד שני קטלנית ביותר לחרקים. השמדת והדברת חרקים (הדברת המזיקים), בניגוד לתקנות רישוי עסקים הנה אסורה בתכלית. לכן יש לקבל היתר הדברה מהמשרד הממונה (המשרד לאיכות הסביבה), ורק מדביר מוסמך יכול לעסוק בפעילות הדברה.

אפקטיבי הדברות - המובילים בהדברת מזיקים

פעולות מניעה של מזיקים הינן תנאי מוקדם להדברת מזיקים ועל ידי נקיטת פעולות אילו אנחנו יכולים לצמצם במידה רבה את הנגע ואת שימוש ברעלים. לרוב, אין סיכוי להתחרות בכושר הרבייה של המזיקים על ידי הדברת מזיקים בלבד. אם לא נפריע להם מלכתחילה ונמנע מהם אפשרות קיום והתרבות, הם יציפו את הסביבה וכל פעולות ההדברה וקוטלי המזיקים יפגעו רק באחוז קטן מהם. לשם כך יש לאתר את הנגיעות/המפגע מבעוד מועד ולגלות ערנות לשיווי המשקל הביולוגי המצמצם את התרבותם, בכדי לחסלם בשלבים מוקדמים וכך להקדים "תרופה למכה". הפעולות המשלימות את ההדברה הן: ניקיון, איטום מבנים, ייבוש מקורות מים עומדים, פינוי גרוטאות ופסולת, טיפול במפגעים במהירות האפשרית ועוד. יש לשאוף לקיצור פרק הזמן מגילוי הנגע עד לטיפול וביצוע ההדברה וליזום ביקורים מיוחדים במקומות הרגישים שיתכן וימצאו במקומות אלו מזיקים.

זקוקים למדביר שיבצע הדברה בירושלים ? צרו איתנו קשר!

דילוג לתוכן