חיטוי קורונה

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום חיטוי קורונה עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

העולם כולו מתמודד עם נגיף הקורונה. מדובר בנגיף שהגיע אלינו מסין וכעת הוא מהווה מגיפה של ממש בכל רחבי העולם. הנגיף מהווה נגיף חדש ולא מוכר. תסמיני הנגיף דומים לתסמיני שפעת, אך מדובר על נגיף שהסיבוכים שלו עלולים להיות כשל נשימתי ולהוביל את החולים בו למצבים של מחלה קשה ואפילו למוות.

על אף שמרבית מקרי התמותה מהנגיף הם של אנשים מעל גיל 60 או אנשים בעלי מחלות רקע, הרי שישנם עדויות לתמותה של אנשים בריאים וצעירים ללא מחלות רקע. מכיוון שאין חיסון כלשהו למחלה וכן, אין טיפול תרופתי שהוכח כטיפול חד משמעי ויעיל נגד קורונה, מרבית המדינות שבהן חלה הדבקה משמעותית בנגיף נקטו במספר רחב של פעולות בכדי למגר את ההדבקה ההמונית וכן, קראו לתושבים לשמור על היגיינה, ללבוש מסיכה בכל זמן שהם יוצאים מהבית ואף כפפות.

ניתן לומר ששורת ההנחיות לתושבים, מהווה את מוקד המלחמה נגד נגיף הקורונה ועל כן, על אזרחי המדינה להיות קשובים להנחיות.

שמירה על היגיינה וקורונה

ידוע שאחת מדרכי ההתמודדות הטובות ביותר עם נגיף הקורונה היא כל מה שקשור להיגיינה אישית וציבורית. בממד של ההיגיינה האישית, כל אדם נדרש לשטוף את ידיו במהלך היום כמה וכמה פעמים ובייחוד כאשר הוא יוצא מביתו או חוזר לביתו.

ניתן להשתמש בחומר חיטוי מיוחד אשר על האדם למרוח על ידיו. כמו כן, חשוב שהאדם יקפיד על ניקיון ביתו. בממד הציבורי יותר, בכל מקום שבו יש חשש כי שהה אדם שנושא את נגיף הקורונה, יש לבצע חיטוי קורונה.

חיטוי קורונה הוא תהליך חיטוי משטחים ואוויר באמצעות חומר חיטוי ייעודי ומיוחד שמטרתו היא להשמיד את כל הנגיפים והחיידקים השונים על המשטחים במקום, באוויר ועוד. אין ספק שחובה כיום לבצע את החיטוי המדובר הן בבית פרטי בו ישנו חשד כי שהה אדם הנושא את נגיף הקורונה והן בכל מתחם ציבורי או עסקי שעולה חשד מעין זה.

מדוע חשוב לבצע חיטוי קורונה?

לכאורה, נגיף הקורונה עובר מאדם לאדם. כלומר, אדם חולה בנגיף או אדם שנושא את הנגיף יכול להעבירו לאדם המצוי בקרבתו בעיקר אם אותו אדם היה חשוף להפרשותיו של האדם באופן כלשהו. אולם, חשוב מאוד לדעת שנגיף הקורונה יכול להישאר באוויר או על המשטחים השונים במקום שבו שהה אדם שנושא את נגיף הקורונה למשך פרק זמן משמעותי.

כלומר: נגיף הקורונה יכול להישאר באוויר עד שלוש שעות ועל משטחים הוא יכול להישאר גם כמה וכמה ימים וזאת בהתאם לסוג המשטח המדובר. על כן, חיטוי קורונה יעיל מאוד במקומות שכאלה וזאת בשל העובדה שהוא מחטא הן את האוויר בחלל שבו יתכן שקיים הנגיף והן את המשטחים השונים שישנו חשש שיש בהם שאריות של הנגיף וכך מונע הדבקה כתוצאה ממגע במשטחים נגועים.

כיצד מבצעים חיטוי קורונה?

חיטוי קורונה הוא חיטוי שיש לבצע באמצעות אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום זה. החיטוי מתבצע באמצעות מכשיר מיוחד ובאמצעות שימוש בחומר ייעודי ומיוחד לחיטוי. החומר איננו מסכן באופן כלשהו בני אדם ועל כן, אין לחשוש מביצוע חיטוי קורונה בבית פרטי או בכל מקום שבו מצויים אנשים. החיטוי מתבצע בלחץ וחשוב מאוד לחטא באמצעותו מערכת מיזוג אוויר בחלל שבו יש חשד כי שהה חולה קורונה, משטחים במקום מכל סוג, רהיטים וכמובן את האוויר עצמו.

אם אתם מחפשים חיטוי קורונה מקצועי ואיכותי, כדאי מאוד שתכירו את אפקטיבי הדברות. אפקטיבי הדברות מציע חיטוי קורונה ברמה מקצועית וגבוהה, באמצעות החומרים המתאימים ביותר. כל שעליכם לעשות זה פשוט ליצור קשר או להשאיר פרטים ואנו נשמח לסייע לכם.

סרטון תדמית אפקטיבי הדברות: לחצו כאן

שאלות ותשובות - חיטוי קורונה

תשובה: החיטוי לא מונע מחלה אבל כן מחטה חללים בהם היו חולים מאומתים כך שלאחר החיטוי אנו יכולים להיות רגועים מבחינת הנגיף באיזור המרוסס.

תשובה: אנו מבצעים חיטוי עם חומרים בהמלצת משרד הבריאות ובמקרה זה לרב נשתמש עם החומר סודיום היפוכלוריד שנותן תוצאות ברמה גבוה ומצד שני בטיחותי לאחר ייבוש.

תשובה: וודאי החומרים שאנו מבצעים איתם חיטוי נותנים מגוון פתרונות של חיטוי כמו סלמונלה ובפרט גם נגיף הקורונה.