מחפשים פתרון עבור הדברת דבורים?
אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת דבורים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.
התקשרו להצעת מחיר וייעוץ חינם

ביצוע הדברת דבורים מקצועית

חברת אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת דבורים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה ומתן שירותי הדברה מהמתקדמים בישראל.

אנו בעלי רישיון מוסמך (רישיון הדברה מס’ 1138) מטעם המשרד להגנת הסביבה ומומחים בביצוע הדברה בירושלים וברוב חלקי הארץ.

אנו דואגים להתעדכן בשלל החידושים והעדכונים האחרונים בתחום הדברת מזיקים מדי שנה ושומרים על איכות גבוה של מדבירים וחומרי הדברה על מנת לבצע הדברה איכותית.

נשמח לתת שירות ולראותכם בין לקוחותינו.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

קצת על הדברת דבורים

דבורים חיים בכל העולם, ובארץ בלבד ישנם יותר מ-1000 סוגים שונים ומגוונים של דבורים. הנפוצים מביניהם בארץ הם: דבורת הדבש ובומבוס האדמה. הדבורים מטבעם חיים בלהקות ובונים לעצמם כוורת כאשר בתוך הכוורת נמצאת מלכת הדבורים ושאר הדבורים דואגים להביא דבש לכוורת על ידי לקיחת צוף מפרחים בטבע.

עקיצת הדבורים

דבורה יכולה לעקוץ פעם אחת בלבד, וזאת מכיוון שכאשר דבורה עוקצת, העוקץ שלה, שנמצא בחלק האחורי של גופה, נתלש יחד עם איברים אחרים ונשאר בתוך האדם או החיה אשר אותו עקצה הדבורה. לכן בעצם, דבורה יכולה לעקוץ פעם אחת בלבד, וגם בעקיצה זו היא נידונה בעצמה למוות.
מכיוון שהעקיצה כלפיי אדם יכולה להיות לעיתים מסוכנת, לכן יש לבצע את הדברת הדבורים בקרבת ביתכם.

יתרונם של הדבורים

לא נשכח כי הדבורים הם טובים גם לאדם, אנו משתמשים בדבש שהם יוצרים ואוכלים אותו ולכן אנו בעצם משתמשים בדבורים אלה גם לעצמנו. חשוב שהדבורים יהיו קיימים אך במקומות אשר בהם יש השגחה עליהם וכך בעצם הם לא פוגעים באף אחד אלא שוקדים בעבודתם. לכן הדברת הדבורים נעשית בבית, כדי להגן על האדם מפני עקיצת דבורים שלא כל כך נעימה ויכולה להיות מסוכנת גם.

שיטות הדברת דבורים

ההדברה של הדבורים חייבת להיות מבוצעת על ידי מדביר מקצועי המוסמך על פי חוק לבצע הדברה זו, מפני שמדביר מוסמך יודע היכן הן יכולות להימצא ויודע להשתמש בכלים המקצועיים בשביל ביצוע הדברה נגד דבורים. שיטה ראשונה היא הדברה כימית בקן של הדבורים, צריכים למצוא את הקן שלהם ולאחר מכן לבצע את ההדברה הכימית בחומרים אשר מאושרים על פי חוק ולא פוגעים באדם. שיטה נוספת היא הצבת פיתיונות רעילים לדבורים וכך בעצם לגרום להם לצאת מהקן היישר לפיתיונות וכך הם ימותו, שיטה שלישית גם היא הצבת פיתיונות, אך לא רעילים, בפיתיונות אלה נציב מזון לדבורים וברגע שהם יכנסו, הם לא יוכלו לצאת, כך בעצם תוכלו להעביר אותם למקום מסודר אשר בו יש דבורים רבים אשר משיגים לנו את הדבש. לאחר ההדברה הראשונה, אנו דואגים גם להדברה בעתיד, כדי שלא יוקם שוב קן דבורים, אנו דואגים לשים מלכודות שונות, כמו מלכודת אלקטרונית וכו’ וכך בעצם דואגים שבעתיד לא יוקם קן דבורים חדש.

הדברת דבורים אצל חברת אפקטיבי הדברות

הדברה נגד הדבורים אצל אפקטיבי הדברות נעשית בצורה הטובה ביותר על ידי מדביר מקצועי המוסמך לבצע הדברת דבורים. המדביר שלנו ידאג להסביר לכם על שיטות ההדברה של הדבורים, ולאחר מכן יבצע הדברה נגד דבורים באזורכם. אנו נעניק לכם אחריות מלאה על הדברת דבורים בביתכם ונדאג לעזור לכם בכך שלא יגיעו דבורים
אחרים נוספים אליכם.

התקשרו עוד היום והזמינו הדברת דבורים אצל חברת אפקטיבי הדברות.