הדברת פרעושים בירושלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת פרעושים בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

הדברת פרעושים

פרעושים הם יצורים קטנים. זעירים ממש, שקשה לזהות אותם. הפרעושים הם בעלי חיים טפילים ששואבים את כוחות החיים שלהם מהטפלות לבעלי חיים אחרים. הפרעוש הוא חרק בעל גלגול חיים מלא בדומה לפרפר: ביצה, זחל, גולם ופרעוש בוגר. זחלי הפרעושים ניזונים מאורגניזם חיים המצויים על הקרקע בסביבה לחה. לכן, הפרעושים מתרבים וחיים רק בסביבה לחה כגון מערות, מאורות וסביבת אדם המספקת להם סביה הולמת להתפתחות.

הפרעוש הבוגר

הפרעוש הבוגר הוא טפיל המוצץ דם מבעל חיים אחר, לרוב יונקים ולעיתים רחוקות עופות בית. בעל החיים ממנו מוצץ הפרעוש את מזונו, נקרא פונדקאי. לרוב סובל הפונדקאי מתופעות לוואי הנגרמות עקב הפרעוש הטפיל. הפרעוש, נצמד לפונדקאי באמצעות מעין חדק קטן החודר את עורו, במהלך חדירה זו, מפריש הפרעוש חומרים היוצרים אלרגיה ותגובת נגד של העור. תגובה זו מתבטאת בגרד מטריד, תחושת עיקצוץ ואי נוחות. לעיתים מתפתחת אף תגובה חמורה יותר כמו זיהום.

הפרעושים, מעדיפים כפונדקאים את חיות הבית השונות בעיקר חתולים וכלבים. יונקים אלה מספקים להם בסיס מגורים אידיאלית. נקבת הפרעוש מטילה ביצים, בכל הטלה יכולה הנקבה להטיל עד 13 ביצים. הביצים אינן יכולות להידבק אל גוף הפונדקאי ובשלב זה הן אינן זקוקות לפונדקאי משום שעדיין אינן מוצצות דם. הביצים הזעירות בגודל של פחות מחצי מ”מ נושרות אל הקרקע, שם הן מתפתחות לזחלים. הזחלים ניזונים מאורגאניזמים זעירים המצויים בקרקע וכשהם מגיעים לשלב הבא הן הופכות לגולם ואז לפרעוש. הפרעוש בבקיעתו מצוי על הקרקע ועל מנת שיוכל להגיע אל בעל החיים, הפונדקאי, יש לו מערכת ניתור עצומה. בזכות כושר הניתור המופלא של הפרעוש הוא מצליח להגיע מהקרקע אל בעל החיים, או האדם, למצוץ את דמו ולהיות ניזון ממנו כל חייו.

הדברת פרעושים בירושלים עם אפקטיבי הדברות

אם אתם סובלים מפרעושים, פנו בדחיפות לביצוע הדברת פרעושים בסביבת מגורכם. הדברת פרעושים חייבת להיעשות באופן מקצועי ביותר הכולל את כל שלבי חייו של הפרעוש. פלבני הדברות, היא חברה מקצועית ומנוסה המבצעת הדברת פרעושים מקצועית ואמינה ומבטיחה לכם סביבה נקייה מפרעושים ובטוחה עבורכם ועבור בעלי החיים היונקים שלכם.

הדברת פרעושים, מבצעים על ידי פלבני הדברות. חברה בעלת 40 שנות ניסיון ומקצועיות בתחום ההדברה בכלל והדברת פרעושים בכלל.
הדברה בירושלים על ידי חברת אפקטיבי הדברות היא הבחירה הנכונה עבורכם.

קצת על פרעושים

פרעושים הם בעלי חיים קטנים מאוד שלא תמיד ניתן לראות אותם, וגם כאשר ניתן לראות אותם הם מאוד מהירים ומאוד קטנים כך שהם נעלמים מהר מטווח הראייה דבר המקשה על האופן בו בוחרים לטפל באותה הבעיה, בישראל כיום ידוע על בערך ארבעים מינים וידוע כי כמעט כל המינים ניזונים מדם ולכן הם מציקים ומפריעים לבני האדם, הם גורמים להם לאלרגיות וגרד שאינו נעים לאף אחד אך לעיתים יכולים גם להעביר מחלות.
הדברת פרעושים ע”י אפקטיבי הדברות לשירותכם בכל בעיית מזיקים בה נתקלתם.

אלו מזיקים לרב ליונקים מכיוון שתנאי ההתפתחות שלהם חייבת להיות באיזור לח שקיים לרב בסביבת יונקים ובאזורים לחים אחרים ופחות באזורים בהם גדלים עופות ובעלי חיים אחרים, מכיוון שחסר להם לחות להתפתחות.
מכיוון שאותם פרעושים מזיקים לבני האדם ולחיות הסובבות אותו כמו כלבים וחתולים שהם חיות מחמד, ישנם פתרונות כגון הדברה ותכשירים שונים היכולים להרחיק אותם ולגרום להם לא להזיק ולהציק לכולם.

ישנם פתרונות רבים ומגוונים לבעיית מזיקים אלו ועליכם לעשות סקר שוק ולבדוק מהו הפתרון המתאים ביותר עבורכם והבעיה תוכל להיפטר בקלות , כמובן שכמו בכל בעיית מזיקים ניתן לפתור את הבעיה על ידי הדברה מיוחדת שפועלת להרחקת אותם מזיקים או לעיתים להריגת אותם המזיקים, חשוב לזכור כי הפגיעה של אותם פרעושים בבעלי החיים ובבני האדם היא לעיתים מעבירה מחלות ולכן חשוב להישמר מכל משמר ולבדוק איך פותרים את הבעיה על הצד הטוב ביותר.
מכיוון שאורח חייהם של פרעושים הם סביב פונדקאים עליהם הם נשענים ושם הם גדלים חשוב לזכור כי כאשר מטפלים בבעיית מזיקים מסוג זה יש לטפל גם באותם בעלי חיים המשמשים כפונדקאים ולדאוג בעזרת חומרים מיוחדים כי אותם מזיקים לא יחזרו אליהם ולא יגרמו למפגעים חדשים.

אם אתם זקוקים למדביר שיבצע הדברה בירושלים ? צרו עמנו קשר!
חברת אפקטיבי הדברות מתמחה בכל סוגי ההדברות בירושלים והסביבה אנו נשמח לשלוח אליכם מדבירים מקצועיים שיטפלו בכל בעיית מזיקים.