מחפשים חברת הדברות?
אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת דבורים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.
התקשרו להצעת מחיר וייעוץ חינם

אודות אפקטיבי הדברות

אודות אפקטיבי הדברות – חברת אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע עבודות הדברה
עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה ומתן שירותי הדברה מהמתקדמים בישראל.

אנו בעלי רישיון מוסמך (רישיון הדברה מס’ 1138) מטעם המשרד להגנת הסביבה
ומומחים בביצוע הדברה בירושלים וברוב חלקי הארץ.

אנו דואגים להתעדכן בשלל החידושים והעדכונים האחרונים בתחום הדברת מזיקים
מדי שנה ושומרים על איכות גבוה של מדבירים וחומרי הדברה על מנת לבצע הדברה איכותית.

נשמח לתת שירות ולראותכם בין לקוחותינו.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

קצת על אודות אפקטיבי הדברות

הדברה היא אחד התחומים שהכי הרבה צריך להיזהר בהם כאשר מתעסקים איתם. יכולה להיווצר סיטואציה שבה אנו מגלים שיש מתקפת מזיקים גדולה שעלינו להיפטר ממנה, והכוונה למתקפת מזיקים יכולה להיות גם שורות של נמלים שבאות והולכות ואין דרך להיפטר מהן, או יציאה מאסיבית של ג’וקים מן הביובים וכיוצא בזה. מתקפות כאלה ואחרות צריכות שירותי הדברה טובים ויעילים. אנו צריכים לדעת מהי הדברה טובה וכיצד בוחרים את המדביר הטוב ביותר. ראשית, חשוב לדעת שכל חברת הדברה שאת שירותיה אנו רוצים לשכור, היא חברה מוכרת ומאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה ומשתמשת בחומרים שהיא מוסמכת לעבוד איתם.

מכיוון שיש סוגים רבים של מזיקים וצריך לדעת כיצד להתמודד עם כל אחד מהם, מומלץ מאוד להתייעץ עם חברת הדברה מוסמכת, בעלת ותק וניסיון בעבודה הזו. אם נתקלנו, לדוגמה, במכה מאוד גדולה של התרבות חולדות במקום שבו אנו גרים או עובדים, צריך לדעת כיצד לטפל בעניין בצורה היעילה ביותר ובטווח הזמן הקצר ביותר, ולכן יש צורך בשיטה יעילה וטובה למגר את התפשטות החולדות. כך ניתן לומר גם לגבי המזיקים האחרים והטפילים האחרים שיכולים להפוך את חיים לסיוט של ממש. אם רוצים לבחור מדביר שיודע את העבודה, חשוב לבדוק גם מהן ההמלצות של המדביר המבוקש והאם הוא גם התנסה בעבודה מן הסוג הזה ומודע לסכנה שבעבודה עם חומרים מסוכנים בקרבת בני אדם.

כיצד מבצעים הדברה?

ראשית, עלינו להחליט כי אנחנו מבצעים הדברה בביתנו. לאחר מכן עלינו לחשוב על האם ישנם חדרים בהם אנחנו מעוניינים הדברה מסוג אחר או הדברה רגישה יותר וחשוב לציין זאת בטלפון כאשר אנחנו מתקשרים לתאם הדברה. לאחר מכן ניתן לקבוע פגישה עם מדביר אשר נשמע לנו נחמד בטלפון והוא יוכל להגיע לביתנו ולבחון את המזיקים והחרקים השונים שהוא נתקל בהם בבית שלנו, בחצר שלנו, במרפסת שלנו או בסביבה שלנו וזאת כדי לאמוד את מצב המזיקים, הכמות של המזיקים, משך התקופה שהוא מאמין שההדברה צריכה להחזיק בהתאם למקומות הגידול והריבוי של המזיקים, וכך הוא מבין אילו חומרים הוא זקוק להם בשירות הדברה שהוא יציע לכם וכך הוא יכול גם לגבש הצעת מחיר. כמובן כי הצעת המחיר שתינתן תהיה תלויה גם בגודל הבית ובקלות שבה ניתן לרסס ולהדביר את המקום המדובר – באם יש הרבה חלונות ואדני חלונות, באם יש כמה מקומות חיצוניים בהם יש לרסס כמו חצר קדמית או חצר אחורית, באם יש הרבה כיורים וצנרות ביובים, באם יש חדר מדרגות או מדרגות בתוך הבית עצמו וגורמים נוספים.
לאחר כל אלו יהיה ניתן לקבוע את המועד של אותה הדברה מיועדת, את תאריך והשעה אשר יהיו מתאימים גם למדביר וגם לכם.

לסיכום אודות אפקטיבי הדברות

חברת אפקטיבי הדברות היא החברה המובילה בתחום של הדברות ולמה כדאי להזמין את חברת אפקטיבי הדברות? משום שחברת אפקטיבי הדברות תבצע את אותה הדברה בצורה מושלמת תוך תשומת הלב על החדרים הרגישים יותר בבית כמו חדרי ילדים, תוך כמובן מתן אחריות על אותה הדברה, תוך מתן כל אמצעי הבטיחות כמו זמן יציאה מן הבית ואוורור נכון של הבית כמו גם שטיפה נכונה בימים הראשונים ולכן חברת אפקטיבי הדברות היא החברה הטובה ביותר לביצוע הדברה בביתכם.