התקשרו בשיחת חינם: 1800-232-235
או ישירות למדביר: 050-5232235

הדברת נדלים

ישנם סוגים רבים של חרקים ומזיקים כאשר לכל אחד מהם מותאמת שיטת הדברה שונה שפותחה לאחר מאמצים ומחקרים רבים. הדברת נדלים נחשבת למורכבת למדי ואפילו מאתגרת. בדרך כלל נפגוש בנדל באזורי ההרים או בשטחים חקלאיים ברחבי הארץ. באזורים עירוניים הם יחסית נדירים ולא ניתקל בהם לרב. הנדל הוא חרק אשר נוטה להתייבש במהירות ולכן הוא חייב לשהות באזור שיש בו אדמה לחה בה הוא יוכל להתחפר ולשאוב לחות. התייבשות עלולה להביא למותו ובכל מקרה להפוך את חייו לקשים מאוד.

הדברת נדלים – מה ניתן לעשות?

אם בכל זאת התגלו נדלים באזור לא אופייני כמו למשל בדירה שממוקמת בעיר, יש לפנות למדביר מקצועי שיגיע ויטפל במצב במהירות. ניתן לבחור בהדברה ירוקה אשר אינה פוגעת בסביבה ועושה עבודה טובה למדי. יש לציין כי רב הנדלים אינם ארסיים ולא מסוכנים כלל. אמנם ניתן להבין את אלו אשר מגלים נדל שמסתובב בבית אך למעשה אין כל צורך להיבהל.
מאידך כדאי שלא לנסות לטפל בנושא באופן עצמאי ועדיף להזמין מדביר מיומן שיאבחן את הנדל ויפעל למיגורו. גם אם תצליחו להרוג נדל אחד הרי סביר להניח שישנם עוד כמה בשטח ולכן אין מנוס מהזמנת מדביר מקצועי. המדביר יעשה שימוש בחומרים ייעודיים שיפגעו רק בנדלים ולא יזיקו לסביבה הקרובה.

הדברת נדלים – כיצד מאתרים

הנדלים יתרכזו בדרך כלל במקומות פוטנציאליים שיש בהם לחות רבה, חדרי אמבטיה, כיור המטבח ועוד. המדביר יפזר את חומר ההדברה בצורה נקודתית. במידה ופניתם למדביר מקצועי תתבצע המשימה במהירות וביעילות כך שתיפטרו מהנדלים תוך זמן קצר.

הנדל הוא חרק די נדיר באזורים עירוניים ולכן רבים מהמדבירים לא מכירים אותו היטב. אפקטיבי הדברות מחזיקים צוות של מדבירים מקצועיים ומנוסים אשר מכירים את כל סוגי המזיקים וידעו לטפל בכל בעיה שתתעורר. אם נתקלתם בנדלים, ג'וקים, נמלים, יתושים או כל חרק מזיק אחר מומלץ לפנות ולקבל מידע על הנושא. לא כדאי לפנות למדביר שמראש לא מכיר את החרקים היטה שכן הוא עלול לבצע פעולות שלא יהי בהן צורך ואף להזיק לסביבת הבית.
אפקטיבי הדברות מבצע הדברה בירושלים באופן איכותי ומקצועי.שליחת SMS חינם

נחזור אליכם ב 5 דקות הקרובות

שם:

טלפון:

הרחקת יונים לצמיתות

חדשותמבצע: פיתיון ג'ל להדברת נמלים 15 גרם, לשימוש ביתי, ללא פינוי דיירים וארונות 150 ש"ח כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.

מבצע: מלכודת פיתיון זבובים לחצר 35 ש"ח בלבד בהזמנת הדברה.

מבצע: חרקן למעופפים חשמלי מקצועי מתאים לשימוש בתוך הבית 399 ש"ח כולל מע"מ בלבד, כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.