חיידק סלמונלה

אפקטיבי הדברות מומחים בתחום חיידק סלמונלה עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

להצעת מחיר וייעוץ חינם

מה הוא חיידק סלמונלה?

חיידק סלמונלה הוא אחת התופעות ההולכות וגדלות בשנים האחרונות. חיידק הסלמונלה נמצא בישראל ובעוד 14 מדינות ברחבי אירופה. מקור החיידק נמצא בביצים ולכן יצאו אזהרות רבות בנוגע לאחזקת ביצים ובישול נכון שלהן על מנת להימנע מהידבקות בחיידק. חלק מתסמיני חיידק הסלמונלה הם פעילות מעיים בלתי סבירה, בחילות מרובות והקאות. כמו כן, שלשולים הם אחד התסמינים הבולטים בקרב אלו שנדבקו בחיידק הסלמונלה.

איך להימנע מהדבקות חיידק סלמונלה?

קיימות מספר דרכים שבאמצעותם ניתן להגן על עצמנו מפני הדבקות בחיידק הסלמונלה. החל בקניית הביצים, יש לוודא שהביצים שאתם קונים נמצאות בקירור ובחנויות ממוזגות. בנוסף, חשוב לשים לב לסימון אודות תחנת המיון ותאריך השיווק של הביצים. גם על הביצה עצמה צריך להימצא סימון נוסף אודות התחנה. ביצים שבורות ולא נקיות גם הן מהוות סכנה ויש להימנע מלקנות אותן. כאשר אתם מאחסנים את הביצים בביתכם, אחסנו אותן במקרר והקפידו להפריד את הביצים ממוצרי מזון אחרים לא מבושלים. את קרטון הביצים זרקו לפח ואל תשתמשו בו בשנית. כאשר אתם מבשלים תבשיל בו אתם מכניסים ביצים עם הקליפה, תשטפו את הביצים ממש לפני שאתם משתמשים בהן. שטיפת ביצים יכולה לגרום לחיידקים לחדור אל הביצה מהקליפה ולכן יש להימנע משטיפה של הביצים. לפני ואחרי שאתם ניגשים לביצים, יש לשטוף את הידיים בצורה יסודית באמצעות סבון וגם את הכלים שנגעו בביצים.

הימנעו מהדבקות בחיידק הסלמונלה באמצעות אפקטיבי הדברות

אמצעי הזהירות הטוב ביותר שאתם יכולים לנקוט בו הוא לפנות לאפקטיבי הדברות. אפקטיבי הדברות אחראים על חיטוי, הדברה וניקוי יסודי של מבנים ומשטחים גדולים. סביבה נקייה תמנע מחיידקים להגיע אליכם ואל הגוף שלכם, לכן רבים מזמינים הדברה וחיטוי מאפקטיבי הדברות על מנת לשמור על בריאותם ובריאות הסובבים שלהם. אפקטיבי הדברות מתחייבים לספק לכם שירות מקצועי ויסודי. התקשרו אלינו עוד היום על מנת לקבל מידע נוסף אודות חיידק הסלמונלה ולשמוע על אמצעי זהירות המוצעים לכם באפקטיבי הדברות, ונדאג לספק לכם את השירות הטוב ביותר על מנת לשמור עליכם בריאים ושלמים.

אנו באפקטיבי הדברות, הדברה בירושלים, מתמחים בחיטוי מקצועי ויסודי מפני חיידקים (גם סלמונלה) לכל הסקטורים במשק.
ביצוע העבודה מתבצע ע"י מיכשור מתקדם בשילוב חומרים ברמה גבוה וכמובן עם ידע וניסיון רב