050-5232235

הדברת צרעות

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת צרעות עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

מחפשים פתרון עבור הדברת צרעות?
אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת צרעות עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.
התקשרו להצעת מחיר וייעוץ חינם

ביצוע הדברת צרעות מקצועית

חברת אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת צרעות עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה ומתן שירותי הדברה מהמתקדמים בישראל.

אנו בעלי רישיון מוסמך (רישיון הדברה מס' 1138) מטעם המשרד להגנת הסביבה ומומחים בביצוע הדברה בירושלים וברוב חלקי הארץ.

אנו דואגים להתעדכן בשלל החידושים והעדכונים האחרונים בתחום הדברת מזיקים מדי שנה ושומרים על איכות גבוה של מדבירים וחומרי הדברה על מנת לבצע הדברה איכותית.

נשמח לתת שירות ולראותכם בין לקוחותינו.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

קצת על הדברת צרעות

צרעה נחשבת למזיק שאתם לא רוצים להיתקל בו. העובדה שאלה נוהגות להקים קנים בסמוך למגורי בני אדם, בגינות, בעליות גג, על התריסים, במחסנים, על החומה או בכל אזור חמים אשר יכול להוות להן מחסה מצד אחד ובמקום קרוב יהיה להן אוכל מצד שני, גורמת לכך שאלה הופכות להיות מזיק שכיח ומסוכן. הדברת צרעות היא עבודה מסוכנת ועל כך נרחיב כעת.

ראשית - מדוע הצרעות נחשבות למסוכנות?

לעומת בעלי חיים אחרים שעשויים להזיק לרכוש או רק לגרום לתגובה אלרגית קלה, הרי שצרעות במקרה של עקיצה או התקפה קבוצתית של הקן עשויות לגרום גם למוות. העקיצה שלהן כל כך כואבת עד שעשויה לגרום שוק לגוף ובמקרה של כמה עקיצות
בו זמנית עשויה לגרום למקרה חריף שאינכם רוצים להגיע אליו או שמישהו מקרוביכם
יסבול ממנו. מלבד העובדה שהעקיצה יכולה להיות גם רעילה, הרי כי אם אותו אדם
סובל מאלרגיות ונעקץ אפילו פעם אחת יכול לגרום לאסון.

אילו סוגי צרעות יש בארץ וכיצד הן חיות?

בארץ יש שני סוגים של צרעות הנחשבות לשכיחות יותר באזור זה: הצרעה הגרמנית והצרעה המזרחית. צרעות אלו דומות ושונות בחלק ממאפייניהן. הצרעה הגרמנית מגיעה לגודל 1-1.5 ס"מ ודומה מאוד לדבורה בצבעי השחור-צהוב שלה. אלה ניזונות בעיקר מפירות ובשר. הצרעה המזרחית נחשבת ליותר גדולה ויכולה להגיע אף ל2.5-3.5 ס"מ. לצרעה זו יש שערות ברגליה וצבעה חום, לעתים ביחד עם צהוב. הצרעות הללו ניזונות בעיקר מחרקים אחרים, פירות וצוף.

דרך החיים של הצרעות די דומה ובכל שנה די חוזר על עצמו עם דור ההמשך. המלכה מקימה את הקן ומטילה את הביצים (רימות) הראשונות. היא מאכילה אותן ודואגת לכל הדרוש למחייתה בקן ולגידול הרימות. כאשר אלה גדלות ובמקביל מגיחות הצרעות הפועלות, אלה מתחילות לדאוג ליתר הרימות ולגידולן וכן לכל יתר העבודה בקן.

באיזה סוג הדברת צרעות נשתמש ומי יבצע את ההדברה?

מכיוון שמדובר במזיק מסוכן מומלץ שלא תבצעו את ההדברה בעצמכם. מדביר מקצועי
עם ניסיון יבצע עבורכם הדברת צרעות מקצועית ויעשה שימוש בחומר רעיל שיחסל את הקן במהירות ובמכה. כמו כן יבצע המדביר את העבודה עם חליפת מיגון מלאה ויפנה את בני הבית מהאזור עד סיום ההדברה.

דילוג לתוכן