חיטוי בירושלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום חיטוי בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

היגיינה וניקיון תמיד נחשבו לערכים חשובים בכל הקשור לשמירה על בריאותנו אך עם כניסתה של הקורונה לחיינו נראה כי תהליך החיטוי הפך הכרחי יותר ויותר. תהליך חיטוי כולל הן חיטוי של משטחים והן חיטוי של האוויר בבית מבני חיידקים שקיימים בו. כמובן שניתן לבצע חיטוי באופן עצמאי אך בכדי לדעת כי התהליך נעשה בצורה הטובה ביותר וכי אתם אכן בטוחים חשוב להיעזר בחברה מקצועית שתהיה לכם לעזר. במידה ואתם מחפשים אחר חיטוי בירושלים אפקטיבי הדברות היא החברה בשבילכם. הרימו טלפון ונשמח לתת לכם שירות מידי.

מה כולל תהליך חיטוי

תהליך חיטוי אינו תהליך ארוך והוא כולל מספר שלבים עיקריים. בשלב הראשון נתרכז בחיטוי משטחים. אנו מרבים להשתמש בידיים ולגעת במשטחים רבים בבית ביניהם במטבח, בסלון או במקלחת. כל מגע עלול להעביר חיידקים אל המשטח אשר נשארים שם במידה ולא נעשה תהליך של חיטוי. חיטוי משטחים לרוב נעשה בצורה ידנית וזאת על ידי ריסוס של חומר חיטוי מיוחד ולאחריו ניקיון של המשטח. החלק השני כולל את חיטוי האוויר שבבית. התהליך מתבצע על ידי ריסוס של תעלות המיזוג שבבית והחלל הפתוח. לבסוף, נעשה חיטוי גם של המבנה עצמו. תהליך חיטוי המבנה כולל ניקיון של ידיות הדלתות, החלונות, הקירות וכל חלק אחר בבית שייתכן ובא במגע עם יד אדם. בימינו תהליך החיטוי הינו הכרחי וחשוב מאוד עבור כל בית או משרד אשר שם את בריאות הנוכחים בו במקום הראשון.

בחירת חברת חיטוי בירושלים

את תהליך החיטוי לא ניתן לעשות באופן עצמאי ולשם כך אנו זקוקים לעזרה מקצועית. ישנם בעלי מקצוע רבים המציעים שירותי חיטוי אך על מנת לבחור בחברה הנכונה חשוב לשים לב הן לניסיון שלהם בתחום מה שמעיד על היכרות עמוקה עם התחום והן למקצועיות. חיטוי איכותי הינו חיטוי אשר יאפשר לכם לשהות בבית ללא חשש תמידי לבריאותכם מה שמעניק בוודאות איכות חיים טובה יותר. ישנן מבחר רחב של חברות חיטוי בירושלים אך אם אתם רוצים לדעת בוודאות כי אתם בוחרים בחברה האיכותית ביותר הרימו טלפון עוד היום לאפקטיבי הדברות ונספק לכם שירות מקצועי ואמין.
חברת אפקטיבי הדברות מבצעת הדברה בירושלים ומתמחה בביצוע חיטוי בירושלים.

סרטון תדמית אפקטיבי הדברות: לחצו כאן

חיטוי בירושלים – שאלות תשובות

שמירה על היגיינה וחיים בריאים ונקיים חשובה מאוד לא רק כדי לחיות יותר, אלא כדי לחיות טוב יותר. חיטוי בירושלים יכול לסייע לשמור על הסביבה שלכם נקייה מחיידקים, וירוסים ומזיקים שונים שעשויים לפקוד את הבית או העסק שלכם, את הגינה או המשרד שלכם. כל מקום שבו אתם נמצאים שעות רבות במהלך היום טוב שיעבור חיטוי וכך תוכלו להיות רגועים ובטוחים שאתם בסביבה נקייה מחיידקים.

תשובה: ריסוס והדברה הם שירותים נפוצים מאוד בכל הארץ וכמובן גם בירושלים. המטרה של חיטוי בירושלים היא לבצע את הריסוס במקומות שונים שבהם יכולים להיות חיידקים ומזהמים שונים שיכולים לעבור אל אנשים אחרים ולגרום לנזק בריאותי. כך למשל אם אתם מנהלים משרד עם עשרות עובדים, סביר להניח שהוא מתמלא בכל יום באלפי חיידקים חדשים. אם לקוח או עובד חולה נכנסים למשרד הם יכולים להשאיר חיידקים רבים ולהדביק עובדים אחרים. החיטוי יסייע בחיסול ומיגור בעיית החיידקים וישמור על מקום אסתטי ונקי יותר מבחינה תברואתית. החיטוי אף יכול לעזור נגד חרקים ומזיקים שונים.

תשובה: את פעולת החיטוי כדאי לבצע פעם בשנה-שנתיים. בהתאם לסוג ההדברה כמובן ולמה היא מיועדת. בתקופת הקורונה בישראל למשל שירותי החיטוי היו פופולריים מאוד ויש בתי עסק, משרדים ואפילו ועדי בניינים שהזמינו את השירות מספר פעמים במהלך שנת 2020 לצורך חיטוי המקום. עבור מזיקים שונים בגינה למשל מומלץ לבצע את פעולת החיטוי לפחות פעם בשנה.

תשובה: תלוי בסוג החומר ומהירות ההתפרקות שלו ולמה הוא מיועד. יש הדברות המסוגלות להחזיק חצי שנה, חיטוי אחר עשוי להחזיק שנה ויש חיטויים המחזיקים לזמן קצר יותר.

תשובה: סוג החומר תלוי בסוג ההדברה שבה משתמשים לחיטוי. חיטוי נגד צמחיה למשל יכלול חומרים הרעילים לצמחים אולם לא לבעלי החיים הביתיים. בהדברה משולבת יש חומרי הדברה ידידותיים יותר לסביבה למשל. ישנם חומרים שכלל אינם רעילים לבני אדם וחומרים אחרים שכדאי לא לבוא עמם במגע כמה ימים. כדאי כמובן לקבל על כך הדרכת בטיחות מהמדביר שלכם.