050-5232235

התקנת דוקרנים נגד יונים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום התקנת דוקרנים נגד יונים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

התקנת דוקרנים נגד יונים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום התקנת דוקרנים נגד יונים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

התקנת דוקרנים נגד יונים

יונים יכולות להוות מטרד רציני, עבור כולנו. היונים מגיעות, משתלטות על מסתורי כביסה, חלונות של בתים ועוד. הלכלוך המצטבר שם והמחלות שאליהן חשופות היונים ואותן הן מעבירות, מצריכות לא פעם הרחקת יונים מקצועית ואיכותית. התקנת דוקרנים נגד יונים על חלונות של בתים ואזורים "מועדים לפורענות", תהווה פתרון מושלם ותספק הרחקת יונים מקצועית ומשתלמת במיוחד, ללא פגיעה בבעלות הכנף החינניות, אך מטרידות.
בין אם אתם מעוניינים בהרחקת יונים מתוך מרפסות, או אולי גגות שהיונים מלכלכות באופן קבוע, דבר שמהווה מטרד רציני – אפקטיבי הדברות כאן כדי לספק לכם שירות הוגן, מקצועי ואיכותי. מדביר בירושלים ע"י חברת אפקטיבי הדברות יעניק לכם שירות יוצא דופן ומקצועי.

הדברת יונים או הרחקת יונים

הדברת יונים כבר מספר שנים היא אינה שיטה מקובלת במיוחד. קוביות רעל שמפוזרות, בין אם לצורך הדברת יונים או הדברת מכרסמים, יכולות להגיע בטעות לפיותיהם של חיות המחמד או אפילו ילדים סקרנים. אף אחד לא רוצה להתמודד עם מצב כזה. מעבר לכך, הרחקת יונים אינה חייבת להתבצע תוך כדי המתתן.
התקנת דוקרנים לצורך הרחקת יונים היא שיטה הומנית אשר אינה פוגעת ביונים ובסך הכל מאפשרת להרחיקן או למנוע מהן לשבת על אדן החלון, מעקות המרפסת או מסתורי כביסה וללכלך את האזור. דוקרנים מנירוסטה המועמדים תוך כדי התקנה מקצועית, יכולים להיות פתרון קבוע להרחקת היונים ומניעת הלכלוך שהן מביאות איתן.

הרחקת יונים = הרחקת מחלות

התקנת דוקרנים אינה מונעת רק את אי הנעימות שבלכלוך שהיונים משאירות אחריהן. היונים חושפות אותנו למחלות וסכנות בריאותיות אחרות. יונים ידועות כנושאות מחלות ועל כן לא מומלץ לגעת בהן או להיחשף אליהן יותר מדי. הדבר נכון בעיקר לגבי בתים שבהם שוהים ילדים. לכן אם בביתכם יש יונים ואתם מעוניינים בפתרון איכותי ומקצועי לצורך הרחקתן, אפקטיבי הדברות תבצע התקנה מקצועית של דוקרנים מנירוסטה ותספק עבורכם פתרון קבוע להרחקת היונים מהבית. דוקרנים מנירוסטה יכולים לעמוד בשינויי מזג האוויר ללא בלאי גדול, מבלי להחלד ומבלי שיעילותן תפגע. לכן העדיפות היא לסוג כזה של התקנת דוקרנים.

לסיכום

יונים מהוות מטרד לא קטן, אך בעצם הרחקתן אין אנו רוצים לפגוע בהן ובוודאי שלא להרוג אותן. לכן, התקנת דוקרנים על חלונות הבית, מרפסות, מסתורי כביסה ועוד, יעזרו לנו להרחיק את אותן יונים מבלי לגרום להן נזק כלשהו. הפתרון מצויין גם עבור דיירי הבית וגם עבור היונים ומספק מענה מצויין לבעיה מוכרת.
אצלנו בחברת אפקטיבי הדברות תקבלו שירותי הדברה בירושלים בשיטות מקצועיות.

דילוג לתוכן