050-5232235

הדברת נמלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת נמלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

מחפשים פתרון עבור הדברת נמלים?
אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת נמלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.
התקשרו להצעת מחיר וייעוץ חינם

ביצוע הדברת נמלים מקצועית

חברת אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת נמלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה ומתן שירותי הדברה מהמתקדמים בישראל.

אנו בעלי רישיון מוסמך (רישיון הדברה מס' 1138) מטעם המשרד להגנת הסביבה ומומחים בביצוע הדברה בירושלים וברוב חלקי הארץ.

אנו דואגים להתעדכן בשלל החידושים והעדכונים האחרונים בתחום הדברת מזיקים מדי שנה ושומרים על איכות גבוה של מדבירים וחומרי הדברה על מנת לבצע הדברה איכותית.

נשמח לתת שירות ולראותכם בין לקוחותינו.

הדברת נמלים – מדוע הכרחי?

הרבה פעמים כאשר אנחנו רואים נמלים בביתנו אנחנו חושבים כי הן חרק אשר איננו מזיק ואיננו מפריע לנו ומדוע יש להדביר אותו בכלל. אבל זה לא נכון שכן כל חרק שהוא אשר מסתובב בביתנו גדול כקטן הנו מפגע תברואתי ואיננו בריא למחייה במיוחד על יד ילדים קטנים אשר מכניסים כל דבר לפה. אנחנו לא רוצים שהם יכניסו בטעות נמלים או צעצועים שיש בהם נמלים לפה. כמו גם זה לא אסתטי בכלל ולא נעים לשטוף את הבית ולעזוב אותו מבריק וממורק ולחזור הביתה לגלות שובלי נמלים בכל רחבי הבית שלנו. על כן קיימת הדברת נמלים.

כושר הסתגלותן של הנמלים לתנאי הסביבה ולמזון הוא רב ואפשר למצוא נמלים אף בתנאים קיצוניים ביותר.
בעולם מעריכים שיש כ-130.000 סוגי נמלים מתוכם כ-170 סוגים בארץ. בשנים האחרונות אנו נתקלים בארץ בעוד ועוד מיקרים של נמלת האש שעקיצתה לא נעימה בלשון המעטה ואף יכולה להגיע עד כדי זיהום, ובנוסף עקיצות נמלים עלולות לגרום לתגובות אלרגיות.
אם אתם מחפשים מדביר בירושלים הגעתם למקום הנכון.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

קצת על הדברה בג'ל - באמצעות גוליבר ג'ל נמלים ותקינים

במציאות המתקדמת בה אנו חיים, אין אנו יכולים להסתפק בריסוס הידוע והמוכר לכל בעיה, ולעיתים אנו זקוקים לדבר חדשני יותר שמאפשר פתרונות חדשים. בנוסף להדברה הכימית
וההדברה הירוקה, מפורט במאמר הדברה, ששתיהן שיטות מוכרות וטובות ישנה שיטה נוספת, שיטת הדברה באמצעות ג'ל.

ההדברה באמצעות הג'ל היא הדרך להרחיק נמלים ותיקנים (התיקן הגרמני) בצורה אפקטיבית, בריאה ונקייה יותר עבור המתגוררים בבית. בשיטה בעלת שם ייחודי זה, אין אנו משתמשים
בריסוס או הצבת מלכודות ורעל כלשהן, אלא כשמה כן היא משתמשים בג'ל. בעזרת הג'ל אנו נאטום את הפתחים, הכניסות והחריצים בבית שמהם יכולים להגיח המזיקים ובכך נמנע את
כניסתם. אך הג'ל אינו רק אוטם אלא שכאשר החרק אוכל ממנו הוא מורעל ובכך נקטל באופן ייסודי – מה שמסיר דאגה מליבנו שמה החומר עלול לפגוע בנו.

אז איך מבצעים הדברת נמלים?

לרב שאנו נתקלים בנמלים נדמה שנפתור את הבעיה ללא הזמנת מדביר מוסמך המתמחה בהדברת נמלים. ובכך שנקנה חומר ריסוס שנמצא בהישג בחנויות. אך לרב אנו מגיעים לבתים לבצע הדברת נמלים לאחר שאנשים השקיעו כבר די כסף, זמן, וריחות לא נעימים משימוש יתר של חומרים.
לכן בשביל לחסוך כל זאת רצוי להזמין מדביר מוסך שמתמחה בהדברת נמלים ואולי בהזדמנות זאת יתן גם פתרון לחרקים אחרים ובכך נחסוך כסף וזמן.
ישנם מספר שיטות להדברת נמלים בתוך הבית יש את השיטה הרגילה והפופולארית להדברת נמלים שהיא ריסוס שכולל עשרות סוגים של חומרים אם ירוקים ואם פחות, שזה אומר בד"כ שנצטרך לפנות את הבית לאחר ההדברה בין שעה ל 8 שעות תלוי בסוג החומר ובהתאם לאנשים המתגוררים בבית.
ישנה עוד שיטה להדברת נמלים ע"י ג'ל פיתיון שיש לו יתרונות גדולים שלא מצריך יציאה של דיירים מהבית או בע"ח. וללא ריח ובנוסף ללא צורך פינוי כלים אם ישנם בשיש או
בארון מטבח. אך החסרונות שלו שהוא ספציפי להדברת נמלים ובנוסף יותר יקר מהדברת נמלים בריסוס.

מחוץ לבית ישנם 4 שיטות להדברת נמלים

1. איבוק 2. ריסוס נוזלי 3. פיתיון גרגירים 4. הדברה בג'ל

עד לפני מספר שנים רב המדבירים היו משתמשים להדברת נמלים ב"זרחן אורגני" שהיה נותן פתרון מושלם לבעיית נמלים ולאורך זמן. אך מאז אסר המשרד להגנת הסביבה את השימוש בזרחן אורגני אנו נמנעים מלהשתמש בו אף שיש שנוהגים להשתמש בו
במקומות חיצוניים.
כלל ראשון בהדברת נמלים הוא גילוי הקן ולנסות להגיע למחילות שנמצאות בתוך האדמה או החול מתחת למרצפות ובחורים וסדקים למיניהם.
היתרון בהדברת נמלים בג'ל שהנמלים עושות את העבודה לבד ולוקחות את הפיתיון לקן וע"י כך הן מחסלות את הקן.
רצוי לדעת לפני שהמדביר מגיע לבצע הדברת נמלים בריסוס, יש לפנות את כל הדברים מאזור הפנלים ואם ישנם נמלים על השיש במטבח או בארון מטבח יש לפנות גם אותם.
חשוב מאוד לדעת אם רוצים שפעולת הדברת נמלים תחזיק לתקופה ארוכה יש לאטום חורים וחריצים בפנלים ולשמור על מקום נקי וללא שאריות מזון.

נמלים
נמלים

חברת אפקטיבי הדברות – הדברת נמלים

חברת אפקטיבי הדברות הנה חברה מקצועית במיוחד בעל אנשים מוכשרים ומיומנים לבצע הדברת נמלים כמו גם הדברות נגד כל סוגי החרקים והמזיקים באשר הם. היכנסו כבר עכשיו אל אתר האינטרנט של החברה ותוכלו לראות את מגוון השירותים והמידע שהאתר מציע לכם גם עבור הדברת נמלים וגם בכלל.
זקוקים למדביר שיבצע הדברה בירושלים ? צרו עמנו קשר!

גלריית הדברת נמלים

דילוג לתוכן