הדברת עקרבים בירושלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת עקרבים בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

העקרבים נמנים בין המזיקים המסוכנים ביותר לאדם, שכן עקיצתם של העקרבים עשויה להיות מסוכנת מאוד ואף קטלנית. על כן הדברת עקרבים בירושלים היא קריטית וכדאי שיהיה לכם הטלפון של מדביר עקרבים מקצועי בספר הטלפונים שלכם.

כמו כן כדאי לבצע פעולות שונות אשר יפחיתו מהסיכוי להימצאותם של עקרבים בסביבתכם, לתדרך את הילדים, לנקוט במשנה זהירות ועוד.

הדברת עקרבים בירושלים - הכירו את העקרב

העקרב הינו בעל חי ממשפחת פרוקי רגליים. עקיצה של עקרב עשויה להיות קטלנית, על אף שלא כל העקרבים הם ארסיים או שהארס שלהם משפיע על האדם. אלה שכן ארסיים עשויים לגרום אף למיתה בתוך זמן קצר במידה ולא מטפלים בזה באופן מידי. על כן אסור לקחת סיכון בכל הקשור לעקיצות עקרבים ולא משנה של איזה סוג עקרב. הזמינו אמבולנס באופן מידי.
העקרבים חיים בדרך כלל במדבריות, אזורים הרריים ושטחים פתוחים, אולם לא פעם הם נוטים להיכנס אף לביתם של בני האדם על מנת לחפש מקור חום (כמו תנור למשל)
במיוחד בחודשי החורף הקרים.

מתי אלה פעילים במיוחד?

העקרבים פעילים במיוחד בחודשי הקיץ החמים ובלילות. גם בחורף הם יכולים להימצא בקרב בני אדם באודם מחפשים אחר מקורות הפולטים חום. כמו כן אלה יכולים להימצא בקרב
צלעי הרים, סמוך לנחלים, באדמה בגינה, בשטחים חקלאיים ועוד.

כיצד להתנהל במשנה זהירות?

ישנם מקומות בארץ המכירים היטב את בעיית העקרבים כמו למשל בעיר הבירה ירושלים. הדברת עקרבים בירושלים מוזמנת אחת לכמה זמן באופן שוטף על מנת להימנע מבעיית העקרבים. אולם גם בין לבין חשוב לנהוג בשנה זהירות. כך למשל לשים לב לפני שמכניסים את הרגל לנעל, לא להרים אבנים בשטח בחוץ, להיות ערניים להימצאותם הפיזית
של העקרבים ועוד.

האם ניתן לרסס עקרבים?

הדברת עקרבים בירושלים תיעשה על ידי מדביר מקצועי בתחום. חברת אפקטיבי הדברות מתמחה במתן שירותי הדברות מסוגים שונים, לרבות הדברת עקרבים ושימוש בריסוס
של חומר רעיל כדי להרחיק את העקרבים מהמקום.
לפרטים נוספים והזמנת השירות הדברה בירושלים אל תחכו שיהיה מאוחר יותר – צרו עמנו קשר ואנו נשמח להגיע ולטפל בבעיית העקרבים.

סרטון תדמית אפקטיבי הדברות: לחצו כאן