התקשרו בשיחת חינם: 1800-232-235
או ישירות למדביר: 050-5232235

הדברת פרעושים

הרבה אנשים שואלים את עצמם מדוע הם צריכים לבצע הדברת פרעושים שכן הם חושבים כי פרעושים ישנם רק על בעלי חיים, וגם אם יש להם כלב בבית אז אין הרבה סיכויים כי פרעושים יגיעו אליו.
אז ראשית כדי לעשות סדר בדברים פרעושים בכמות גדולה במיוחד אכן יכולים להגיע אל גופם של בני אדם ולעקצץ ולהטריד. מלבד זאת הדברת פרעושים לא עושים רק במקרים כאשר רוצים להיפטר מפרעושים מהגוף שלנו – אלא לעיתים אנחנו רוכשים עבור בעל החיים שלנו את כל המוצרים נגד פרעושים וזה לא עוזר מסיבה אחת פשוטה – כי אנחנו מצויים באזור בו יש הרבה פרעושים (ליד משק חקלאי, ליד שדה) ולכן אנחנו צריכים לעשות הדברת פרעושים בבית כמו גם בגינה ובסביבה הסמוכה לבית ככה אנחנו נוודא כי ניפטר מבעיית הפרעושים גם עבור בעל החיים שלנו כדי שהוא יפסיק לסבול ואנחנו נפסיק להוציא כסף על מוצרים נגד פרעושים כל הזמן.

הדברת פרעושים

זני פרעושים

בעולם מעריכים שיש כ-2000 מיני פרעושים מתוכם כ 40 מינים בארץ. סוג הפרעוש הנפוץ ביותר שאנו נתקלים בו שאנו מגיעים לבצע הדברת פרעושים הוא פרעוש החתול. ולמרות שמו הוא נמצא גם על כלבים ובין השאר גם על גופנו.
אורך חיי הפרעוש יכול להגיע עד שנה ויכול לחיות חודשים ארוכים ללא מציצת דם. ולכן בניגוד למה שחושבים ובניגוד לקרציות קיימים פרעושים גם בחורף אמנם בכמות קטנה אך ברגע שהטמפרטורות עולות בחודשי הקיץ הם מתרבים במהירות רבה.

כיצד ניתן לזהות פרעוש?

לפני שמזמינים מדביר מוסמך להדברת פרעושים אנו חייבים לוודה שבאמת אכן מדובר בפרעושים ולא חרק אחר מפני שהטיפול לרוב הוא שונה.
הפרעוש נראה כראש סיכה שחור ופחוס. קפצן וחמקן ומסוגל אף לנדוד בעתות רעב. אם תנסו לתפוס אותו יהיה מאוד קשה ואף לא ניתן להרוג אותו בלחיצת יד.
הפרעוש לא עף אלה קופץ, יש הטוענים עד לגובה מטר וחצי (פי 1500 מגובהו) ובניגוד לקרציה שהיא נדבקת לגוף האדם או לבע"ח ונשארת עליו, הפרעוש מוצץ דם ולאחר מכן חוזר למקום מרבצו .

ביצוע הדברת פרעושים חשוב מאוד לא רק מפני שעקיצותיו טרדניות מאוד ונשארות למספר ימים, אלה גם מפני שהם מעבירים מחלות מגוף אחד לאחר. בנוסף הם גורמים לדלקות עור ותגובות אלרגיות קשות.
לבע"ח הפרעושים גורמים אף להתקרחות קשה וסבל רב.

איך מתכוננים לפני ביצוע הדברת פרעושים? ומהן השיטות להדברת פרעושים?

– רצוי לשאוב טוב את השטיחים הספות והמזרונים
– רצוי לכבס את המצעים של המיטות לפני או אחרי הדברת הפרעושים במינימום 65 מעלות.
– במקביל להדברת הפרעושים, אם ישנם בע"ח בבית כמו כלב או חתול, רצוי לספר אותם לרחוץ והכי חשוב לשים חומרי הדברה נגד פרעושים על גוף בע"ח. ניתן להתייעץ עם וטרינר לגבי חומר עם זה תרסיס/אמפולה/איבוק/או טיפות לשימוש חיצוני.

שיטות הדברה נפוצות: בתוך הבית ובמקומות סגורים – ריסוס ובחצרות ומקומות פתוחים ריסוס או איבוק. הדברת פרעושים שונה לחלוטין מהדברת חרקים רגילה גם ביישום וגם בחומרים אף עפ"י שהדברת פרעושים תעזור להדברת חרקים בכלל.

לפני מספר שנים המדבירים היו משתמשים בחומרים כמו הזרחן אורגני. חומר שהיה נותן פתרון טוב בהדברת פרעושים. אך מאז אסר המשרד להגנת הסביבה את השימוש בחומר, בגלל סכנה בריאותית בתוך מבנים סגורים, אנו לא משתמשים בו כלל אפילו במקומות פתוחים. לכן אנו משתמשים בחומרים ירוקים יותר או מיקרוקפסולרים (חומר בשחרור איטי).

בכדי שתופעת הפרעושים לא תחזור אנו משתמשים בנוסף לחומר ההדברה בחומר שנקרא I.G.R או בעברית "מווסת גידול חרקים" שהוא חומר שאינו רעיל אך פוגע בזחלי הפרעושים ומבטיח שלא יגדל דור חדש של פרעושים.

ובכן כמו שהבנתם הדברת פרעושים היא לא פעולה פשוטה ולכן צריכים לבחור מדביר מוסמך ובעל ניסיון והתמחות בהדברת פרעושים ובטח ובטח לא לקחת סיכון ולבצע אותה לבד, גם מבחינה כלכלית וגם בריאותית. תנו לצוות אפקטיבי הדברות – הדברה בירושלים לעזור לכם ולפתור את בעיית הפרעושים.שליחת SMS חינם

נחזור אליכם ב 5 דקות הקרובות

שם:

טלפון:

הרחקת יונים לצמיתות

חדשותמבצע: פיתיון ג'ל להדברת נמלים 15 גרם, לשימוש ביתי, ללא פינוי דיירים וארונות 150 ש"ח כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.

מבצע: מלכודת פיתיון זבובים לחצר 35 ש"ח בלבד בהזמנת הדברה.

מבצע: חרקן למעופפים חשמלי מקצועי מתאים לשימוש בתוך הבית 399 ש"ח כולל מע"מ בלבד, כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.