התקנת דוקרנים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום התקנת דוקרנים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

דוקרנים להרחקת יונים

קנינו דירה חדשה, יפה ומרווחת בעלת מרפסת שמש ומרפסת לתליית כביסה.. עד כאן נשמע טוב לא? אך מה יקרה כאשר יתכסה מסתור הכביסה שלנו, החלונות והרצפה בלשלשת יונים?
לכל זאת ועוד יש פתרון! התקנת דוקרנים נגד יונים.
עוד משחר הימים ניסו להרחיק יונים בעזרת משטחי דוקרנים ועוד היום. נהגו להשתמש בדוקרני פח שהוכחו כחלשים מדי ודוקרני פלסטיק שנמצאו אינם עמידים אל מול השמש.

על התקנת דוקרנים

בהתקנת דוקרנים, חשוב להקפיד דוקרנים איכותיים מחומר חזק, שיוכל לעמוד בכל תנאים ומזגי אוויר שונים. את הדוקרנים נרצה להדביק על מקומות בהם נוהגות היונים לנחות לרוב כמו למשל: קורות הבית, קצה הגג, אדני חלון, כרכובים ללא גג, על צינורות אופקיים, מרזבים, מעקות פרגולות וכיוצא בזה.
את הדוקרנים ניתן להדביק על כל סוגי המשטחים שבהן נוחתות היונים.
מה שלמעשה אנו עושים בהתקנת הדוקרנים, הוא למנוע את נחיתתם של אותן יונים, ובכך לא לאפשר להן להטיל את לשלשתן (צואת היונים) ברחבי ביתנו.( כניסת הבית, מרפסות, על הכביסה, בחצר וכדומה) .

מחלות יונים

לשלשת היונים אינה רק דבר דוחה ומגעיל, אלא שגם מכילה בחובה חומצה שביכולתה לאכל ואף להותיר סימנים על כל חומר. (מתכות, קרמיקה, שיש, עץ, מכוניות ועוד). פרט לכך ומלבד לנזק שנגרם לנראות הבית, יכולה לשלשת היונים לגרום לזיהומים, כינים, חיידקים, מחלות ועוד.
התקנת דוקרנים אינה אמורה לקחת זמן רב ואיננה מסובכת לרוב, שכן מאפשר גם לכם אנחת רווחה במידה ואין ברשותכם זמן רב.
אליה וקוץ בה; למרות כל זאת, עדיין נשארו מקומות בהם לא ניתן להתקין דוקרנים כמו משטחים פנימיים של גג, חלונות עמוקים וצרים, מסתורי כביסה. במקרים כאלה נצטרך להתקין רשת להרחקת יונים שתמנע מהן את הכניסה לחלוטין.

היתרונות בהתקנת דוקרנים להרחקת יונים מתחלקים לכמה:

קודם כל, הם לא בולטים לעין וכשמתקינים אותם ניתן לראותם רק ממטרים ספורים ולכן לא יפגעו בנראות המבנה.
שנית כל, הדוקרנים אינם יכולים להזיק ליונים, שכן קצותיהם אינם מחודדים ואין באפשרותם לחתוך ולפצוע את היונים. מה שלמעשה הם עושים זה ליצור משטח שאינו יציב דיו לנחיתה דבר שבסופו של דבר מביא לגירושה של היונה.
ולבסוף, כנזכר לעיל, התקנת הדוקרנים מאוד פשוטה יחסית. ניתן לרכוש את החומרים ולבצע זאת בעצמך לאחר הסברים.
סוג הדוקרנים הטוב ביותר הוא דוקרני הנירוסטה, שכן הוא נמצא והוכח עמיד בתנאי מזג אוויר, קל להתקנה ועשוי ממתכת מאוד עמידה והכי חשוב, מצליח להרחיק את היונים בצורה מוחלטת.

התקנת דוקרנים אצל חברת אפקטיבי הדברות

חברת אפקטיבי הדברות הינה חברה מקצועית במיוחד בעל אנשים מוכשרים ומיומנים לבצע התקנת דוקרנים כמו גם הדברות נגד כל סוגי החרקים והמזיקים באשר הם. היכנסו כבר עכשיו אל אתר האינטרנט של החברה ותוכלו לראות את מגוון השירותים והמידע שהאתר מציע לכם גם עבור התקנת דוקרנים וגם בכלל.