התקשרו בשיחת חינם: 1800-232-235
או ישירות למדביר: 050-5232235

הדברת קרציות

למרות שמכת הקרציות תוקפת בעיקר בתי קרקע או בתים שממוקמים בשטחים פתוחים כגון אזורים חקלאיים ובמיוחד בתים בהם מוחזקים בעלי חיים, אין בית בנמצא שהינו מוגן באופן טבעי נגד הטפילים מוצצי הדם שנקראים קרציות. אי לכך הדברת קרציות וטיפולים מונעים נגד קרציות הם בגדר חובה בכל בית בישראל. הקרציות ניזונות מדמם של יונקים, אך גם של עופות, זוחלים ודו חיים. הן ידועות כאלמנט שמעביר מחלות בין בעלי חיים לבני אדם והמוכרות שבהן הן קדחת הבהרות וקדחת המערות. אי לכך הדברת קרציות חשובה ביותר לשמירה על בריאותנו ועל בריאות ילדינו. הקרציות נחשבות לטפיל עמיד ביותר שכן יש להן את היכולת לחיות זמן רב כאשר הן מצויות בתרדמת ולהתעורר כאשר ישנו בעל חי בסביבתן. לצד פעילויות מניעה כגון כיסוח תדיר של הדשא, איטום פתחים ברחבי הבית דרכם יכולים להיכנס בעלי חיים נושאי קרציות, הרחקת פסולת ואשפה שיכולה למשוך מכרסמים שנגועים בקרציות והסרת אזורים סבוכים כמו גם בניית גדר גבוהה שתמנע חדירה של חיות נגועות, ישנן שיטות רבות להדברת קרציות במידה וקוללתם בצרה הזו. אם אתם מחפשים מדביר בירושלים הגעתם למקום הנכון.

הדברת קרציות – שלא תגידו שלא ידעתם

אחת המחלות הנפוצות בארצנו החמה היא קדחת הקרציות בה לוקים כלבים. מחלה זו שמועברת על ידי קרציות מלווה בחום גבוה, בעיות בייצור תאים ואף שטפי דם במקומות שונים בגוף הכלב. קדחת הבהרות שאף היא מועברת על ידי קרציות לבני אדם דווקא, מתאפיינת בחום גבוה, כאבי ראש, דלקות גרון ואף ואף הקאות. במקרים חמורים המחלה גוררת פרכוסים, הזיות ומוות. אי לכך, הדברת קרציות היא פעילות חובה במידה בו יש חשש ולו הקל שבקלים להופעת קרציות בבית ובשטחיו.

"אפקטיבי הדברות" ותהיו לנו בריאים

"אפקטיבי הדברות" מובילים את תחום ההדברות בארץ ומבטיחים לכם בית נקי ממזיקים ומקרציות. לא משנה היכן אתם גרים, טלפון אחד ו"אפקטיבי הדברות" יגיעו אליכם במהירות ויבצעו אצלכם הדברת קרציות איכותית כדי שלא תדעו מצרות. שנהיה כולנו בריאים.

זקוקים למדביר שיבצע הדברה בירושלים ? צרו עמנו קשר!שליחת SMS חינם

נחזור אליכם ב 5 דקות הקרובות

שם:

טלפון:

הרחקת יונים לצמיתות

חדשותמבצע: פיתיון ג'ל להדברת נמלים 15 גרם, לשימוש ביתי, ללא פינוי דיירים וארונות 150 ש"ח כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.

מבצע: מלכודת פיתיון זבובים לחצר 35 ש"ח בלבד בהזמנת הדברה.

מבצע: חרקן למעופפים חשמלי מקצועי מתאים לשימוש בתוך הבית 399 ש"ח כולל מע"מ בלבד, כולל משלוח באזור ירושלים בלבד.