התקשרו בשיחת חינם: 1800-232-235
או ישירות למדביר: 050-5232235

הדברת עכברים

הדברת עכברים

הדברת עכברים יכולה להיות בעייתית במיוחד עבור מדבירים מסוימים. אך עם "אפקטיבי הדברות", הדברת עכברים הופכת לעניין פשוט ומקצועי במיוחד.
אנו משתמשים בחומרים אקולוגיים אשר אינם מזיקים לסביבה או לבני אדם אך הם מאוד אפקטיביים ויעילים עם תוצאות בשטח.
לאחר הכרות עם תנאי השטח ועם צרכי הלקוח אפקטיבי הדברות בוחרים את השיטה המתאימה ביותר על מנת לפתור את בעיית העכברים לצמיתות.

הדברת עכברים הדברת עכברים מקצועית

מכרסמים – מטרד ביתי

עכברים ומכרסמים עלולים להוות בעיה עבור כל אדם, בעיקר עבור אנשים המתגוררים בסמוך לשדות ושטחים חקלאיים. אך גם אנשים שגרים בבתים צמודי קרקע סובלים מן התופעה. עכברים אשר מתגנבים לביתם, גורמים נזקים על ידי כרסום, מלכלכים את הבית ועלולים להביא לידי הפצת מחלות על ידי הצרכים שהם משאירים או נשיכות מסוכנות. ללא ספק מדובר במטרד שמעיק על רבים, אך ישנו פתרון. מדביר בירושלים לשירותכם בכל בעיית מזיקים בה נתקלתם.

הדברת עכברים הדברת עכברים מקצועית

סוגי מלכודות

– מלכודות דבק או מלכודות "מחיצה". בכל הנוגע לעכברים, ניתן לדעת בוודאות כי מדובר בשיטות הדברה ללא חומרים כימיים. למעשה, המושג הדברה ירוקה מתאים בדיוק לתיאורה.
– הדברה אלקטרונית נמצאת לאחרונה בשימוש רב על ידי חברות ההדברה השונות. מדובר למעשה בתדרים הנשלחים ומרחיקים את המזיקים מן האזור המדובר.
– שיטות הומניות נוספות יכללו לכידת עכברים ושחרורם בטבע, הרחק מבתי מגורים. על ידי כך למעשה גם נמנע מוות מהעכבר וגם אתם לא תצטרכו להישאר עם פגרי עכברים בפינות נסתרות בבית, שיכולות להפיץ מחלות וריחות לא נעימים בכלל.

הדברה מקצועית

הדברת עכברים הדברת עכברים מקצועית

אל תתנו למטרד להטריד

בסך הכל עכברים הם גם בעלי חיים בעולם, הרבה אנשים חושבים שמגיע להם לחיות ובכל הנוגע לבעלי חיים, אנחנו מסכימים. יחד עם זאת, מכרסמים רבים מהווים מטרד והפרעה, עד רמת שיבוש חיי היום יום של אנשים בבתיהם הפרטיים. אמנם לעכברים מגיע לחיות אך ללא ספק שהרחקתם מבתים במקרים אלה היא הכרחית. על ידי הדברת עכברים בצורה נכונה וחכמה שאינה פוגעת בסביבה, ניתן להפטר מהמטרד בצורה ירוקה ובריאה.
זקוקים למדביר שיבצע הדברה בירושלים ? צרו עמנו קשר!שליחת SMS חינם

נחזור אליכם ב 5 דקות הקרובות

שם:

טלפון:

הרחקת יונים לצמיתות

חדשותמבצע: פיתיון ג'ל להדברת נמלים 15 גרם, לשימוש ביתי, ללא פינוי דיירים וארונות 150 ש"ח כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.

מבצע: מלכודת פיתיון זבובים לחצר 35 ש"ח בלבד בהזמנת הדברה.

מבצע: חרקן למעופפים חשמלי מקצועי מתאים לשימוש בתוך הבית 399 ש"ח כולל מע"מ בלבד, כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.