050-5232235

חיפושית הטבק

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום חיפושית הטבק עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

חיפושית הטבק

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום חיפושית הטבק עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

בשנים האחרונות אנו נתקלים במקרים רבים של נגיעות חיפושית הטבק בבתים פרטיים מוסדות ועסקי מזון ואפילו נמצא את החיפושית טבק בחנויות תבלינים ואף סיגרים לעישון. התרבות חיפושית הטבק התפשטה בארץ עקב סחורה נגועה שהגיעה אלינו מחו"ל שיתכן ולא עברו תהליך מניעה והדברה בסיסית לפני שהגיעה הסחורה אלינו לארץ. במקרה נגיעות של החיפושית טבק עלינו לבצע אמצעי מניעה לפני פעולת הדברה של החיפושית הטבק כמו סילוק כל המוצרים הנגועים ואף סגירת מזון יבש במיכלי פלסטיק וזכוכית למניעת חדירת חיפושית הטבק למזון. יש לבדוק גם כרית חימום שמילוי שלה מכוסמת ויתכן נגועה בחיפושית הטבק. ישנם המון מוצרים שיש חשש לנגיעות חיפושי הטבק כמו אגוזים ופיצוחים למינהם תבלינים קמח קורנפלקס תה דגנים ואף מוצרי עישון. בידקו ותאמו עם המדביר את תהליך ההדברה וקבלת הסבר מפורט לפני ואחרי ביצוע הדברת החיפושית טבק.

הקיץ מגיע במהירות ואנו נתקלים בזני מזיקים שונים אשר מחרידים אותנו על אף גודלם. במקרים כאלו, חשוב לקרוא למומחה על מנת שהוא יבצע הדברת מזיקים – כמו חיפושית הטבק, עוד לפני שהבית שלכם יהפוך לחוות זוחלים. מומלץ לבחור בחברה מתמחה בהדברת מזיקים המובילות והחזקות בענף ההדברה בישראל. יש לברר כי החברה מציעה פתרונות שונות לבעיות מזיקים ומספקת מענה ללקוחות פרטיים.

הדברה גם עבור חיפושית הטבק

כדי לבקש שירות של הדברה של חיפושית הטבק, יש צורך לדעת עליו מעט קודם. חיפושית בוגרת  היא שטוחה בדרך כלל ובאורך כ-3 מ"מ ומכוסה בשיער עדין. צבע של חרק זה הינו אדום חום וניתן לזהות אותו מכוון שראשו חבוי כפוף כלפי מטה. חשוב לציין כי חיפושית הטבק היא החרק הראשון אשר יכול  לחדור את הגרעין. ניתן למצוא אותו לרוב במוצרי מזון מאוחסן כמו אבקות מרק או תבלינים. אך תוכלו למצוא אותם במזון אחר, כגון, מוצרי פסטה, פירות יבשים, קורנפלקס, קמח ועוד.

לכן, כאשר החיפושית נכנסת אלינו למטבח, חשוב ביותר לחפש חברת הדברה מקצועית ואמינה. בין אם מדובר בנמלים, חיפושית הטבק, פרעושים וכדומה הינם בעיה נפוצה בכל כמעת כל בית, בעיקר בתקופת הקיץ. רבים חוששים לבצע הדברת בגלל העובדה שיצטרכו לעזוב את ביתם בשל ריח החומר. עם זאת יש לדעת כי כיום קיימים חומרי הדברה ידידותיים לסביבה מבלי להשאיר
ריח רע בבית. שיטות החדשות האלו מצריכות עזיבה לשעתיים בלבד.

מדוע כה חשוב לבצע הדברה?

ברוב המקרים מזיקים אלו גורמים לסלידה בגלל הנראה שלהם דוחים את בני האדם. מעבר לתופעות אלו, החרקים יכולים להביא מחלות אשר עלולות לסכן את בריאות האדם. מסיבה זו, חשוב לא לוותר ולבצע הדברת מזיקים.
רצוי מאוד להדביר בבתים פרטיים ובדירות מידי שנה, לקראת הקיץ.

כיצד מבצעים את הדברת חיפושית הטבק?

כפי שנאמר, כיום ההדברה מתבצעת באמצעות חומרים ידידותיים וירוקים לסביבה על מנת להשמיד את המזיקים וכדי לשמור
על בריאות האדם.

מצאתם חיפושית הטבק במטבח של ביתכם? אל תחכו, ופנו אל חברת אפקטיבי הדברות המובילה בתחום הדברה בירושלים כדי שהיא תפתור לכם את בעיה זו.

דילוג לתוכן