050-5232235

הדברת חולדות בירושלים

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום הדברת חולדות בירושלים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

מחפשים פתרון עבור הדברת חולדות?
אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברת חולדות עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.
התקשרו להצעת מחיר וייעוץ חינם

ביצוע הדברת חולדות מקצועית

חברת אפקטיבי הדברות מומחים בביצוע הדברה למניעתן של החולדות עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה ומתן שירותי הדברה מהמתקדמים בישראל.

אנו בעלי רישיון מוסמך (רישיון הדברה מס' 1138) מטעם המשרד להגנת הסביבה ומומחים בביצוע הדברה בירושלים וברוב חלקי הארץ.

אנו דואגים להתעדכן בשלל החידושים והעדכונים האחרונים בתחום הדברת מזיקים מדי שנה ושומרים על איכות גבוה של מדבירים וחומרי הדברה על מנת לבצע הדברה איכותית.

נשמח לתת שירות ולראותכם בין לקוחותינו.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

הדברת חולדות בירושלים

בשנים האחרונות הדברה ולכידת חולדות בירושלים הפך להיות דבר נפוץ ושכיח וזאת מכוון שהבנייה בירושלים בעשור האחרון במיוחד התגברה וכן בניית מנהרות כבישים ותשתיות של רכבות, כל זאת גורם לחולדות לצאת ממקומות בהם הם מסתתרות כולל תשתיות ביוב מרכזיות.


במידה והעיריות והמועצות מקומיות באיזור ירושלים לא יתנו דגש מיוחד לבעית החולדות בירושלים באיזור כל שהוא יתכן ותפרוץ התרבות אוכלוסית חולדות באיזורים אלו. לפני שאנו נבצע הדברה ולכידת חולדות בירושלים נדאג גם לעדכן את הלקוח לגבי דרכי המניעה במקביל או לפני טיפול והדברת חולדות ומכרסמים.

הטיפול והשיטה ללכידת והדברת חולדות בירושלים יהיה בהתאם לאיזור בו נטפל לפי מה שנראה למדביר בשטח המטופל. חשוב לדבר עם המדביר ולעדכן אותו טרם ביצוע הטיפול על סימנים שנמצאו באזור המטופל, נזקים ומיקום מדויק בו ראיתם את החולדה בכדי שהדברת החולדות והלכידה תיהיה מהירה ויעילה ביותר.

אנו נותנים שירותי הדברה ופתרונות מתקדמים בעיקר בירושלים מיזה שנים רבות לכן הפתרון יהיה מושלם ומהיר.

להיפטר מהחולדות ללא סכנה

אף אחד מאיתנו לא אוהב אורחים לא קרואים. גם כשמדובר באנשים שפתאום קופצים בלי להודיע מראש אנו מתקשים לקבלם כרגיל ובוודאי לא ערוכים לכך מבחינת האירוח. ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר באורחים לא רצויים, אורחים שמזיקים לנו ומפחידים אותנו, כמו חולדות. חולדות לא רק מפחידות ומעוררות בנו תחושות לא נעימות, אלא גם גורמות נזק ממשי לבית: ראשית, החולדות מחסלות כמויות גדולות של מזון, אך מעבר לכך, תוך כדי המסע של החולדות אל תוך הבית, הן פוגעות בקירות, בלוחות עץ ואף בחוטי החשמל שקיימים בבית.

גלריית הדברת חולדות

קצת על הדברת החולדות

איך מדבירים חולדות?

אף אחד לא רוצה להישאר עם החולדות בבית. כולם רוצים להדביר אותן ולהרחיק אותן באופן מיידי מהבית. השיטה הראשונה להדברה נגד החולדות, שאליה רבים פונים, היא פיזור של רעל. החולדות יאכלו את הרעל הזה ולאחר מכן ימותו, וכך אפשר להיפטר מהן. אך מסתבר שזה לא כל כך פשוט. ראשית, הרעל עלול להיות מסוכן גם עבור חיות אחרות ואפילו עבור ילדים שמשחקים בחוץ. בנוסף, אי אפשר לדעת איפה בדיוק החולדות ימותו וכמה זמן ייקח עד שימצאו את החולדה המתה, ובינתיים מי שגר בסביבה עלול לסבול מריח נוראי ומחיות אחרות שיימשכו לגופה. לכן, כיום ממליצים לפעול בשיטה של הדברת חולדות ירוקה.

מה זה הדברת חולדות ירוקה?

הדברת חולדות ירוקה הינה הדברה של חולדות אשר מתבצעת בלי להשתמש כלל ברעל. חשוב להבין כי ההדברה נגד החולדות הירוקה לא מסכנת בני אדם וגם לא חיות אחרות, וישנן אפילו שיטות שלא פוגעות בחולדות אלא רק תופסות אותן ולאחר מכן יש לשחררן במקום מרוחק.

סרטון תדמית אפקטיבי הדברות: לחצו כאן

אילו שיטות יש עבור הדברת חולדות ירוקה?

ישנן מספר שיטות עיקריות עבור הדברת חולדות ירוקה. הראשונה כוללת הצבת מלכודות אשר לוכדות את החולדות אך לא הורגות אותן, ולאחר מכן משחררים אותן במקום אחר. כמו כן כיום קיימת הדברה אלקטרונית, העושה שימוש במכשירים שיוצרים רעשים בתדרים שרק החולדות יכולות לשמוע, וכך מרחיקות אותן למקום אחר ומרוחק.

הדברת החולדות אצל חברת אפקטיבי הדברות

הדברה למניעת חולדות אצל אפקטיבי הדברות נעשית בצורה הטובה ביותר על ידי מדביר מקצועי המוסמך לבצע הדברה נגד חולדות, המדביר שלנו ידאג להסביר לכם על שיטות ההדברה נגד החולדות, והאם יש צורך בהדברת חולדות ירוקה, ולאחר מכן יבצע את ההדברה למניעת חולדות בביתכם. אנו נעניק לכם אחריות מלאה על ההדברה נגד החולדות בביתכם ונדאג לעזור לכם בכך שלא יגיעו חולדות אחרות נוספות אליכם.

התקשרו עוד היום והזמינו הדברת חולדות אצל חברת אפקטיבי הדברות

הדברת חולדות בירושלים – שאלות ותשובות

תשובה: חולדות הן בעלי חיים מסוג מכרסמים. החולדות דומות לעכברים אולם הרבה יותר גדולות, עם זנב ארוך יותר ושיניים חזקות בהרבה, אפילו כאלה שיכולות לנגוס בפלדה. על אף שנשיכה מחולדה יכולה להיות כואבת מאוד ואף מסוכנת, הנזק הגדול יותר אפילו יותר להגיע מהחיידקים והווירוסים הנמצאים על פרוות החולדה המגיעים אליה מהביוב והצנרת בה היא מסתובבת. כמו כן גם הצואה שלהן עשויה להיות מזוהמת ולא מומלץ לגעת בה גם לא בטעות כשמנסים לנקותה.

תשובה: החולדות מחפשות אחר מקום מסתור, מזון ומים כדי להתקיים ולהתרבות. לכן הם יכולות למצוא את כל אלה בקרבת בני אדם. בשדות חקלאיים ובטבע בכלל יש עופות דורסים ובעלי חיים נוספים הטורפים מכרסמים וגם חולדות ולכן אלה מחפשות אחר מקומות מסתור הרחק מאותם אויבים טבעיים.

תשובה: החולדה נראית כמו עכבר רק גדול יותר, עם זנב ארוך יותר שיכול להגיע גם ל30 ס"מ. בדרך כלל היא תהיה בצבע אפור. שיניה גדולות יותר. גם במידה ואינכם רואים את החולדה באופן פיזי אלא ראיתם למשל סימני זנב חולדה בבית, עקבות, גללים, מריחות של צואה ושתן ועוד סימנים מסגירים הרי שכדאי להזמין חברת הדברות מקצועית ומנוסה באזורכם.

תשובה: יש כמה וכמה דרכים להדביר חולדות וזה תלוי אם רוצים לפגוע בהם, אם כן האם לחסלם או להשתמש במלכודת דבק שעשויה להיות אכזרית במידה מסוימת גם כן. יש מלכודות קפיץ שרק לוכדות את העכברים וניתן לשחרר אותם הרחק בטבע, יש אפשרות להשתמש גם בפיתיונות רעילים ובשיטות נוספות.

תשובה: לא בכל הדברה צריך לפנות את הבית. בכל הנוגע לחולדות זה תלוי בכמה חולדות אתם חוששים שיש. כמו כן אם יש לכם כלבים או אפילו ילדים קטנים זה עשוי להיות מסוכן להישאר בבית שאלה לא יבואו עמם במגע בטעות. לכן חשוב לפנות את הדירה ליום-יומיים לצורך הדברת חולדות בירושלים וטיפול מלא בבעיית החולדות שלכם.

הדברת עכברים בירושלים – שאלות ותשובות

תשובה: עכברים ממשפחת המכרסמים הם מזיקים נפוצים מאוד בכל רחבי הארץ. הם אומנם קטנים אך בשל העובדה שהם מבלים הרבה בביוב, בתעלות שונות, בפחי הזבל ובמקומות נוספים שבהם יש חיידקים רבים, הרבה מאותם חיידקים נדבקים על פרוותם ונישאים אתם ממקום למקום. אלה יכולים לזהם את המזון שלנו בבית או אפילו לעבור במגע לבני האדם שנוגעים בעכבר עצמו או בצואה או השתן שלו.

תשובה: יש כמה שיטות להדברת עכברים: הדברה באמצעות מלכודות דבק, הדברה באמצעות מלכודות קפיץ, הדברה באמצעות מלכודות מסוגים אחרים. ניתן גם להניח פיתיונות רעילים אך זה תלוי בסוג ההדברה שאתם רוצים לבצע והיקף ההדברה הנדרש במקום.

תשובה: בדרך כלל אין צורך לפנות את הבית אולם אם אנשים בבית היסטריים במראה העכבר או נשקפת סכנה להתקף חס וחלילה או נזק אחר שעשוי להיגרם כתוצאה מחיזוי בעכבר מרצד לו במסדרונות הבית אז כדאי לפנות את הדירה ליום-יומיים או יותר עד השלמת ההדברה.

תשובה: הדברת עכברים בירושלים תבוצע על ידי חברת הדברות מקצועית, מנוסה ובעלת היתר לביצוע הדברות מסוגים שונים. מרבית חברות ההדברה מספקות שירותי הדברה נגד מכרסמים. חברת אפקטיבי הדברות פועלת עם שירותי הדברה בירושלים כבר שנים רבות ותשמח לספק לכם את השירות המבוקש במהירות האפשרית וברמת המקצועית הגבוהה ביותר.

תשובה: כדאי לבדוק את ההמלצות על החברה ואת האינטרנט שלה, אילו שירותים היא מספקת ובכלל לקרוא כמה שיותר מידע עליה לפני ההסברה. חברה לא מקצועית עשויה לעשות שימוש בחומרי הדברה מסוכנים ולתת לכם הוראות בטיחות שגויות שעשויות לפגוע בבריאות. במקרה הטוב חברה לא מקצועית פשוט תגבה מכם כסף עבור הדברה לא אפקטיבית. חשוב לבדוק שלחברת ההדברות יש רישיון הדברה בתוקף.

תשובה: ניתן לזהות פעילות של עכבר בכמה דרכים: זיהוי פיזי של העכבר עומד או רץ לנגד עינינו, זיהוי גללים וצואה על הרצפה, זיהוי פרורים מרוכזים וכרסומים במוצרים ואולי אפילו חורים בקרטונים שגם כן נבעו מכרסום.

דילוג לתוכן