050-5232235

הדברת צרעות בירושלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת צרעות בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

בשנים האחרונות אנו נתקלים בהמון מפגעים של צרעות בירושלים ומטרד הצרעות הולך וניהיה בעיה שכיחה ביותר בכל הארץ ובפרט בירושלים. ישנם מיקומים מסויימים בהם אנו נמצא את הצרעות בירושלים בשטחים פרטיים כמו ארגז תריס, חור במזגן, או סתם חור בקיר חיצוני ובמקום קריר ונעים לצרעות. התרבות הצרעות בירושלים פגע גם משמעותית באוכלוסיית הדבורים כיוון שהן מחסלות את כוורת הדבורים וכובשות את האיזור בו נמצאות הדבורים.

עקיצת הצרעות יכולה להיות לא נעימה בלשון המעטה ואף לגרור תגובה אלרגית קשה ביותר וכן גם דלקת. לכן כשיש מפגע של צרעות יש להזמין מדביר מקצועי המתמחה בהדברת צרעות באופן מיידי שלא יווצר מצב שאנשים עם רגישויות לעקיצת הצרעות יפגעו. מפעם לפעם אנו עשויים להיתקל במזיקים שונים ועל כן אנו צריכים לשמור טלפון של מדביר מקצועי בסביבת מגורינו כדי שנוכל לקרוא לו בעת הצורך לפתרון בעיה כזו או אחרת. כך למשל הדברת צרעות בירושלים הפכה מאוד פופולרית בשנים האחרונות ויותר ויותר צרעות פוקדות מחסנים, עליות גג וגינות שונות בעיר מה שמסכן את התושבים ומצריך טיפול מקצועי על ידי מדביר.

הכירו את הצרעה

הצרעה נראית כמו דבורה, אולם מעט גדולה וארוכה יותר והעקיצה שלה הרבה יותר ארסית וכואבת. במקרים מסוימים עקיצה של צרעה יכולה לגרום אפילו למיתה ועל כן אתם לא רוצים לקחת את הסיכון. הצרעות חיות בקנים של אלפי פריטים ומתרבות בקצב מהיר. בעוד המלכה בונה את הקן, הצרעות האחרות דואגות לאוכל וסיוע.
במידה והן ירגישו מותקפות הן עשויות לתקוף בחזרה וכאשר מדובר בבני אדם מדובר בסכנת נפשות של ממש. כאשר יש ילדים קטנים באזור אשר אינם מודעים לסכנה זו, האחראיות של
ההורים גדלה פי כמה להיות ערניים.

כיצד נתנהל כאשר נזהה קן צרעות?

  • להתרחק – הצרעות מסוכנות על אף שתאורטית אתם יכולים לחסל אחת או שתיים עם הנעל עדיין לא מומלץ להתקרב אליהן. אם הן ירגישו מאוימות, בטח בסביבת הקן שלהן,
    הן עשויות להתחיל לתקוף ועקיצות מרובות בזמן קצר עשויות אף לגרום לדום לב במקרים מסוימים.
  • הרחיקו את הילדים ובעלי חיים – הם עשויים לחשוב שמדובר במשחק או לשחק בקרבת הקן מבלי לשים לב אליו. מכה קטנה בקן או התקרבות אליו עשוי לגרום לצרעות לתקוף
    וזה עשוי להיות מסוכן.
  • התקשרו למדביר מקצועי – למדביר מקצועי יש את החומר הרעיל אשר באמצעותו ניתן לחסל את הצרעות. כמו כן הוא מצטייד בחליפת הגנה מיוחדת שבזמן ההדברה במידה
    והצרעות ירצו לתקוף החליפה תגן עליו מפניהן.

אפקטיבי הדברות היא חברת הדברות מקצועית הפועלת באזור ירושלים ומספקת שירותי הדברות ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים הוגנים לכל כיס.
אפקטיבי הדברות מתמחה בתחום הדברת צרעות בירושלים ומכירה בסוג מזיק זה. הצרעה איננה גדולה אך נחשבת כמסוכנת לאדם והעובדה כי היא חיה בקן עם אלפים אחרים
כמוה הופכת את החיה הזו למסוכנת יותר.
צרו עמנו קשר לפרטים נוספים אודות הדברה בירושלים באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

סרטון תדמית אפקטיבי הדברות: לחצו כאן

הדברת צרעות בירושלים – שאלות ותשובות

הצרעה אולם נראית כמו דבורה אולם היא גדולה יותר והערס שלה קטלני יותר מזה של הדבורה. יתרה מכך היא חיה בלהקה ונחיל של צרעות שיתקוף ויעקוץ אדם מסוים עשוי לגרום במקרים מסוימים גם למוות. לעתים גם עקיצה אחת של צרעה לאדם אלרגי עשויה לגרום למוות. על כן כאשר אתם רואים צרעות מתחילות לקנן בסביבה שלכם אתם תרצו להזמין הדברת צרעות בירושלים שמדביר מטעמה יגיע אל המקום עם חליפה מיוחדת וחומר הדברה רעיל וימגר את הבעיה בתוך דקות ספורות.

תשובה: בארץ תוכלו למצוא שני סוגים של צרעות: האחת מזרחית והשנייה גרמנית. הצרעה המזרחית גדולה יותר מהגרמנית ואילו הגרמנית בעלת צבעי צהוב עם פסים שחורים (בדומה לדבורה אבל גדולה יותר ממנה). אלה חיות בקנים ולהקות שיכולות להגיע לאלפי פריטים בקן.

תשובה: צרעות יכולות לקנן גם בתוך מחסנים, גם בצמרות עצים, באזורים שונים בגינה או במרפסת, מעל משקופים ובמקומות רבים אחרים בסביבת בני האדם.

תשובה: הצרעות פעילות בדרך כלל בחודשי הקיץ החמים שבין מרץ למאי ועם הגעת החורף אלה עוזבות את הקן ומחפשות אחר מסתור (לפחות אלה מהן ששורדות).

תשובה: יש להתפנות מיד למתחם הרפואי הסמוך לביתכם, רק כדי לבצע בדיקות רעילות ולוודא שהכול תקין. במקרה של אלרגיה יש לנסוע ישירות לבית החולים. אם האזור מתנפח בצורה מסוכנת גם כן תוכלו להתפנות לבית החולים.

תשובה: יש לבצע ריסוס והנחת חומרי הדברה רעילים. כאשר יש קן צרעות קיים צריך לרסס את הקן ולחסל את המלכה החיה בקן וכל הפריטים הנמצאים באזור. משימה לא פשוטה בהתחשב בכך שהצרעה תתקוף במידה ותרגיש בסכנה או תחת מתקפה ולכן על המדביר להיות עם חליפה מיוחדת וללא אנשים אחרים באזור בשל הסכנה הצפויה.

תשובה: ישנם חומרי הדברה הרעילים רק לצרעות אך נחשבים לירוקים ואינם מזיקים לסביבה או לבעלי החיים האחרים (לדוגמה כלבים וחתולים שעשויים להימצא בגינה שלכם). לעומת זאת יש גם חומרי הדברה רעילים אצל מדבירים מסוימים ולכן כדאי לוודא זאת מול המדביר עצמו.

דילוג לתוכן