הדברה בירושלים והסביבה

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברה בירושלים והסביבה עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

התמודדות עם מזיקים שונים זה אף פעם לא נעים. חלק מהם פוקדים אותנו בחורף וחלק בקיץ. הם יכולים להגיע אלינו הביתה, להתנחל אצלנו בגינה, להיות אפילו בתוך קירות הבית וכמובן יכולים גם להגיע אפילו לעסק שלנו. מעכברים, דרך כינים, פרעושים, נמלים, ג'וקים ועד יונים, לטאות, דבורים ומזיקים אחרים. אם אתם גרים בירושלים סביר להניח שתזדקקו מתישהו לשירותי הדברה בירושלים והסביבה ולכן כדאי להחזיק מס' טלפון של מדביר מקצועי בסביבתכם.

הדברה בירושלים והסביבה - הדברות מנע לקראת הקיץ

הדבר הראשון שנוכל להמליץ לכם עליו הוא לבצע הדברות מנע. הכוונה היא להדברות שיכולות למנוע כניסה של מזיקים שונים לשטח שלכם. כך למשל מומלץ לבצע ריסוס לגינה שלכם, לעשות שימוש בחומרים מיוחדים למניעת מעבר של נמלים למטבח, בשירותים ובמקומות אסטרטגיים שונים ועוד.

מזיקים שונים שעשויים לפקוד אותנו בקיץ

  • טרמיטים – הטרמיטים הנם מזיקים זעירים מאוד וכמעט שאינם נראים לעין. הם ניזונים מעץ ולכן גם בחודשי הקיץ החמים (על אף שאסור להם להיחשף לשמש) הם יכולים לפעול בבית או בגינה שלכם ולחסל את הרכוש שלכם ולרוב מבלי שתשימו לב לכך.
  • עכברים – המזיקים המוכרים הנושאים עמם כינים, וירוסים ומחלות שונות שבאים אתם מהביובים ועד אלינו הביתה.
  • דבורים – המחפשות מקום בטוח להקים את הכוורת שלהן ולהביא אוכל למלכה.
  • תיקנים – תמיד חוגגים אצלנו בבית בחודשי הקיץ. פצצת אטום הם ישרדו אולם את ההדברה של שימי פלבני הדברה בירושלים והסביבה הם לא.
  • נמלים – אחד המזיקים הידועים ביותר. לשפוך עליהם מים חמים או לשים להם במבה כפיתיון לא יעזור למגר את הבעיה וכי לשם כך יש צורך להכיר את אורח החיים של הנמלים ולבצע הדברה מקצועית.
  • פשפשים – בחודשי הקיץ זהו זמן טוב להוציא את הכלבים לטייל הרבה יותר ועל כן פשפשים ופרעושים יכולים למצוא את עצמם על פרוותם ולאחר מכן בבית שלכם.

שירותי הדברה בירושלים והסביבה גם לעסקים

שירותי הדברה בירושלים והסביבה נפוצה גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי. אינכם רוצים מזיקים בעסק שלכם שעשויים לגרום לקריסת העסק ואפילו לסגירתו. על כן כדאי להזמין את שימי פלבני הדברה בירושלים והסביבה לתת לכם את השירות המהיר והאיכותי ביותר בנושא. צרו קשר ונשמח לתת לכם שירות.