חיטוי כללי

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום חיטוי כללי עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

חיטוי נגד קורונה

לאור הדרישות הרבות מצד לקוחותנו אנו נרתמים לעצירת נגיף הקורונה ע"י חומרי חיטוי מתקדמים זאת בנוסף לחיטויים שהיינו מבצעים בעבר כמו הסנמולנה ועוד.

אפקטיבי הדברות נותנים שירותי חיטוי והדברה ע"י פתרונות מתקדמים לכל הסקטורים במשק כמו בתי מלון, מפעלים, עסקי מזון, בתי ספר, גני ילדים, פרטיים ועוד. 26 שנות ותק וניסיון יתנו לכם את המענה הנכון והידידותי ביותר אשר יתבצעו ע"י מדבירים מוסמכים ומנוסים ביותר. לייעוץ חינם התקשרו עוד היום 050-5232235

חיטוי כללי מפני מזיקים

במידה ויש לכם תברואה לשמור עליה, אתם כמובן יודעים שחיטוי כללי מפני מזיקים הוא אחד הדברים החשובים על מנת לשמור על האדמה שלכם ותוצריה פורחים. על מנת להרחיק מהתברואה שלכם מזיקים, פטריות, עובש וכו', מומלץ להזמין חיטוי כללי אצל אפקטיבי הדברות. אנחנו מחויבים לתת לכם את השירות המתאים לצרכים שלכם, ולעזור לכם לשמור על תברואה פורחת לאורך זמן.

חיטוי כללי לסביבה נקייה ושמירה על הבריאות

בחודשי החורף אנחנו נוטים להידבק במחלות ביתר קלות, במיוחד כאשר המחלות מסתובבות אצל אנשים רבים ואנחנו יכולים להידבק אחד מהשני כשאנחנו באים במגע. אחת הדרכים למנוע הדבקות במחלות, היא כמובן חיטוי כללי. החיטוי הכללי בכל סביבה שתבחרו, יעזור לכם להימנע מהדבקות במחלות וישמור עליכם ועל בני הבית, המפעל, המשרד, בית הספר או כל סביבה שאתם נמצאים בה רוב שעות היום להישאר בריאים. החיטוי הכללי יהרוג את החיידקים הקיימים, כך שהסביבה שלכם תהיה נקייה מחיידקים ותוכלו להתהלך בה בבטחה מבלי החשש שתידבקו בחיידק. מומלץ לבצע חיטוי כללי במקומות בהם אתם נמצאים רוב שעות היום ובהם מסתובבים אנשים רבים. אם מדובר באנשים שנוטים יותר לחלות או שבסכנה לחלות וצריך לשמור עליהם מלהידבק במחלות, חיטוי כללי של הסביבה שלהם יעזור לכם לשמור על האהובים שלכם מפני מחלות ולשמור על בריאותם.

חיטוי כללי אצל אפקטיבי הדברות

מבנים שונים וגדולים מכילים בתוכם פריטים שונים, והאנשים שנמצאים בהם משתנים ממבנה למבנה. אפקטיבי הדברות יתאימו את סוג החיטוי הכללי לסוג המבנה ולצרכים שלכם. אם מדובר במפעל לייצור מזון, אפקטיבי הדברות ידאגו לחיטוי המתאים לסביבה בה מיוצר מזון. אם מדובר במוסדות לימוד ובהם ילדים קטנים, אפקטיבי הדברות ידאגו לחיטוי המתאים לסביבה בה מסתובבים ילדים, ויפעלו ביתר זהירות על מנת לשמור על החיטוי אפקטיבי ככל הניתן אך אחד שלא יפגע בילדים הקטנים ובבריאותם. לכן, אם אתם מעוניינים לשמור על סביבה נקייה, אם אתם מעוניינים לשמור על הבריאות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו עוד היום לאפקטיבי הדברות וקבלו את השירות הטוב ביותר.

אנו באפקטיבי הדברות, הדברה בירושלים, מתמחים בחיטוי מקצועי ויסודי מפני חיידקים (גם סלמונלה) לכל הסקטורים במשק.
ביצוע העבודה מתבצע ע"י מיכשור מתקדם בשילוב חומרים ברמה גבוה וכמובן עם ידע וניסיון רב.