050-5232235

התקנת דוקרנים נגד יונים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום התקנת דוקרנים נגד יונים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

ככל שמספר היונים גדל, כך הם יוצרים בעיות כמו רעש, שיכול להשפיע על האנשים החיים בעיר. כדי לשלוט על מספר היונים הנמצאות, אנשים מתקינים דוקרנים במרפסות הבתים והדירות כדי למנוע מהם לנחות, להפר את השלווה וללכלך את המרפסות.

ההיסטוריה של התקנת דוקרנים נגד יונים

התקנת דוקרנים נגד יונים הייתה מנהג נפוץ בלונדון הוויקטוריאנית. הדוקרנים הונחו על גגות ויכלו להגיע לגובה של שישה מטרים. הם הוצבו שם כדי להגן על המבנים מפני יונים אך גם כאמצעי לשלוט בזיהום מציפורים.

עד היום, חלק מהערי העולם מתקינות דוקרנים נגד יונים באזורים שבהם אוכלוסיית הציפורים גבוהה. דוקרנים אלו עשויים מפלדת אל חלד ומותקנות על עמודים, מעקות ומשטחים אנכיים אחרים. הדוקרנים עוצבו בצורה שהם מונעים מיונים להתיישב עליהם ובכך מבטיחים שהיונים יחזרו לביתם.

יתרונות של התקנת דוקרנים נגד יונים

אם החלטתם להתקין דוקרנים נגד יונים כדי להבין קצת מהיתרונות של התקנת דוקרנים נגד יונים:

– מפחיתה את כמות החיידקים המתפזרים על פני השטח עקב צואת יונים

– מונעת מיונים להילכד ולפצוע את עצמם על חפצים חדים

בעת התקנת דוקרנים אלו נגד יונים, מומלץ להשתמש בדוקרני נירוסטה או פלסטיק שכן הם עמידים יותר מאלו מברזל אשר מחלידים בקלות.

טכניקה להרחקת יונים

הרבה אנשים מנסים להרחיק יונים מהמרפסות וממסתורי הכביסה שלהם מתוך פחד מפני קינון או לשלשת יונים שיכולה להוביל למחלות שונות. דוקרנים הם רק דרך אחת לנסות להרחיק את היונים מהבית שלכם.

קיימות עוד כמה דרכים מודרניות להרחקת יונים והן כוללות רשת נגד יונים ובובות דמה של עורבים.

רשת נגד יונים – ישנן כמה רשתות שמתאימות ליונים. מומלץ להשתמש ברשתות בהם משתמשים בארה”ב ובאירופה בגלל החוזק המאסיבי שלהם.

בובות דמה – בובות עורבים עשויות פלסטיק יכולות להפחיד את היונים ולגרום להם לא לנחות אצלכם בבית.

דרכים אלה אינן יקרות מידי והיעילות שלהן מוכחת על ידי ניסיונות רבים. כמו כן, הם גם ידידותיים לסביבה מכיוון שהם לא פוגעים ביונים אלא גורמים להן לבעיות גישה למרפסת או לקן שלהן.

מעוניינים בהתקנת דוקרנים נגד יונים?

להצעת מחיר וייעוץ חינם, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן