מחפשים פתרון עבור הדברת חולדות?
אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת חולדות עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.
התקשרו להצעת מחיר וייעוץ חינם

ביצוע הדברת חולדות מקצועית

חברת אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברה למניעתן של החולדות עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה ומתן שירותי הדברה מהמתקדמים בישראל.

אנו בעלי רישיון מוסמך (רישיון הדברה מס’ 1138) מטעם המשרד להגנת הסביבה ומומחים בביצוע הדברה בירושלים וברוב חלקי הארץ.

אנו דואגים להתעדכן בשלל החידושים והעדכונים האחרונים בתחום הדברת מזיקים מדי שנה ושומרים על איכות גבוה של מדבירים וחומרי הדברה על מנת לבצע הדברה איכותית.

נשמח לתת שירות ולראותכם בין לקוחותינו.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

הדברת חולדות בירושלים

בשנים האחרונות הדברה ולכידת חולדות בירושלים הפך להיות דבר נפוץ ושכיח וזאת מכוון שהבנייה בירושלים בעשור האחרון במיוחד התגברה וכן בניית מנהרות כבישים ותשתיות של רכבות, כל זאת גורם לחולדות לצאת ממקומות בהם הם מסתתרות כולל תשתיות ביוב מרכזיות.


במידה והעיריות והמועצות מקומיות באיזור ירושלים לא יתנו דגש מיוחד לבעית החולדות בירושלים באיזור כל שהוא יתכן ותפרוץ התרבות אוכלוסית חולדות באיזורים אלו. לפני שאנו נבצע הדברה ולכידת חולדות בירושלים נדאג גם לעדכן את הלקוח לגבי דרכי המניעה במקביל או לפני טיפול והדברת חולדות ומכרסמים.

הטיפול והשיטה ללכידת והדברת חולדות בירושלים יהיה בהתאם לאיזור בו נטפל לפי מה שנראה למדביר בשטח המטופל. חשוב לדבר עם המדביר ולעדכן אותו טרם ביצוע הטיפול על סימנים שנמצאו באזור המטופל, נזקים ומיקום מדויק בו ראיתם את החולדה בכדי שהדברת החולדות והלכידה תיהיה מהירה ויעילה ביותר.

אנו נותנים שירותי הדברה ופתרונות מתקדמים בעיקר בירושלים מיזה שנים רבות לכן הפתרון יהיה מושלם ומהיר.

להיפטר מהחולדות ללא סכנה

אף אחד מאיתנו לא אוהב אורחים לא קרואים. גם כשמדובר באנשים שפתאום קופצים בלי להודיע מראש אנו מתקשים לקבלם כרגיל ובוודאי לא ערוכים לכך מבחינת האירוח. ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר באורחים לא רצויים, אורחים שמזיקים לנו ומפחידים אותנו, כמו חולדות. חולדות לא רק מפחידות ומעוררות בנו תחושות לא נעימות, אלא גם גורמות נזק ממשי לבית: ראשית, החולדות מחסלות כמויות גדולות של מזון, אך מעבר לכך, תוך כדי המסע של החולדות אל תוך הבית, הן פוגעות בקירות, בלוחות עץ ואף בחוטי החשמל שקיימים בבית.

גלריית הדברת חולדות

קצת על הדברת החולדות

איך מדבירים חולדות?

אף אחד לא רוצה להישאר עם החולדות בבית. כולם רוצים להדביר אותן ולהרחיק אותן באופן מיידי מהבית. השיטה הראשונה להדברה נגד החולדות, שאליה רבים פונים, היא פיזור של רעל. החולדות יאכלו את הרעל הזה ולאחר מכן ימותו, וכך אפשר להיפטר מהן. אך מסתבר שזה לא כל כך פשוט. ראשית, הרעל עלול להיות מסוכן גם עבור חיות אחרות ואפילו עבור ילדים שמשחקים בחוץ. בנוסף, אי אפשר לדעת איפה בדיוק החולדות ימותו וכמה זמן ייקח עד שימצאו את החולדה המתה, ובינתיים מי שגר בסביבה עלול לסבול מריח נוראי ומחיות אחרות שיימשכו לגופה. לכן, כיום ממליצים לפעול בשיטה של הדברת חולדות ירוקה.

מה זה הדברת חולדות ירוקה?

הדברת חולדות ירוקה הינה הדברה של חולדות אשר מתבצעת בלי להשתמש כלל ברעל. חשוב להבין כי ההדברה נגד החולדות הירוקה לא מסכנת בני אדם וגם לא חיות אחרות, וישנן אפילו שיטות שלא פוגעות בחולדות אלא רק תופסות אותן ולאחר מכן יש לשחררן במקום מרוחק.

סרטון תדמית אפקטיבי הדברות: לחצו כאן

אילו שיטות יש עבור הדברת חולדות ירוקה?

ישנן מספר שיטות עיקריות עבור הדברת חולדות ירוקה. הראשונה כוללת הצבת מלכודות אשר לוכדות את החולדות אך לא הורגות אותן, ולאחר מכן משחררים אותן במקום אחר. כמו כן כיום קיימת הדברה אלקטרונית, העושה שימוש במכשירים שיוצרים רעשים בתדרים שרק החולדות יכולות לשמוע, וכך מרחיקות אותן למקום אחר ומרוחק.

הדברת החולדות אצל חברת אפקטיבי הדברות

הדברה למניעת חולדות אצל אפקטיבי הדברות נעשית בצורה הטובה ביותר על ידי מדביר מקצועי המוסמך לבצע הדברה נגד חולדות, המדביר שלנו ידאג להסביר לכם על שיטות ההדברה נגד החולדות, והאם יש צורך בהדברת חולדות ירוקה, ולאחר מכן יבצע את ההדברה למניעת חולדות בביתכם. אנו נעניק לכם אחריות מלאה על ההדברה נגד החולדות בביתכם ונדאג לעזור לכם בכך שלא יגיעו חולדות אחרות נוספות אליכם.

התקשרו עוד היום והזמינו הדברת חולדות אצל חברת אפקטיבי הדברות